Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

yaş kaç sizde ben 21 yaşında asker bekleyen sevgilisini çok seven bi genç kızım :KK70: adım büşra :KK19:

Yok evli olanlar da var olmayanlar da var. Öyle belli bir muhabbet yok. Sen sorunu sor, ben evliyim ama ayrılmak üzereyim.

yok ya şaka yapmıştım ben geyik topiği gülmek serbest ddin ya bende atış serbest gibi düşündüm aman benim annem babam boşanmaya çalışıyorlar 3 yıldır arada kaldık annem bizi istemiyor :KK51: vs.vs. sıkıntılar bitmez hiç :KK31:

İşyerinden memnun olmak çok önemli. İşyerini değiştirme şansın yok mu ?

Artık geçmiş geçmişte kaldı , şu saatten sonra geçmişi konuşmayın diyorlar, içimde kalanlar da kalacak o zaman.
Bence adam akıllı dökmeliyim içimi...
Bir de böyle şeye sinir oluyorum; "ben devam ettirmek istiyorum evliliğimi" ayakları yapıyor. O zaman bir çaresine bakacaz sen de fedakarlık yap o zaman diyecekler sanıyor milleti...
Neyse işte yine konuyu uzatmayayım , sinirleniyorum yazıyorum böyle :KK4:

Bilemiyorum iş değiştirmekten korkuyorum açıkçası canım biraz daha ilerde kısmetse değiştiricem..

Sen millete bakma canım bunları yaşayan sensin,sen nasıl hayatına 0 dan başlama gücü bulabilceksen kendinde öyle davran.İçini dökmek istiyosan dök ki kalmasın hiç bişey içinde

çok iyi gülincimm

ikimizde huzurlu ve mutluyuz allahım bozmasınn:nazar::nazar::nazar:

senin nasl gidiyor aşk hayatın bitanem :)

çocukla ilgilenmek zaten ayr bir spor saklambaçi,yakalamaca felan :)kafan dağılıyordur en azından canım

gülinim bendede var o bir türlü konsatre olamıyorum işe..

büşümm gel anacım gel zayıflama topicinden çıktı bu topic artk kimse diyetten bahsetmmiyor:KK9:

Allah bozmasın bitanem :nazar:

Bizde de bildiğin gibi kuzum iyi gidiyo işte..

şimdi burda evliler daha mı fazla :26: :KK53: ona göre soru sorcam her türlü muhabbet dedinde evilik hakkında her bilgi var mı :KK70: :KK60: :KK17: :KK52::KK52: :KK9::KK9:

Evli de var bekarda anacım gel sen her türlü muhabbete açığız sen bekarmısın yoksam :KK23:

İnşallah tez zamanda kavuşursunuz. Ufukta evlilik var mı ?
En gencimiz sensin burda o zaman :)
Benim yaşım 30 küsür diyelim :p
Yaşlandık artık :KK1:

şuanlık yok yukarda söylediğim sebepten evlilik düşünemiyorum diyeceksin engel değil ama annem engel oluyor istemiyor yani merti değil benim kimseyle evlnmemi istemiyor aramız iyiyken gelsin istesin diyo aramız kötü şuanda istemiyor :)

yok ya şaka yapmıştım ben geyik topiği gülmek serbest ddin ya bende atış serbest gibi düşündüm aman benim annem babam boşanmaya çalışıyorlar 3 yıldır arada kaldık annem bizi istemiyor :KK51: vs.vs. sıkıntılar bitmez hiç :KK31:

Evet atış serbest :)
Aman işte geleneksel yapıda boşanmak zor. Siz de büyümüşsünüz artıkım. Annen niye sizi istemiyor ki ?

şuanlık yok yukarda söylediğim sebepten evlilik düşünemiyorum diyeceksin engel değil ama annem engel oluyor istemiyor yani merti değil benim kimseyle evlnmemi istemiyor aramız iyiyken gelsin istesin diyo aramız kötü şuanda istemiyor :)

Ne diyim canım annen haklı :)
Tabiki bitirsin askerliğini vs.sini aranızı da düzeltin, olacaksa tam olsun herşey. Baştan nasıl başlarsa öyle gider...

Evet atış serbest :)
Aman işte geleneksel yapıda boşanmak zor. Siz de büyümüşsünüz artıkım. Annen niye sizi istemiyor ki ?

sözde ananem dedem istemiyormuş ama yok öyle öyle bişey bi ara teyzem evlenmeden önce teyzen istemiyor diyordu yani anlayacağınız rahat etmek istiyor bizi ayak bağı olarak görüyor :KK76::KK52:

sanırım tahtını elinden aldım gülincim gençlik tahtı benim elinde artık boy olarakta ufak bişeyim zaten kimse beni geçemez o yüzden :KK9::KK9::KK9:

ÇOK MEMNUN OLDUM :KK19:

Yok kuzum gençlik tahtımı senden önce december kapmıştı zaten :KK9:

Evlilik konusunda acele etme yaşında fazla değil zaten bekle biraz daha canım ne kadardır birliktesiniz anlat accuk tanıyalım seni kız :KK54:

Ne diyim canım annen haklı :)
Tabiki bitirsin askerliğini vs.sini aranızı da düzeltin, olacaksa tam olsun herşey. Baştan nasıl başlarsa öyle gider...

