Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Gerçekten keşke o anda kestirip atsaydın sen onun başka şehire giderken o seni bırakıyor çok ilginç.

bu böyle değil sürekli konuşmak,mesajlaşmak ,istiyor ki en çok istediği ellerini bırakmamam .benimleyken sadece bana bak,başka yere bakma diyor sahiplen sadece ben olayım hayatnda diyor.
1 sanye bile msjsız bırakmıyor beni.

zaanla yaşayarak göreceğim canım..aynen öyle ikimizinde zaten gönül eğlendirmek içn konuşmadığımızı bilyoruz..

ohhooooooo aşk çoktan bacayı sarmış:KK16::KK16::KK16::KK16:
mutlu ol kuzum benim
fazlasıyla hakediyosun sen

dualarım seninle esencim
hep aklımdasın
hakkında hayırlısı olsun
üzme kendini
oğluşunu düşün
ve hayata hep gülerek bak

Sağol canım benim.
Allah razı olsun.
Üzmeyecem kendimi inşallah.
Sizlerin de desteği ile güçlü olacağım. O'na inat güçlü olacağım.
Aslında şu belirsiz dönem ve boşanma dönemi biraz sıkıntılı onun dışında inşallah daha iyi olacağım.
Ne olursa olsun.
En öncesinde çocuğum için mutlu olacağım inşallah.
Hepimiz mutlu olalım inşallah !

sağ olun ablacım kulağıma küpe olsun kesinlikle dinleyeceğim seni :KK16:

:)
Canım daha yolun başındasın 21 yaş dediğin nedir ki...
Önce kendini düşüneceksin, kendin için geleceğin için neler yapabilirsin onları düşün. Kendine hedefler koy.
Aşk , evlilik bunların yanında olsun :) Bonus gibi :)

Amaaan işte bırakmadım nedense !
O yüzden diyorum ikidebir gözünüzü dört açın diye :)
Kimse dört dörtlük değildir ama yani bazı şeyler de temelde olması gereken şeyler, sizin için vazgeçilmezlere, katlanılmayacak şeylere dikkat edin.
Canım ya başlarda o tutku hep oluyor..
Kız bu sana aşık mı oldu ne ?

her insnaın bir kusuru elbet vardır.bende diyorum acaba ilk zamnalrımız olduğu için mi böyle diye .he rcümlesinin sonunda ayrı bir güzel konuşuyor
valla canım bilmiyorum oldu mu :)en sinir olduğu şeylerden biride oje mesela ben vazgeçemediğimizi bunu istememsini söyledim kabul etti.kimi şeylere boyun eğmek istemiyorum
bir şeyi 2 kere söylerim 3 ünde kendin düşünürsün ne yaparsan yaparsın dedim mesela kestirip atıyorum bazı şeyleri bilsin bir erkeğe kaybetme korkusu vermek lazım

ohhooooooo aşk çoktan bacayı sarmış:KK16::KK16::KK16::KK16:
mutlu ol kuzum benim
fazlasıyla hakediyosun sen

gerçekten öyle mi canım ya:?

saol bitanem ,rabbim büyük gerçekten..
hepimiz mutlu olalım ,hepimiz hakediyoruz:KK16:

Son düzenleme:
Sağol canım benim.
Allah razı olsun.
Üzmeyecem kendimi inşallah.
Sizlerin de desteği ile güçlü olacağım. O'na inat güçlü olacağım.
Aslında şu belirsiz dönem ve boşanma dönemi biraz sıkıntılı onun dışında inşallah daha iyi olacağım.
Ne olursa olsun.
En öncesinde çocuğum için mutlu olacağım inşallah.
Hepimiz mutlu olalım inşallah !

işte burası sıkıntı aslında belirsizlik var ,ne olacağı belli olsa biraz daha rahatlarsın canım biz hep senin yanında olacağız..:KK16::KK16:

her insnaın bir kusuru elbet vardır.bende diyorum acaba ilk zamnalrımız olduğu için mi böyle diye .he rcümlesinin sonunda ayrı bir güzel konuşuyor
valla canım bilmiyorum oldu mu :)

gerçekten öyle mi canım ya:?

saol bitanem ,rabbim büyük gerçekten..
hepimiz mutlu olalım ,hepimiz hakediyoruz:KK16:

Zaten ilk başlarda heryere kara yoluyla değil hava yoluyla gidersiniz :KK1: :KK1: :KK1:
Ah gençlik ahhh :)

işte burası sıkıntı aslında belirsizlik var ,ne olacağı belli olsa biraz daha rahatlarsın canım biz hep senin yanında olacağız..:KK16::KK16:

Aslında çok belli de, herkes bir ikna olsun bakalım.
Allah razı olsun sizden.
Sizlerin yanımda olduğunuzu bildikçe daha da güçlü hissediyorum kendimi...

evet gerçekten öyle:KK31:

saol canım..bende buna emin olmak istiyorum ..

