Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

ben 64ten 54ü gördüysem sen de görürsün gülincim :)

Ayyy inşallah yaa ahanda böyle oynarım o zaman :KK62:

hemi kız bilmiyorum ben :)
öyle vurunca eriyo muymuş :)

ya kızlar şu linkler sizde çıkıyor mu?

Ben gördüm hepsini canım çok güzeller kiiiii :KK12: benim de bugün morhibo 15 tllik çek vermiş onu kullanıcam bakıcam bende bişeyler

zamanla alısır ama daha çok kucuk o yuzden bıde buronşiti var :KK43:(

O zaman boşver canım. Bronşit işi riskli !
Hiç riske girme. Her çocuğun bünyesi de farklı zaten.
Aslında alıştırma lafına da gıcık oluyorum bazen. Her çocuğun bünyesi farklı ve her çocuk herşeye alışamaz... diye düşünüyorum.
Benim annem çok korumacı, sabah pencereyi açtım diye bana nasıl kızıyor terini soğutacaksın çocuğun diye. Yaz günü de biraz abartıyor gibime geliyor !

akşama tatlı bısıyler yap bıde herıfıne demlı çay ıcır uykusu gelmesın anlarsın yaa:)))))))))))))))))))

Alemsin kız !

Bu arada sadeceyalan çizelgen gözümden kaçmadı !
Karpuzu koymuşsun çizelgeye :))) Seni karpuzcu seni :)))

Bunları aldım kızlar bugün

şu siyahla beyaz olan tulumlar

çok güzel elbiseler var yaaa..anca seçebildim bunları da..

hepsinde gözüm kaldı aslında:KK53:

Bunları aldım kızlar bugün

şu siyahla beyaz olan tulumlar

çok güzel elbiseler var yaaa..anca seçebildim bunları da..

hepsinde gözüm kaldı aslında:KK53:

harkalarrrrrrrrr :KK16:

umarım tulumların iç göstermez canımmm güle güle giyyyy bende bir bakayımmm gerçi hftasonu güzel alışveriş yaptım rengarenk bluzlar aldım kendime :)uzun etek ladım:)

harkalarrrrrrrrr :KK16:

umarım tulumların iç göstermez canımmm güle güle giyyyy bende bir bakayımmm gerçi hftasonu güzel alışveriş yaptım rengarenk bluzlar aldım kendime :)uzun etek ladım:)

güle güle giy canım..sen de koysana kız fotolarını bakalım :)

çok güzeller cnaım sanada çok yakışır güle güle kullan :)

ecrincim sağol canım :)

burdan giderken giymek için alıyım dedim güzel bişeyler, daldım zor kurtardım kendimi :)

güle güle giy canım..sen de koysana kız fotolarını bakalım :)

ecrincim sağol canım :)

burdan giderken giymek için alıyım dedim güzel bişeyler, daldım zor kurtardım kendimi :)

canım ben normal sıfır kollu bluz aldım mor ,yeşil ,beyaz turuncu rngarenk:)cumartesi pazarından uygun malı kaliteli diye:) yazı öyle çıkarıyım dedim:)

etekle bluzu giydiğimde resmi çeker koyarım buraya canım..

1 kase çorba
yarımm kase yoğurt
2 dilim çavdar ekmek

arkadaşlar dondurma yemeye gitti :)ama ben gitmedim kilo alırım diye:)

kızlar topikte bi değişiklik var.

nası anlatacağımı bilemiyorum ama, en son sayfa 24 olarak görünüyo. profilimden son mesajıma tıkladığımda 26. sayfa açılıyo.

profilimden sizin mesajlarınızı görebiliyorum ama topiğe gelince en sonyfa 24 olarak görünüyo ve profilimden gördüğüm mesajlarınızı topikte göremiyorum.

neden böyle oluyor anlamadım, ilk defa oluyor bir de..

Senin cicilerini gördüm daha mutlu oldum:) Güle güle giy canım.
Valla iyi motive oluyoruz sizi böyle görünce.Eminim çok yakışır.
Yaz bitmeden alacağım ben de bir tulum almak sorun değil de giyeceğim inşallah:)))

sağol canım benim:)
sen de giyersin inşallah tez zamanda s bedenleriii :KK70:

canım ben normal sıfır kollu bluz aldım mor ,yeşil ,beyaz turuncu rngarenk:)cumartesi pazarından uygun malı kaliteli diye:) yazı öyle çıkarıyım dedim:)

etekle bluzu giydiğimde resmi çeker koyarım buraya canım..

çek çek ne güzel olur :)

1 kase çorba
yarımm kase yoğurt
2 dilim çavdar ekmek

arkadaşlar dondurma yemeye gitti :)ama ben gitmedim kilo alırım diye:)

onlar gitsin boşver:KK36:

O zaman boşver canım. Bronşit işi riskli !
Hiç riske girme. Her çocuğun bünyesi de farklı zaten.
Aslında alıştırma lafına da gıcık oluyorum bazen. Her çocuğun bünyesi farklı ve her çocuk herşeye alışamaz... diye düşünüyorum.
Benim annem çok korumacı, sabah pencereyi açtım diye bana nasıl kızıyor terini soğutacaksın çocuğun diye. Yaz günü de biraz abartıyor gibime geliyor !

Alemsin kız !

Bu arada sadeceyalan çizelgen gözümden kaçmadı !
Karpuzu koymuşsun çizelgeye :))) Seni karpuzcu seni :)))

evet canım her çocuk farklı benım annemde taa ankaradan buraya mudahale edıyor :))))hehehhe karpuz um al dılımı nettın benım yarımı:)ya çok kalorısı varmışşş anca esmıne bakıcam artık:))))))))))

kızlar topikte bi değişiklik var.

nası anlatacağımı bilemiyorum ama, en son sayfa 24 olarak görünüyo. profilimden son mesajıma tıkladığımda 26. sayfa açılıyo.

profilimden sizin mesajlarınızı görebiliyorum ama topiğe gelince en sonyfa 24 olarak görünüyo ve profilimden gördüğüm mesajlarınızı topikte göremiyorum.

neden böyle oluyor anlamadım, ilk defa oluyor bir de..

canım aynı sey bazen bende de oluyor bazı sayfalar hata verıyo

X