yok annem bana inadına vermiycem gelsin senin gibi bi kızla evlenmesin diyo :KK70: :KK60: ve bütün teyzemler boşver kızım annenin piskolojisi bozuk sen idare ediver diyo ben idare ediyorum artık napym :) yuvası yıkan ben değilim o sonuçta:KK31:

Yok kuzum gençlik tahtımı senden önce december kapmıştı zaten :KK9:

Evlilik konusunda acele etme yaşında fazla değil zaten bekle biraz daha canım ne kadardır birliktesiniz anlat accuk tanıyalım seni kız :KK54:

ya aslınd abenim ask hikayem biraz karışık şöyle diyim çocukluk aşkım liseye kadar aşıktık sonra araya zaman girdi ama o askerdeyken onun bi adımıyla tekrar başladık :KK76: şimdi 5 aydır onu bekliyorum yani çok ufacıktan beri tanıyoruz birbirimizi aynı mahllenin insanıyız :KK76: ama artık gelsin çok özledim sevgilimi evlilik için zaten her şekilde çok erken askerliği gelip babasının yanında işleri oturtması buraya alışması benim adapte olmam bu ikinci asker bekleyişim :KK70: :KK17: :KK52:

Bilemiyorum iş değiştirmekten korkuyorum açıkçası canım biraz daha ilerde kısmetse değiştiricem..

Sen millete bakma canım bunları yaşayan sensin,sen nasıl hayatına 0 dan başlama gücü bulabilceksen kendinde öyle davran.İçini dökmek istiyosan dök ki kalmasın hiç bişey içinde

İş değiştirmekten de korkuluyor ama senin olduğun yer çok da kurumsal bir yer değil. Gerçi iş değiştirdiğinde de kurumsal olmayan biryere gittiğinde başka türlü sorunlar da çıkabilir. Sen şimdiden araştır; başka alternatiflere bak...

Hayata nasıl başladığım, nasıl boşandığımla ilgili aslında. Bu süreçte biraz da birşeyleri anlasın haddini bilsin istiyorum. Arada çocuk olmasa arkama dönüp bakmam umrunda bile olmaz da işte mecburen yüzyüze bakmasak da arada bir bağ olacak. Artık onu da geçtim.
Şimdi yakın akrabalarıma birkaç hakaretinden bahsettim de sinirleniyorlar ne bu seni arkasız mı sanmış diye...
Onun gerçek yüzünü görseler kimbilir naparlar !!
Böyle kolayca kurtulacağını sanıyor. Hadi hayırlısı bakalım. Birkaç gün daha sabretcem ondan sonrası belki kontrol benden bile çıkabilir bana çok dua edin de işler benim lehime olsun hep, üzülmeden halledelim şu işi...

kızlar ben yemeğe gidiyorum yemekten döndükten sonra konuşmaya devam bu sefer makara yaparız tanışma faslı geçti gitti nasılsa :KK34: :79: bekleyin beni anacımm bende geliyorum :KK53::KK52:

sözde ananem dedem istemiyormuş ama yok öyle öyle bişey bi ara teyzem evlenmeden önce teyzen istemiyor diyordu yani anlayacağınız rahat etmek istiyor bizi ayak bağı olarak görüyor :KK76::KK52:

yok annem bana inadına vermiycem gelsin senin gibi bi kızla evlenmesin diyo :KK70: :KK60: ve bütün teyzemler boşver kızım annenin piskolojisi bozuk sen idare ediver diyo ben idare ediyorum artık napym :) yuvası yıkan ben değilim o sonuçta:KK31:

Canım hiçbir anne çocuğunu yük görmez de işte annenin de psikolojisi çok sağlam değil anlaşılan. İşte senelerce babana sabretmiştir büyük ihtimal yıpranmıştır sonra da böyle kimseye hayrı kalmaz hale gelmiştir. Size bile anlatmadıkları vardır kimbilir..

senin gibi bir kızla evlenmesin derken sana iltifat mı ediyor anlamadım ?
Bak işte teyzenler de söylemiş annenin psikolojisi normal değil diye. Sana görev düşüyor o zaman anneni idare etmek. Yeni nesil daha güçlü... İş sana düşüyor.

ya aslınd abenim ask hikayem biraz karışık şöyle diyim çocukluk aşkım liseye kadar aşıktık sonra araya zaman girdi ama o askerdeyken onun bi adımıyla tekrar başladık :KK76: şimdi 5 aydır onu bekliyorum yani çok ufacıktan beri tanıyoruz birbirimizi aynı mahllenin insanıyız :KK76: ama artık gelsin çok özledim sevgilimi evlilik için zaten her şekilde çok erken askerliği gelip babasının yanında işleri oturtması buraya alışması benim adapte olmam bu ikinci asker bekleyişim :KK70: :KK17: :KK52:

Hakkınızda hayırlısı olsun. Yaşın daha küçük. Erken başlamışsın hayata :)
Çalışıyor musun ?

kızlar ben yemeğe gidiyorum yemekten döndükten sonra konuşmaya devam bu sefer makara yaparız tanışma faslı geçti gitti nasılsa :KK34: :79: bekleyin beni anacımm bende geliyorum :KK53::KK52:

Çalışıyorsun sanırım ?
Tamam makara da yaparız , gel bakalım :)

kızlar ben emeğe çıkıyorum geldiğimde yazcamm:)

Son düzenleme:
X