Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Esencim is arasinda tam girmistim yazamadan cikmak zorunda kaldim..
Evdeyim simdi..
Esencim bence cok acele etme.zaten dayansan dayansan 1hafta. O da daha fazla dayanamaz belki. Gec olsun guc olmasin! Boyle iki dusman gibi bi evin icinde ne kadar dayanilir ki zaten? Yataklar ayri.. Gonuller ayri..
İnsanlar cok icten pazarlikli! Cok dikkat et! Aklina gelmeyen seyleri bile planliyor olabilir! Sinirine falan yenik dusme sakin! Sakinligini koru sonuna kadar! Eminim seni cileden cikartmaya calisiyordur!

Ecrin nerde kaldin kuzum sen ya?Gozumuz yollarda kaldi.. Bizi unuttun gittin:KK43:

merhaba kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

keyifler nasıl???
özledim sizi .bilgsyr sorun cıkartıyor giremedim ne zamandır nasılsınız bakalım??????????

tatilde orda burda misafir olmanın bilançosu kızlar:3 KİLOOOO

yazın kilo aldım iyi mi.....

dünden beri cok fena diyetteyim şekerler :KK70:DD

deli gibi yürüyorum bugün toplam 1 saat 50 dk yürüdüm.dün de 1 saat...

ayyy veremedim gittiii....

Zennubecim hosgeldin! Nerelerdesin???
Gozumuz yollarda kaldi!!

Bende hic kilo veremedim koca yaz! Ayniyim! İlk baslarda verdim gibiydi sonra aldim o accuk verdigimi de:KK43:
Diyet canlari calmaya baslayacak bende de! Gribim bi gecsin. Hemen basliyorum bende diyete! Yiter ya!!!

ALLAHA HAVALE ET CANIM BOŞVER..

YOK ARTIK PES EDİYORUM YAA

SEN NASIL OLDUN İYİ MİİSN BİRAZ DAHA BU ARADA TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ÇOK SAOL

Orası öyle tabii,içen erkekten uzak durmak gerekiyor ,bne yapacakları belli olmuyor..
iyiyim canım bemim nezle alerjik galiba bi hapşurdummu 4 den önce bırakmıyorum

nasılsınız nasıl gidiyor diyet ben bıraktım diyetı falan kafayı çocukla bozdum ama bebeişim gelmedi hala benı uzun bir tedavı süreci bekliyor galıbaaa ekim gibi aşılama düşünüyorum sizler nasılsınız diyet nasıl gidiyorr :KK16::KK16:
hoşgeldin nerelerdeydin sen yine de diyetin bir ucundan tut küstürme diyeti

bu arada kızlar
işlerim bitti:124:
oh ne güzel hadi gözün aydın sıra kıbrısı fkeşfetme de

şoför okuluna gitcem ya

burda sürücü kursuna şoför okulu diyolar :KK1:
iyiymiş

merhaba kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

keyifler nasıl???
özledim sizi .bilgsyr sorun cıkartıyor giremedim ne zamandır nasılsınız bakalım??????????

tatilde orda burda misafir olmanın bilançosu kızlar:3 KİLOOOO

yazın kilo aldım iyi mi.....

dünden beri cok fena diyetteyim şekerler :KK70:DD

deli gibi yürüyorum bugün toplam 1 saat 50 dk yürüdüm.dün de 1 saat...

ayyy veremedim gittiii....
sen de hoşgeldin ne güzel toplanıyoruz acele etme gram gram gidecek

Esencim is arasinda tam girmistim yazamadan cikmak zorunda kaldim..
Evdeyim simdi..
Esencim bence cok acele etme.zaten dayansan dayansan 1hafta. O da daha fazla dayanamaz belki. Gec olsun guc olmasin! Boyle iki dusman gibi bi evin icinde ne kadar dayanilir ki zaten? Yataklar ayri.. Gonuller ayri..
İnsanlar cok icten pazarlikli! Cok dikkat et! Aklina gelmeyen seyleri bile planliyor olabilir! Sinirine falan yenik dusme sakin! Sakinligini koru sonuna kadar! Eminim seni cileden cikartmaya calisiyordur!

Ecrin nerde kaldin kuzum sen ya?Gozumuz yollarda kaldi.. Bizi unuttun gittin:KK43:

Bağlantıda sorun oldu bir türlü yazamadım ya...

Sağol canım tavsiyelerin için...
Aklıma gelmeyen birçok şeyi planladığı kesin. Ailesi de zaten kafasına sokar bir şekilde birçok şeyi...
İnşallah ben çileden çıkmadan biter geçer şu günler...

Zennubecim hosgeldin! Nerelerdesin???
Gozumuz yollarda kaldi!!

Bende hic kilo veremedim koca yaz! Ayniyim! İlk baslarda verdim gibiydi sonra aldim o accuk verdigimi de:KK43:
Diyet canlari calmaya baslayacak bende de! Gribim bi gecsin. Hemen basliyorum bende diyete! Yiter ya!!!

saol canım benim:) hoşbulduk ...
geçmiş olsun canım hemen iyileş:))) hep beraber yapalım diyet,yediklerimizi yazalım :)))) gaz isteyene gaz,mazot isteyene mazot anacım Allah ne verdiyse...hızımı alamadım akşam da yürüdüm ben 45 dk kadar...yarın yataktan nasıl kalkıcam bilmem ,hamlamışım zaten...