Aslında çok belli de, herkes bir ikna olsun bakalım.
Allah razı olsun sizden.
Sizlerin yanımda olduğunuzu bildikçe daha da güçlü hissediyorum kendimi...

canım bir şey olabilir diye bekliyorlar bi ihtimal diye..
tabi güçlü ol ,ne güzel bir oğlun var herşeyin o senin bunları düşündükçe kendini daha güçlü hhissedeceksin en azından ailenle birlikte mutlu bir yuvanız olacak.

saol canım..bende buna emin olmak istiyorum ..

canım bir şey olabilir diye bekliyorlar bi ihtimal diye..
tabi güçlü ol ,ne güzel bir oğlun var herşeyin o senin bunları düşündükçe kendini daha güçlü hhissedeceksin en azından ailenle birlikte mutlu bir yuvanız olacak.

Sen emin değil misin aşık olduğunuza :)
Sen onu çok öncesinden tanıyormuşsun gibi hissediyorsan aşıksın demektir diye bir düşünce var. Ben bu düşünceye göre aşık oldum demiştim. Ama aslında mantığım da devredeydi. Yani eğer bu mantıkla aşk tanımlanıyorsa bilmiyorum.
Sizce bununla tanımlanabilir mi ?

Evet ayu çukabülüüü, daş düşebülüüüü diye bekliyolar :KK1:

Bir de benim de kararlılığımı görmek istiyor da olabilirler. Siz benim kararlı olduğumu onlardan daha iyi biliyorsunuz :KK34:
inşallah mutlu oluruz canım bundan sonrası bizi neler bekliyor bakalım.
Oğlum bu durumu nasıl karşılayacak vs.

Son düzenleme:
Sen emin değil misin aşık olduğunuza :)
Sen onu çok öncesinden tanıyormuşsun gibi hissediyorsan aşıksın demektir diye bir düşünce var. Ben bu düşünceye göre aşık oldum demiştim. Ama aslında mantığım da devredeydi. Yani eğer bu mantıkla aşk tanımlanıyorsa bilmiyorum.
Sizce bununla tanımlanabilir mi ?

Evet ayu çukabülüüü, daş düşebülüüüü diye bekliyolar :KK1:

Bir de benim de kararlılığımı görmek istiyor da olabilirler. Siz benim kararlı olduğumu onlardan daha iyi biliyorsunuz :KK34:
inşallah mutlu oluruz canım bundan sonrası bizi neler bekliyor bakalım.
Oğlum bu durumu nasıl karşılayacak vs.

o zaman biz birbirimize aşığız :)

senim bu kararlığına hayranım esencim .Mutlu olacağınıza inanıyorum canım ben ,sende inanmalıısn buna.Hem bir tek senin çocuğun bunu yaşamıyor ki bu devirde boşanan çok çift var ,pedagogla hep irtibatta ol ,bir hareketnde ,tavırlarında telefonda dahi olaarayacağın ,konuşacağın bir doktor bulmalısın canım.
oğlun emin ol bazı şeylerin farkındadır,şimdiki çocuklar cin gibi.

o zaman biz birbirimize aşığız :)

senim bu kararlığına hayranım esencim .Mutlu olacağınıza inanıyorum canım ben ,sende inanmalıısn buna.Hem bir tek senin çocuğun bunu yaşamıyor ki bu devirde boşanan çok çift var ,pedagogla hep irtibatta ol ,bir hareketnde ,tavırlarında telefonda dahi olaarayacağın ,konuşacağın bir doktor bulmalısın canım.
oğlun emin ol bazı şeylerin farkındadır,şimdiki çocuklar cin gibi.

