Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

valla ne kadar profesyonel olursa olsun
patlak vermiştir bu güne kadar

bence beklemekle boşa zaman geçiriyosun
sen bilirsin tabiki de..

Düşünüyorum da hiç patlak da vermedi. Bilmiyorum çift karakterli olduğundandır belki. Bir de en kötü olduğumuz zamanda bile insanlara gösteri olsun diye çiçekler felan alır. Sonra da güzelce hakaretini de yapar. Sence normal mi ?

Bekleyeceğim belki 2-3 gündür canım. En fazla 1 hafta , şuanda bir sıkıntım yok. Ben 2 senedir bekliyorum bu şekilde
Annem de yanımda nasıl olsa. Sıkıntı duyan o olsun.
Senin kaygını çok iyi anlıyorum. Ne demek istediğini de.

Son düzenleme:

hey allahım ya
bu çift karakterli insanlara şaşıyorum
nasıl bu kadar numaracı olabiliyolar

esencim hakkında hayırlısı olsun canım

hey allahım ya
bu çift karakterli insanlara şaşıyorum
nasıl bu kadar numaracı olabiliyolar

esencim hakkında hayırlısı olsun canım

Böylesi insanın psikolojisine zarar !
Dışarıya karşı gayet gösteriş; işyerime büyük buketler göndermeler ama evin içinde beni yiyip bitirmeler !
Çok var öyle; duydum da ; adam gayet iyi efendi biri dışarda ama eşine sürekli eziyet eden...
Gerçi bizimki dışarda da asabi davranışlar gösterebiliyor bazen ama..

Sağol canım...
Zor bir süreç ama gözümde de büyütmüyorum artık...
Süpriz değildi hiçbiri.

Son düzenleme:
esencim eşinin amacı seni suçlamak boşanma ariesinde ve sonrasında herkesin gözünde kendini yüceltiyor çiçekler felan göndererek .

Nasıl bir kişiliktir ya.. Pes diyorum artık

maxicim kusura bakma canım ama senin de baban çok tuhafmış ,dansa kalkmadı diye insan eşini dövmeye kalkar mı ya

bu erkeklerin hepsi ayrı cinsler!!!

Evet herkesin gözünde beni suçlu göstermeye çalışıyor. Yaptığı o...
Annemin de bizde kalmasını herkesin gözünde de suçlu göstermeye çalışıyor.
Valla içimden o kadar beddualar geçiyor ki tutuyorum kendimi ama ahımı aldığı kesin !

Maxinin babası için de bir bahane canım. Adam niyeti bozduysa her türlü bahane bulur.

seni suçlu kendisini mağdur gösterecerk canım
ne dalavere ama gerçi ben öyle birşey duymuştuım ki eşinin ki hafif kalır bir avukattan duymuştum adam karısının karşısında delirmş gibi hareketler şaklabanlıklar yapıyor eşi de sen delirdin mi napıyosun manyakmısın v.s konuşuyor meğerse adm bunları kameraya çekmiş gizli sadece eşinin konuşmalarını sonra da mahkemede bana sürekli hakaret ediyor bu da kanıtı diye sormuş daha garibi ise aralarında geçimsizlik yuok adam başkasını bulduğu için ayrılmak istiyopr ama sebep olarak eşini gösteriyor ben duyuncxa şok olmuştum ve pes artık dedim

Evet aynen öyle yapacak. Bizimkiler de bunu bildikleri için bana sakin ol diyorlar zaten.

Olabilir canım ne insanlar var bu hayatta. Ama öylesi kayıtlar genelde mahkemelerde önemsenmiyor diye biliyorum. O adam da tam kafayı yemiş.

içmiş gelmiş adam her şeyi yapar december cım

ALLAHA HAVALE ET CANIM BOŞVER..

YOK ARTIK PES EDİYORUM YAA

SEN NASIL OLDUN İYİ MİİSN BİRAZ DAHA BU ARADA TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ÇOK SAOL

Orası öyle tabii,içen erkekten uzak durmak gerekiyor ,bne yapacakları belli olmuyor..

nasılsınız nasıl gidiyor diyet ben bıraktım diyetı falan kafayı çocukla bozdum ama bebeişim gelmedi hala benı uzun bir tedavı süreci bekliyor galıbaaa ekim gibi aşılama düşünüyorum sizler nasılsınız diyet nasıl gidiyorr

Hoşgeldin ya gözümüz yollarda kaldı...
Canım çocuk için de kilo almaman gerekmiyor mu ?
Çocuk için diyeti bırakma...
Benim de diyetim bitti ama 2 gündür biraz abur cubura dadandım..
Hakkında hayırlısı olsun ecrincim, biran önce sağlıklı olarak bebişini alırsın eline inşallah.

Son düzenleme:
Çoğunlukla öyle yapıyorum canım.

Senin nasıl gidiyor yunusla aranız ?

ALLAH BÜYÜK NE YAPTIĞINI GÖRÜYOR..

İyi gidiyor çok şükür

gündüzleri konuşmuyoruz canım ,bir sabahları iş başı yapılana kadar ,öğle yemeklernde o kadar.mesai bitiminde yatana kadar:)

içim huzur dolu ,mutluyum gerçekten,allahım bozmasın .

o çok mutlu olduğunu ,hep böyle kalalım diyor

kızlar ecrinin selamı var

niye uğramıyosun diye mesaj attım
çocukla bozdum kafayı diyeti falan boşverdim diyor..

biz de sadece diyetten konuşmuyoruz hoş, değil mi..

bi türlü yazıcam yazamıyorum
kız
hayırlı olsun çok sevindim

ben sana dedim üzülme diye

güneş her gün doğuyor
görmesini bilene

bi türlü yazıcam yazamıyorum
kız
hayırlı olsun çok sevindim

ben sana dedim üzülme diye

güneş her gün doğuyor
görmesini bilene

çok saol canım.
aynen öyle rabbim çektiğim acıların karşılığında çıkardı karşıma bunu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…