Bağlantıda sorun oldu bir türlü yazamadım ya...

Sağol canım tavsiyelerin için...
Aklıma gelmeyen birçok şeyi planladığı kesin. Ailesi de zaten kafasına sokar bir şekilde birçok şeyi...
İnşallah ben çileden çıkmadan biter geçer şu günler...

esenim nasılsın? moralin yok gibi öncesini okuyamadım canım...

iyiyim canım bemim nezle alerjik galiba bi hapşurdummu 4 den önce bırakmıyorum

sen de hoşgeldin ne güzel toplanıyoruz acele etme gram gram gidecek

hoşbulduk canım sen de mi nezlesin cok geçmiş olsun ...yaz günü bile hastalık hazır kızlar geçen hafta da bademciklerim şişti benim sabrettim ilaç almayayım dedim ama olmadı.antibiyotik kullanmadan geçmiyor artık benimkiler.geçen sene o kadar cok bademcik oldum ki doktor ameliyat bile dedi o kadar yani....

evet toplanıyoruz ne güzel.amaaaaaan gram gram mı sezon sonu indirimleri kaçıyor tatlım kilo vercem die hemen gidiverse ne güzel olur da işteeeee olmuyor olsa da sağloklı olmuyor....en iyisi sabretmek tabi:))

"ecrin87 kullanıcısından alıntı
nasılsınız nasıl gidiyor diyet ben bıraktım diyetı falan kafayı çocukla bozdum ama bebeişim gelmedi hala benı uzun bir tedavı süreci bekliyor galıbaaa ekim gibi aşılama düşünüyorum"

hayırlısı olsun inşallah ecrincim.sizin sorun ne idi?
bizim de olmuyor ya:KK43: benim tüplerim tıkalı imiş.alternatif tıp olarak duyduklarımın deniyorum şimdilik olmazsa biz de bu sene onunla uğraşacaz ...dualaşalım....

heeey amma da yazmışım ay .hakikaten özlemişim sizi kızlar yaaa....
herkese iyi geceler,öpüldünüz:))))))))))))))))

İyi geceler kizlar! Bende yatiyorum artik! Film gecesi yaptim bu geceyi kendime:KK66: aclik oyunlarini seyrettim:KK66: guzelmis.. tavsiye ederim.. Bana da yanilmiyorsam kardelencm tavsiye etmisti:)
Zennubecim biz de seni ozlemisiz tatlim ayrilma aramizdan..

esenim nasılsın? moralin yok gibi öncesini okuyamadım canım...

Çok şükür canım. Anlamışsındır, eşimden ayrılmak üzereyim. Onun telaşı var. Doğal olarak da insanın canını sıkıyor tabiki...

hoşbulduk canım sen de mi nezlesin cok geçmiş olsun ...yaz günü bile hastalık hazır kızlar geçen hafta da bademciklerim şişti benim sabrettim ilaç almayayım dedim ama olmadı.antibiyotik kullanmadan geçmiyor artık benimkiler.geçen sene o kadar cok bademcik oldum ki doktor ameliyat bile dedi o kadar yani....

evet toplanıyoruz ne güzel.amaaaaaan gram gram mı sezon sonu indirimleri kaçıyor tatlım kilo vercem die hemen gidiverse ne güzel olur da işteeeee olmuyor olsa da sağloklı olmuyor....en iyisi sabretmek tabi:))

Geçmiş olsun canım. Gider gider bir şekilde kilolar, yeterki azimli olun, kafaya koyun. Bakın bana nasıl verdim ama şimdi de almamak için uğraşıyorum. Heran iştah açılabiliyor. Biraz da sıkıntıdan oluyor sanırım benim 2-3 gündür iştahım açıldı :26:

"ecrin87 kullanıcısından alıntı
nasılsınız nasıl gidiyor diyet ben bıraktım diyetı falan kafayı çocukla bozdum ama bebeişim gelmedi hala benı uzun bir tedavı süreci bekliyor galıbaaa ekim gibi aşılama düşünüyorum"

hayırlısı olsun inşallah ecrincim.sizin sorun ne idi?
bizim de olmuyor ya:KK43: benim tüplerim tıkalı imiş.alternatif tıp olarak duyduklarımın deniyorum şimdilik olmazsa biz de bu sene onunla uğraşacaz ...dualaşalım....

Canım inşallah ecrin'e de sana da Allah en hayırlı zamanda sağlıklı bebişler nasib eder inşallah. Stres yapmayın; stres yapınca da etkiliyormuş.

Günaydınnn herkesee :KK16:

Eski hatunlar geri gelmişş Hoşgeldiniz bayanlar :KK54:

Veee yeni biri katılmış aramıza sen de Hoşgeldin Gözde'cim :KK54:

Nasılsınız canlar?

X