Hayırlı uğurlu olsun o zaman :))))
Yanık kokuları geliyor :)

Sağol canım.
İnşallah mutlu olacağıma ben de inanıyorum.
Bence inançla herşeyin olumlu olabileceğine inananlardanım. Bana iyimser baktın deseler de , boşanınca oh kurtuldum deyip rahat mı olacağını sanıyorsun diyenler olsa da bundan kötü olmayacağımı düşünüyorum.
Zorluklar heryerde var, en azından gururumla , onurumla devam ederim hayatıma...
Evet kesinlikle pedagogla irtibat halinde olmayı düşünüyorum. Hatta iyi aklıma getirdin araştıracaktım şimdi...
Farkında tabi , olmaz mı ... Ayrı odalarda hiç konuşmadan duruyoruz.

Hayırlı uğurlu olsun o zaman :))))
Yanık kokuları geliyor :)

Sağol canım.
İnşallah mutlu olacağıma ben de inanıyorum.
Bence inançla herşeyin olumlu olabileceğine inananlardanım. Bana iyimser baktın deseler de , boşanınca oh kurtuldum deyip rahat mı olacağını sanıyorsun diyenler olsa da bundan kötü olmayacağımı düşünüyorum.
Zorluklar heryerde var, en azından gururumla , onurumla devam ederim hayatıma...
Evet kesinlikle pedagogla irtibat halinde olmayı düşünüyorum. Hatta iyi aklıma getirdin araştıracaktım şimdi...
Farkında tabi , olmaz mı ... Ayrı odalarda hiç konuşmadan duruyoruz.

SAOL CANIM,

Herşeyin ayrı bir zorluğu oluyor,hiçbir şey kolay değil ki,ekmek bile yerken çeemiz ağrıyor yani.

önemli olan zoru başarmaktır.
Mutlu ,huzurlu olacaksın en azından canım ,benim ablamda ayrıldı bizle yaşıyor ve çocuğu öyle güzel büyüyorki.Emin ol senin oğluşunda öyle olacak.

ARaştır tabi şu durumda bile götür istersen canım..

benim yiğenim için babasını görmediği için dede ve dayıyı baba yerine koyuyor demişti.

SAOL CANIM,

Herşeyin ayrı bir zorluğu oluyor,hiçbir şey kolay değil ki,ekmek bile yerken çeemiz ağrıyor yani.

önemli olan zoru başarmaktır.
Mutlu ,huzurlu olacaksın en azından canım ,benim ablamda ayrıldı bizle yaşıyor ve çocuğu öyle güzel büyüyorki.Emin ol senin oğluşunda öyle olacak.

ARaştır tabi şu durumda bile götür istersen canım..

benim yiğenim için babasını görmediği için dede ve dayıyı baba yerine koyuyor demişti.

Gerçekten mutlu ve huzurlu değil mi yeğenin ?
Bence görmemesi daha isabet olmuş...
Ne güzel işte dede ve dayıyı babası yerine koymuş..
Belki de mutluluğu o yüzden. Doldurma olumsuz etkileri yok kimsenin.

günaydın kızlar:)
neler kaynatmışsınız öyle...
büşralar ikiniz de hoş geldiniz kızlar:)))))))))

hoşbulduk zennube :) ayy adını görünce atilla taş ın bi parçası vardı ya zennube dırırırm zennube dırırım diye o geldi aklıma :KK24::KK24:
Çalışırken de başka alternatiflere bakılmıyo ki kuzum yaa bakalım kısmet ne diyim gün geçiriyorum işte..

Akrabaların,ailen arkanda en azından canım,bizler ne yaşadığını tam bilemiyoruz ama bu kadarıyla bile mutsuz olduğunu görebiliyoruz..

Hoşgeldinn Neşe'cim ben Gülin :KK54:

hoşbulduk gülin memnun oldum :21:

hemen gönderdin beni ne meraklıymışsın beni göndermeye :KK5::KK5: bide halay çekiyor gidicem diye :KK53: onlar benim kalbimin ne kadar temiz olduğunu biliyolar bi kerem hıhhh :63::63::63::63:
kız ben adaşıma kıyabilirmiyim hiç ne güzel anlaşıyordukdu giPme sen hç :KK55:

