Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

bnd egelip bakıyourm kimsecikler yok ,çeyiz topiğinde gezinip duruyorum canım sıkılıyor ya hiç çalışasım yok...ama bir dünya işim var ,gözümde büyüyor valla

evede gitsem canım sıkılıyor ya..

kız dün hayatımda ilk defa canm bira istedi kendime şaşırdım

sen içki içiyor musun sigra?

Eğer ortamı olursa içiyorum içki canım,abartmamak şartıyla sevdicekle içeriz arada ama sigara içmiyorum,4 sene kadar içtim ama sevdicek sayesinde kurtuldum 10 ay oldu bırakalı sigarayı

Sen içki sigara içiomusun?

hımmmm.en iyisini yapmışsın bırakmakla canım..

ben çok içmem 2 kere içtim o da yılbaşı gecesinde yeni tatmıştım yani..sanırım canım sıkkın olduğu için canım istedi..ben sigara içmiyorunm canım

Anladım kuzucum sıcaktan da olabilir benim de canım sıcakta ister bazen soğuk soğukk ohh olsa da içsekkk

Sen Kıbrıs'ı anlatsana accuk

Kıbrısın güzel yerleri de var kötü yerleri de var ya :)
Biraz sevdim, ama çok sıcak.
Durulmuyo, hemen boncuk boncuk terliyosun.

Burda klimasız yaşam asla düşünülemez.
Geldi şimdi, yatak odasına takıyo klimacı.

Son 2 odam kaldı, o taraflar da çok sıcak diye yapamıyodum, yarın yapar bitiririm inşallah.

Bi de bu yaptığım yüzeysel, hafta sonu boya yapılcak. Boyanın sonrasına bi daha yapıcam temizlik.

Yatak odasını çingene pembesine boyatmışlar, salon mor. Görseniz gına geldi.
İnsan yumuşak bi renge boyar ya.

Kıbrısın en güzel yeri bence Güzelyurt. Yemyeşil.
Kıbrıs ada olmasına rağmen her yer yeşil değil ve toz toprak içinde bazı yerleri.

Lefkoşa idare eder.
Gazimağusanın denizi çok güzel.

Kıbrısda Kapalı Maraş diye bi bölge var, bilmiyorum biliyor musunuz.Gazimağusada.
74 yılından kalma, ne rumlar girebiliyor ne biz.74 yılından beri kimse giremiyor.Terkedilmiş şehir.
İngilizler burda bi 90 yıl geçirmişler.
Ama her şeyi kendilerine çevirmişler maşallah.
Düşünün; biz Türk yönetimindeyiz, ama evlerde İngiliz havası var.En basitinden prizler bile İngiliz tarzı.

Kızlar sebze gerçekten çok pahalı ya.
Taze fasulyenin kilosu 10 lira, mantar 9 lira. Salatalık falan 5 lira.

Hele yeşillikleri görseniz, pek güzel yok, kocaman kocaman hormonlu gibiler, bi de pahalı.

İngiliz markaları ucuz, Türk markaları pahalı.
Konserve mısır ve ton balığı Türkiyede birazcık tuzludur mesela.
Burda tam tersi.
Türkiyede 720 grlık mısır 7 tl den başlıyo, burda 1,25 tl.

Henüz tam ayrıntılı bakmadım her şeye.
Tabak çanaklar çok pahalı mesela.dandik plastik tabak -türkiyede yüzüne bakmayız- burda 2-3 lira.

Zaten burdakilerin parası var.
Zenginler yani.

Ama bence yaşanacak yer değil.
Bundan sonra bana üstüne para verseler bi daha Kıbrısa hayatta gelmem.bedava tatil olsa yine gelmem.

Kapalı maraşı anlatıyodum bak, başka bişeye atlamışım.
Bu dediğim maraş bölgesinde binalar hala duruyor, tabelalar eski, görseniz çok şirin yer.74den beri kimse giremediği için bakımsız tabi.
Sadece küçük bi bölgesinde biz varız, bi de kendi taraflarına denk gelen yerde rumlar.

Gazimağusa Orduevi de, Kapalı maraşın içinde.
Sadece askeri personel girebiliyor oraya.

Bir sahili var, aklınız hayaliniz durur.
Yok böyle bi şey.

Zaten maraşın kumlarını Mısırdan getirmişler.

Çok güzel bir yer.

Taa 74 yılında 60-70 katlı bina yapmış adamlar, ama öylece kalmış.
Davalıkmış zaten hala, ama kimse alacağını alamamış, vereceğini verememiş.

Kizlar ben hep girdim ama kimsecikleri goremedim burda. Tatil bitti donmussunuz.. Benim de pazar gunu bitiyor tatilim.
Kizlar gitmesiyseniz kesinlikle onerecegim bi yer var size. Iztuzu plaji. Mutlaka gidin derim.. Ben ilk defa gittim cok begendim. Biz de geze geze tatil yapiyoruz. Once fethiyr oludeniz donra marmaris iztuzu simdi de akyakada durakladik! Bakalim denizi nasil onu da yarin goruceZ. Bide kiz kumu diye biyer varmis belki oraya da giderizz .. Sizinle paylasirim. Hepinizi cok opiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…