Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Günaydınlarrr Merhabaa

Merhaba hoşgeldinn

Günaydın, nasılsınız kızlar ?
Keyifler nasıl ?

iyiyim canım sen nasılsınn
tatil modunu üzerimden atmış değilim hala ,zorlanıyorum alışamadım daha..

Günaydınnn herkesee

Eski hatunlar geri gelmişş Hoşgeldiniz bayanlar

Veee yeni biri katılmış aramıza sen de Hoşgeldin Gözde'cim

Nasılsınız canlar?

günaydın bitanemmmmm iyiyim ben sen nasılsınnnnn

Çok şükür. Seni sormalı canım ?

İiyim canım kendimi işe verip harıl harıl çalışmak istiyorum ama bi türlü kendimi işe vermeiyorum istekle çalışamıyorum bunun sıkıntısıvar üstümde

Merhaba hoşgeldinn

Günaydın taze aşık nasıl gidio durumlar?

Merhaba hoşgeldinn

Bende de bir mahmurluk var üzerimde...
Akşamları da oğlanla ilgilenmeye çalışıyorum. Bir sürü oyunlar yapıyoruz, koşuyoruz evin içinde. Bir görseniz ekstra performans yani spor yapmama gerek yok.

Son düzenleme:
İiyim canım kendimi işe verip harıl harıl çalışmak istiyorum ama bi türlü kendimi işe vermeiyorum istekle çalışamıyorum bunun sıkıntısıvar üstümde

Niye acaba ? Havaların mı etkisi var. Bende de isteksizlik var. Olumsuz cümleler gerçek olduğuna inanmasam da beni etkiliyor sanırım.
İçimden haykırmak bağırmak geliyor. Belki 2 senedir susuyorum çok takmıyorum ama bu 1 hafta beni daha çok yıpratıyor
Bana da ikidebir güçlü ol, sakin ol deyip duruyorlar. Bıktım artık sakin olmaktan. Benim yerimde başkası olsa çoktan cıngar çıkarmıştı.

İş yerimden pek memnun değilim bunun etkisi var sanırım bende.

İnsanın içinde biriktirdikleri hakkaten çok yoruyo.bugüne kadar yeteri kadar susmuşsun zaten şimdi en azından dök içini...

Günaydın kızlarr

günaydın decemberim nasıl gidiyor yunus enişteyle durumlar ağır ağır tadını çıkara çıara ilerleyin
Günaydınlarrr Merhabaa

günaydın gözde hoşgeldin bize kendinden bahset zayıflama kısamınamı geldin geyik kısmına mı yoksa ikisine birden mi bizim bu aralar geyik kısmı ağır basıyor da....
Günaydın, nasılsınız kızlar ?
Keyifler nasıl ?
günaydın esenim ben aynıyım

Akşamları da oğlanla ilgilenmeye çalışıyorum. Bir sürü oyunlar yapıyoruz, koşuyoruz evin içinde. Bir görseniz ekstra performans yani spor yapmama gerek yok.
sorma çocuklar spor yaptırıyor sabah da benim koşturmaca vardı çocoğa ılık su banyosu için su hazırladım kendime kahvaltı hazırladım yeşilçayımı içtim çocuğun kremini sürdüm hazırladım kendim hazırlandım onub etüte bıraktım koştur koştur işe geldim zaten bu koşturmadan 2 gündür sabah sporu da yapamadım

canım ne olacak çocuğun yanında büyümesin mesele diye içine ata ata artık atacak yer kalmadı vücudun tepki veriyor esenciğim sana saçma gelmezse bir önerim var içinden ne geçiyoprsa ne söylemek istiyorsan yaz bir kağıda sonra da yıt at ..uzmanlar öneriyor benim bir arkadaşım da uygulardı bunu işe yaradığını söylüyordu bi şekilde içini dökmen lazım bizimle de bir yerekadr paylaşacbiliyorsun

Gunaydin kizlar!!! Nasilsiniz???
11de toplantimiz var. Ondan once bi ugrayip selam vereyim dedim:))

Opuyorum cok sizi

İş yerimden pek memnun değilim bunun etkisi var sanırım bende.