evet şimdi söylediğin şeylere tek tek cvp veriyim benimle değil teyzemler dahil ananem dedem ve hiç kimseyle anlaşamıyor bide erkek kardeşim var hele onunla hiç anlaşamıyor ondan dayak yiyecek diye hep korkuyor çünkü sınırlarının ötesinde cümleler sarf ediyor bi bayanın ağzına yakışmayacak küfürlerle hitap ediyor benim babamın ne annesi var nede ababası babam annemi çok sevdi hatta babamın bi dükkanı vardı onu yıllardır çalışıp çabayıp açtı para biriktirerek ve annemin üzerine yaptı elele gezerlerdi kimse inanmazdı ayrılacaklarına ama ne oldu annem bi kavgada ufak bi kavgada evi terk edip gitti sonra ne oldu dükkan üzerineydi kapadı dükkanı sattı içindekileri aldı parayı gtti annesinin eivine tamam yüklü bi miktarda para kalmadı 10000 tl falan kaldı ama hazıra dağ dayanmaz yedi gitti o parayıda benimde kardeşiminde piskolojisi iyi değil zaten mert sayesinde ayakta duruyorum babam sayesinde onun desteği ile

yarlar yarenler en büyük destek oluyorlar bu gibi durumlarda. benimde abimle sorunlarım var bu konuda ve babamı kaybettiğim zamanlarda muhammet en büyük destekçimdi halada öyle. hiç esirgemedi desteğini çok şanslıyım bu konuda. Allah bir yerden alıyorsa diğer yandan veriyor. sen psikolojini sağlam tut bacım..:nazar:

Kizlarrr gozlerim acidi yazdiklarinizi okurken.. Oku oku bitmiyor masallah.. Yarim yamalak okudum zaten..
Yeni arkadaslar katilmis aramiza!! Hosgeldiniz kizlar.. Sefalar getirdiniz..
Renklenmis topikimiz:)

hoşbulduk hoşbulduk :) valla baya renkli burası yazılanlara yetişmek zor tek tek okumak dahada zor :26: ama çok eğlenceli. bendeniz büşra neşe yaşım 21 ankarada ikamet eden aslen bursalı bir vatandaşım. turizm öğretmeni olacağım nasipse bu sene bitiminde.:KK42: yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :KK53:

aferin kızımaaaa :KK9::KK9::KK9: alkışş en büyük sensinn benim bizim aşklarımız :KK19::KK19::KK19:

ben tanımıyorum seni senide tanıyalım birazcık büşra ben asker yareneyim sevgilim çok kıskanç bakkala bile gidemiyorum :KK70: :KK52: ben böyleyim böyleyimmm :118:

al bir ortak özellik daha benim yarim sevdiceğimde kıskanç :KK1: bakkala arada bir gidiyorumda gezmeye gidemiyorum :KK4: ancak o böyle tutup götürecek elimden.. gerçi o olmayıncada tadı olmuyor ama işte ayrı şehirlerde olunca birimizolmadan gezmek zor geliyor karşıdakine..:KK6: ahanda evde böyle oturuyorum ebnde :KK1:

al bir ortak özellik daha benim yarim sevdiceğimde kıskanç bakkala arada bir gidiyorumda gezmeye gidemiyorum ancak o böyle tutup götürecek elimden.. gerçi o olmayıncada tadı olmuyor ama işte ayrı şehirlerde olunca birimizolmadan gezmek zor geliyor karşıdakine..ahanda evde böyle oturuyorum ebnde

O gezcek tozcak sen evde oturcan.. olur mu kiz oyle sey.. İlerde cok pisman olursun bak icinde kalir bircok sey.. Biz de sevgilimlen ayri sehirlerdeydik onceden. Birbirimize cok karisiyorduk o zamanlar. Ama ikimizde pismaniz birbirimizin hayatina o kadar karistigimiz icin!! Her ne kadar sen de ona karissan o gene rahat rahat geziyordur. Erkek iste!
Neyse tatlim bizden enistelere vize zor cikiyor anlayacagin! :KK1: elestirilecekler:)

hoşbulduk hoşbulduk :) valla baya renkli burası yazılanlara yetişmek zor tek tek okumak dahada zor ama çok eğlenceli. bendeniz büşra neşe yaşım 21 ankarada ikamet eden aslen bursalı bir vatandaşım. turizm öğretmeni olacağım nasipse bu sene bitiminde. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim
Nesecim biz de sana basarilar dileriz..
Ask is ve egitim hayatinda:)

X