Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

iyi akşamlar
nasılsınız
yazdıklarınızı üstünkörü okudum
2. büşra sen de hoşgeldin1. büşra sana hoş geldin dedim diye hatırlıyorum demediysem sen de hoşgeldin
ben de yeni yemek yedim de yarın misafir gelecek şöyle üstünkörü ortalığı toparlıycam bugün eşim evdeydi de halletmiş dağıtmış
decemberim iyi gidiyorsunuz maşallah ama sana şunu söyleyeyim şimdi tamam diyeyimde evlendikten sonra istediğimi yaptırırım mantığı olabilir
esenciğim sana da Allah bol bol sabır versin en dayanıklısından...aslında akrabaların biraz ağırlığını koymaları iyi olur eşin de bir alem boşancaksan boşanırsın boşanmayacaksan da ortadaki bozuk olan şeyi düzeltirsin ne niyeti olbilir ki sahi hep soracağım unutuyorum oğluşunun adı neydi.benimkinin adı kemal
kübracığım benim eş nöbetçi senin ki de nöbetçi mi gerçi ben çıkacağım ama işim erken biterse takılırım
zennube sen nasılsın
excity iyi akşamlar sana da nasıl oldun iyileştinmi
gülinim siz nasılsınız sevdicekle...aman benimde canım çalışmak istemiyor ama bizim birimde ben tek kaldım diğerleri izinde mecburen heriş bana bakıyor
ecrin tuttunmu diyetin ucundan

kızlar diyete başllayalım mı artık bırakanla kaçamak yapanlar benim gibi kendini salanlar hadi başlayalım geyiğimizde eksik kalmasın diyetimizde ben bugün 3 tane pantolon daralttım 4 tane daha var daralavcak kumaşları çok hoşuma gittiği için daralttım aslında yenissini, de alcam ama çıkıp kıyafet bakacak vaktim olmadı şu aralar

Kizlar nerelerdesiniz?desenize yeni arkadaslarda aksamlari yok:KK43:((

ben hep buradayım yaa :KK1: gece gündüz bakınıyorum valla sarıyor burası :):KK9::KK8:

O gezcek tozcak sen evde oturcan.. olur mu kiz oyle sey.. İlerde cok pisman olursun bak icinde kalir bircok sey.. Biz de sevgilimlen ayri sehirlerdeydik onceden. Birbirimize cok karisiyorduk o zamanlar. Ama ikimizde pismaniz birbirimizin hayatina o kadar karistigimiz icin!! Her ne kadar sen de ona karissan o gene rahat rahat geziyordur. Erkek iste!
Neyse tatlim bizden enistelere vize zor cikiyor anlayacagin! :KK1: elestirilecekler:)

yok oda çalışıyor gezemiyor bende ayda bir gidiyorum yanına yada o gelişyor ancak öyle gönlümüzce geziyoruz. işi nsıkı tutuyorum merak etme bana yoksa gezmek onada yok :KK53:

iyi akşamlar
nasılsınız
2. büşra sen de hoşgeldin1. büşra sana hoş geldin dedim diye hatırlıyorum demediysem sen de hoşgeldin
ben de yeni yemek yedim de yarın misafir gelecek şöyle üstünkörü ortalığı toparlıycam bugün eşim evdeydi de halletmiş dağıtmış
decemberim iyi gidiyorsunuz maşallah ama sana şunu söyleyeyim şimdi tamam diyeyimde evlendikten sonra istediğimi yaptırırım mantığı olabilir
esenciğim sana da Allah bol bol sabır versin en dayanıklısından...aslında akrabaların biraz ağırlığını koymaları iyi olur eşin de bir alem boşancaksan boşanırsın boşanmayacaksan da ortadaki bozuk olan şeyi düzeltirsin ne niyeti olbilir ki sahi hep soracağım unutuyorum oğluşunun adı neydi.benimkinin adı kemal
kübracığım benim eş nöbetçi senin ki de nöbetçi mi gerçi ben çıkacağım ama işim erken biterse takılırım
zennube sen nasılsın
gülinim siz nasılsınız sevdicekle...aman benimde canım çalışmak istemiyor ama bizim birimde ben tek kaldım diğerleri izinde mecburen heriş bana bakıyor

kızlar diyete başllayalım mı artık bırakanla kaçamak yapanlar benim gibi kendini salanlar hadi başlayalım geyiğimizde eksik kalmasın diyetimizde ben bugün 3 tane pantolon daralttım 4 tane daha var daralavcak kumaşları çok hoşuma gittiği için daralttım aslında yenissini, de alcam ama çıkıp kıyafet bakacak vaktim olmadı şu aralar

hoşbulduk canım :)bugn ya bismillah diyerekten başlamış bulunuyorum diyetime sporuma :) ben varım 50 55 kg olana kadar devam edeceğim geyiktende diyettende eksik kalmam :):KK49:

iyi akşamlar
nasılsınız
zennube sen nasılsın

merhaba canım ,iyiyim ben de diyet iyi gidiyor da bugün akşam yemeğimi geç yedim işim vardı...
3 tane pantln mu daralttın???yazın güzel verdin o zaman di mi ?ne güzel yaaaaaaaa ben de istiyrm:)))))

İnşallah hep böyle iyi olursunuz canım. Aman ailesine dikkat :)

Nasıl bu kadar uzak olabilirsiniz ki ? NE geçti bu kadar canım aranızda ya ?