İnsanın içinde biriktirdikleri hakkaten çok yoruyo.bugüne kadar yeteri kadar susmuşsun zaten şimdi en azından dök içini...

İşyerinden memnun olmak çok önemli. İşyerini değiştirme şansın yok mu ?

Artık geçmiş geçmişte kaldı , şu saatten sonra geçmişi konuşmayın diyorlar, içimde kalanlar da kalacak o zaman.
Bence adam akıllı dökmeliyim içimi...
Bir de böyle şeye sinir oluyorum; "ben devam ettirmek istiyorum evliliğimi" ayakları yapıyor. O zaman bir çaresine bakacaz sen de fedakarlık yap o zaman diyecekler sanıyor milleti...
Neyse işte yine konuyu uzatmayayım , sinirleniyorum yazıyorum böyle

çok iyi gülincimm

ikimizde huzurlu ve mutluyuz allahım bozmasınn

senin nasl gidiyor aşk hayatın bitanem :)

çocukla ilgilenmek zaten ayr bir spor saklambaçi,yakalamaca felan :)kafan dağılıyordur en azından canım

gülinim bendede var o bir türlü konsatre olamıyorum işe..

büşümm gel anacım gel zayıflama topicinden çıktı bu topic artk kimse diyetten bahsetmmiyor

süper gidiyor çok şükürrrr nerden nereye geldik kendimiz bile şaşırıyoruz

günaydın gözde hoşgeldin bize kendinden bahset zayıflama kısamınamı geldin geyik kısmına mı yoksa ikisine birden mi bizim bu aralar geyik kısmı ağır basıyor da....

Geyikten öte, iç dökme mekanı oldu burası :)
Dertlerini söyle rahatla :)

Sen zaten süpersin ya ! Tam bir ev hanımı, hem de çalışan... Oğlun ilerde de kıymetini bilir inşallah. Artık eşini geçtim
Bu yaptıkların aslında bir nevi spor.. Ama seninki büyük olunca benim kadar zıplamıyosundur

Aynen ya, ptesi günü de dayanamadım tartıştım diye bana ne dese beğenirsin: bak çocuğu düşündüğün ne kadar belli yanında tartışıyorsun. Burda ... 3 nokta koyuyorum kendisine.. Siz doldurun o boşlukları...
Yazıyorum canım bazen hem kendim hatırlamam açısından, hem rahatlamak adına, hem de ilerisi için...
Çok düzensiz kafam o kadar dağınık ki, birçoğunu unutmuşum bile. Yırtıp atmayayım ilerde lazım olur
Kızlar az kaldı rahatlamaya, onun haddini yakın akrabalarım bildirecek merak etmeyin, onlar da sinirlenmeye başladı.
Benim haddini bildirmem yetmiyor çünkü ona, beni pek önemsemediği için...

süper gidiyor çok şükürrrr nerden nereye geldik kendimiz bile şaşırıyoruz

Allah muhabbetinizi bozmasın inşallah canım. Herşey yolunda gitsin.. hakkında da hayırlısı ne ise o olsun...

Anne hadi zıplayalım felan diyor :))))) Dans ediyoruz arada...
Sen de yeğeninle yapıyorsundur heralde...

Zayıflama dışında her topik oldu burası :)

Son düzenleme:
şimdi burdaki herkez geyik derdin demi

Aslında hem diyet hem muhabbet olsun dedik. Muhabbet ağır bastı :)
Birbirimizi de tanıdığımız için hertürlü şey konuşuluyor...
Sen de buyur gel...
Diyet de konuşuruz , dert de , sevinç de, geyik de .. herşey var burda :)

şimdi burda evliler daha mı fazla :26: ona göre soru sorcam her türlü muhabbet dedinde evilik hakkında her bilgi var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…