Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Sen de mi korkuyosun dişçiden

korkmuyorum da üşeniyorum bir de benim dişlerimin işi çok..bi başlasam gerisi gelecek
Ah canımmm ben 1,5 senedir gidicem doktora sözde ama korkudan gidemiorum işte

daha da kötü olduu bitanemmmm berbatımm ,normalde şarköyde kalacaktım vazgeçtim istanbla geldim yalnız kalmak hiç istemiyorum şu sıralar ..
ne olu hayırdır sevdicekle ilgili durumlar mı

Naber hanımlaaaar

Kıprıstan yazıyorum, bura çok sıcak, iş güç, evi toparlıyorum, bi yandan geziyorum.

Naptınız, son durumlar nasıl

Naber hanımlaaaar

Kıprıstan yazıyorum, bura çok sıcak, iş güç, evi toparlıyorum, bi yandan geziyorum.

Naptınız, son durumlar nasıl

canımmmmmmmmmmm hoşgeldinnnnnnnnnnnn

hadi gözünaydın yeni yerin nasıl mutlu musun:)

benim berbat senin nasıl gidiyor

canımmmmmmmmmmm hoşgeldinnnnnnnnnnnn

hadi gözünaydın yeni yerin nasıl mutlu musun:)

benim berbat senin nasıl gidiyor

Hoşbulduk decembercım, idare ederden biraz fazla, güzelden biraz az ne çok güzel ne de çok kötü, ortalama bi yer

yerleşiyorum yavaş yavaş, tam yerleşmedim daha.

okuyorum seni faceden, noldu son durum, bi tane vardı,çekimser davranıyodun o mu?

alışırsın canım :)acele etme kız tadını çıkara çıkara yap işlerini:)

yok canım eski olandı ayrıldık pazartesi... ..

hmm, ben bilmiyorum kız onu.
niye ayrıldınız

hani birini anlatmıştım 2 sene olduyud ayrıldığımız..olmuyor be canım bir noktadan sonra yine kırıklıklar toparlanmıyor daha da dağılıyoruz biz.bizimkisi olmuyacak duaya amin demekti aslında..o yoluna ben yoluma bakayım artık yeter...o yemin etti sözünde duracakmış .karakterli insanmışşş sözünde dururmuş,yemişim onun karakterini karakterden bahsediyor bana ulan karakter olsa onda bana kalkıp başka bişey demezdi anladın sen canım onu...

o kadar sinirli ve üzgünüm ki...çok yıprattı beni bu adam ya

bak sen terbiyesize.
sen de bu mal için üzülüyor musun.

boşversene canım, seni haketmeyen biri için niye canını sıkıp üzülüyorsun? canını sokakta mı buldun sen

malesef üzülüyorum

Üzülme kız, yarın bi gün üzüldüğüne üzülcen, nasıl üzülmüşüm diye.
Böyleleri için en büyük nimet ayrılman.

Değmez kız, valla değmez.

Bi kere, seni haketmeyen birini hiiiç düşünmücen.
Biz kızlar bu konuda malız biraz, ama zaman geçtikçe akıllanıyoruz.
Sen de anlarsın zamanla, şimdiki günlerini de üzgün geçirdiğin için pişman olursun ilerde.

beni güldürdün ya ,aslında haklısın onlar bizim gibi hiç takmıyorlar ya..zamana ihiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…