Haklısın çalışırken başını kaldıramaz insan. Belli bir yaştan sonra iş değiştirmeleri daha zor oluyor o bakımdan demiştim ama daha önünde seneler var senin canım.

Evet çok şükür hepsi arkamda. Bizimki bana soruyor bu kararında akrabaların da hem fikirler mi diye, tüm sülalem benim arkamda dedim. Birkaç defa soruyor onlar da mı öyle düşünüyor diye... Onun yanında olacaklarını felan mı sandı naptı ?
Ya canım belki ilerde daha da zorlanacağım ama şuandaki halimden daha iyidir heralde. İnsanız ya kimsenin kimseyi aşağılamaya hakkı yok.

Canım okulum bittiğinde planlarım bambaşka zaten.Mali Müşavirlik sınavlarına giricem.Hele hayırlısıyla şu diplomayı bi alayım da herşey daha iyi olucak inşallah.

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.............................

merhaba gülincim.ben iyiyim sen nasılsın tatlım???

Hoşgeldin canımmm iyiyim ben de iş güç arasında savrulup duruoruz işte :KK9:

aynen öyle valla 5 yıldır ssk ödeniyor o konuda şanslıyım hayata baya erken atıldım :KK19:

istanbulluyum ben abla şehir çocuğuyum ben :KK17: :KK30:

neler geçmediki detaya girersem yeni konu açmış olurum baya bi uzun hikayem var aslında annem babam ayrı ben annemle konuşmuytorum bu kadar :KK70: :KK52: kısa ve net :KK76:

hoş bulduk canımmm :KK3: sende hoş geldinnn :KK3:

Kız saçını başını yoldurma bana abla deyiptee topu topu 2 yaş var o kadar yaşlı değilim ben :KK47:

hoşbulduk zennube :) ayy adını görünce atilla taş ın bi parçası vardı ya zennube dırırırm zennube dırırım diye o geldi aklıma :KK24::KK24:

hoşbulduk gülin memnun oldum :21:

kız ben adaşıma kıyabilirmiyim hiç ne güzel anlaşıyordukdu giPme sen hç :KK55:

yarlar yarenler en büyük destek oluyorlar bu gibi durumlarda. benimde abimle sorunlarım var bu konuda ve babamı kaybettiğim zamanlarda muhammet en büyük destekçimdi halada öyle. hiç esirgemedi desteğini çok şanslıyım bu konuda. Allah bir yerden alıyorsa diğer yandan veriyor. sen psikolojini sağlam tut bacım..:nazar:

hoşbulduk hoşbulduk :) valla baya renkli burası yazılanlara yetişmek zor tek tek okumak dahada zor :26: ama çok eğlenceli. bendeniz büşra neşe yaşım 21 ankarada ikamet eden aslen bursalı bir vatandaşım. turizm öğretmeni olacağım nasipse bu sene bitiminde.:KK42: yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :KK53:

al bir ortak özellik daha benim yarim sevdiceğimde kıskanç :KK1: bakkala arada bir gidiyorumda gezmeye gidemiyorum :KK4: ancak o böyle tutup götürecek elimden.. gerçi o olmayıncada tadı olmuyor ama işte ayrı şehirlerde olunca birimizolmadan gezmek zor geliyor karşıdakine..:KK6: ahanda evde böyle oturuyorum ebnde :KK1:

Ben de memnun oldumm şekerimm :KK54:

iyi akşamlar
nasılsınız
zennube sen nasılsın

İyi diyelim iyi olsun canım arada atışsakta geçinip gidiyoruz işte :KK1: Sen nasılsın?

Geldim ama birşey okuyamadan çıkmak zorundayım. Oğlan beni bekliyor...
Uyuycak, benim yüzümden uyumuyor..
Görüşürüz kızlar öptüm hepinizi şekerler...

kız ben adaşıma kıyabilirmiyim hiç ne güzel anlaşıyordukdu giPme sen hç :KK55:

yarlar yarenler en büyük destek oluyorlar bu gibi durumlarda. benimde abimle sorunlarım var bu konuda ve babamı kaybettiğim zamanlarda muhammet en büyük destekçimdi halada öyle. hiç esirgemedi desteğini çok şanslıyım bu konuda. Allah bir yerden alıyorsa diğer yandan veriyor. sen psikolojini sağlam tut bacım..:nazar:

al bir ortak özellik daha benim yarim sevdiceğimde kıskanç :KK1: bakkala arada bir gidiyorumda gezmeye gidemiyorum :KK4: ancak o böyle tutup götürecek elimden.. gerçi o olmayıncada tadı olmuyor ama işte ayrı şehirlerde olunca birimizolmadan gezmek zor geliyor karşıdakine..:KK6: ahanda evde böyle oturuyorum ebnde :KK1:

valla ben bilemem :KK19: neyse gel sarıll :KK48: resmni gördüm beğendim ondn affediyorum :KK54: :KK19:

tmam bacım haklısın valla mert piyangodann çıktı gibi bişey hatta daha kaba bi tabiri var ama bu kadar büyüğümün içinde çokta rahat olmak istemem :KK16::KK16: Şükürler olsun onu bana verene :KK16:

Valla seninkiyle benimkinin arasında kıskançlık derecesini ölçek emin ol benim sevgilimin yaptıkları ve yaptırdıkları dudaklarını uçuklatır.. :KK9: abartı kıskançlık bizdeki kim bana yok benim sevgilim daha kıskanç dese onu pert ettim çok iyi bişey mi hayır ama başa gelen çekilir :KK53: :KK37: tek benzer özelliklerden biri sanırım benimki asker seninki ayrı şehirde :KK31:

iyi akşamlar
nasılsınız

hoş buldum cnaımmmm sizi daha yeni buldum ama özel bi diyet programım yk :KK9::KK9: maksat muhabbet hoş sohbet olsun :KK1:

Kız saçını başını yoldurma bana abla deyiptee topu topu 2 yaş var o kadar yaşlı değilim ben :KK47:

ya bende zaten şa neyimmm yapmıştım abla diye :KK5: ne bağrıyon el kadar çocuğa :KK5: ağlarım ama bak sonra :KK43:

neyse tmm tmm geçti gülinnnn istanbul çocuğuyuz biz kızımmm ne diyosun sen ayık ol :KK70: :KK52::KK52: :KK53: buda çok mu abartı oldu neyse ya biz bu konuları geçelim en iyisi sınıfta kaldım sanki :KK52: :KK51: :KK60:

Son düzenleme:
Günaydın kızlarr

kardelencim evet o da olabilir.erkekler genedlde bunu yapabiliyorlar ama işte o zaman nasl olur bilmiyorum açıkcası.dün düşündümde bayağı,aynı apartmanda bir anneni arkadaşını çağırsan k.validenide çağıracaksın .kauyınvalideye misafir gelse sen gieceksin himet edeceksin..tabii hizmet edlir ama süreklide ben yapamam ki.çalışan insan olacağım sonuçta.

kardelencim evet eşim nöbetçi bugün

esencim buralarda mısın

iyiyimiş aslında ama ben işlerimi bitiremedim bir de salonu topartlarken Dehşet gemisi mi gemide dehşet mi bir filme takıldfım burakamadım güzeldi
Gunaydin kizlar nasilsiniz???

günaydın canım iyi sayılırım uykusuz olmam gerekir ama şu anda belirti vermiyor öğleden sonra verebilir

kızlar yarın cuma herkes kilosunu bildirsin kübracığım çizelgemizi yapar mısın

hoş geldin canım iyiyiz canım nasıl olalım askerimin bugün keyfi yerinde haliyle bende süperim :)
Nerde asker sevgilin kiz?? Uzak mi? Safak kac?? Benim sevgilim de daha gitcek askere:KK43: bende beklicem asker yolu..
Sen nerdeydin canım? Alisana kadar idare edin artik ben sorarim kimbilir kac kez daha:KK9:

iyilik şeker seni sormalı
sen nasılsın
bende iyiyim sabaha çok güzel başladım ilk defa kavga etmedim sevdiceğimle :KK16:
Nerde asker sevgilin kiz?? Uzak mi? Safak kac?? Benim sevgilim de daha gitcek askere:KK43: bende beklicem asker yolu..
Sen nerdeydin canım? Alisana kadar idare edin artik ben sorarim kimbilir kac kez daha:KK9:

sor canım istediğini alışana kadar diye birşey gittiği ilk zamanlar yokluğunu hisseddiyorsun ama o kadar çok zorluğu özlemi olmuyor ama 40 gün geçesede sanki 5 ay beklemişsin gibi düşün.

Askerim mardinde komando olarak yapıyor askerliğini şafağımız az kaldı şükürler olsun ama bana göre hala çok var sanki durdu zaman şafak 89 En Büyük TÜRKİYE:nazar:

Allah yardımcın olsun çok zor asker beklemek aslında tek zorluğu onların piskolojisinin bozulması :KK76: onları idare etmek gerçkten zor oluyor :KK31:

X