Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kızlar merhaba,
Heralde birbirimizi hiçbirimiz yakalayamıyoruz artık. Aslında çok geç bir saat değil şuan ama yine kimse yok.
Son durumları merak etmişsiniz.
Tatil dönüşü boşanıyoruz...
İşin açıkçası çok fazla konuşmadık. Konuştukça eski defterler açılıyor değişen birşey yok. Ben kafamda bitirmişim zaten birbirimizi yıpratmaktan öteye gitmiyor.
Tatildeyiz oğlumla...
Eşim şuan hangi şehirde onu bile bilmiyorum. Ailesinin yanına gitmişti en son ama dönmüş de olabilir..
Herşeyin hayırlısı...

Decembercım hakkında hayırlısı olsun. Ben zaten hiç içim ısınmamıştı sizin ilişkinize... İçimden öyle bir his oluşmuştu. Üzülmemen de iyi.. Bundan sonra yoluna bak..
Maxicim sana da kolay gelsin. Kıbrısın güzel yanlarını değerlendir, zaten geçici kalacaksınız anladığım kadarıyla. Bir de kumara felan dalma bakalım

Exitcycim sen de çok güzel bir tatil yapıyorsun maşallah. Benim aslında özendiğim bir tarz. Belki ben de birgün o tarz bir tatil yaparım inşallah oğluşum büyüsün...

Kardelencim sen napıyosun ? Seni ve oğluşunu öptüm...

Gülincim senin de sevdiceğinle aranın iyi olmasına sevindim..

sben, sadeceyalan da görünmüyorlar, nerdeler acaba ?

ne güzel sayende kıbrısı görmüş kadar olduk teşekkürler maşallah belgesel gibi anlattın kız

merhaba canım çok üzüldüm hayırlısı olsun ne yapalım herşey insanlar için ayrıntıları merak ediyoruzsakıncası yoksa anlatabilirsin inan bayrmda bile aklım sendeydi hal halıyla kanepeler gelmedi sinir oldum ben de yarın oğluşu sünnet ettiriyorum yani düğün değil de sadece sünnet.. oğluş heyecanlı... haftaya evde olcam görüşürüz

kolay gelsin canım sen ne renk yapacaksın anladığım kadarıyla rengini değiştiriyorsun
ne kadar pahalıymış kız sen gitmeden kışlık sebzelerini hatta yazlık sebzelerini hazırlasan iyiymiş en pahalı zamanda bile burada hiç 10 lira olmamıştı hayret ...inşallah işlerin hemen biter de görüşürüz

oh ne güzel geziyorsun canım..ben iztuzuna 4 sene üst üste gittim dalyan da kalıyorduk hergün kahvaltıdan somra gidip akşama kadar takılıyorduk çok güzeldi bu sene gidemedik taşınma yüzünden siz nerde kaldınız hangi otelde.. belki bu sene de gidebilseydik karşılaşırdık

Canim biz ölüdenizde kaldik dun gece sabah orda girdik denize. Orasi da cok guzeldi bu arada:) sonra oglen ordan ciktik. Iztuzuna gittik. Denize falan girdik. Sonra ordan akyakaya geldik. Simdi akyakadayiz. Burda kaliyoruz. Dalyanda kalmadik. Denize yakin otel yok sanirsam orda. Bilmeden dolasiyoruz zaten biz. kesfetmeye calisiyoruz. Ama iztuzuna mutlaka bi daha geliriz. Cok guzelmis gercekten de:) siz nerde kaliyorsunuz canım orda? Sen baya tecrubelenmissindir. Onerdigin bi yerler var mi?? Burda denize hic girmedik burayi cok begenmezsek belki bi daha gideriz oraya:)

kardelencim, çağla yeşilinin açık tonlarını düşünüyorum .

oğluşuna da hayırlı olsun öp yerimize.

evet bazı şeyler çok pahalı.
aman kim uğraşcak kışlık sebzeyi türkiyeden bburaya taşımakla.haşatı çıkar sebzelerin,daha fena olurlar

Esencim fazla konusmadiniz ama bosanma kararina varacak kadar konustunuz sanirim. Hakkinizda hayirlisi olsun canım.
Oglun ve senle beraber geldi memlekete? Sonra bosanma mevzusu konusuldu o da gitti herhalde?
Detaylari anlat dicem ama tatil donusu anlatirsin.. Uzme kendini sakin! tatilin tadini cikar! Cok optum

esencim hakkınızda hayırlısı olsun canım..sen kafana bitrmiştin bile bir umut bile demiyordun hakkında hayırlısı olsun tatlım .oğlunla tatilin tadını çıkarmaya bak.hiç kafana bişey takma canım .oğlunla kendine iyi bak canım..

saol canım amin.artık bende kendi yolumu çizmeye karar verdim.ne hali varsa görsün yoksa ben bu adamla birlikte olduğum sürece sinir hastası olacağım ..en iyisi öyle oldu..

günaydın kızlarr

Canım hayırlısı neyse o olsun.Sen zaten kafanda,kalbinde bitirmiştin inşallah bundan sonrası güzel olur senin için de oğlun içinde

Günaydınnn kızlarrr

Fettah Can'ın bi şarkısı var.
Yanan ateşi söndürdük diye.
O şarkıyı dinleyince aklıma esen geliyor hep..

Çok üzülüyorum senin için esencim..daha doğrusu oğluşun için..İnşallah çok fazla yara almaz.. Çok zor,ben kendi kardeşimden biliyorum..Annemle babam boşandığında 7 yaşındaydı ama çok etkilendi o, çok duygusal oldu..Çok olgun oldu küçücük yaşında. Ben zaten boşanmalarını istiyodum, her gün kavga gürültü oluyodu çünkü.Huzur yoktu evde. Ama kardeşim bunu anlayacak yaşta değil henüz, büyüyünce anlayacak umarım..

Haberlerini bekliyoruz, eşinin tutumu nasıl..

evet denize yakın otel yok izin verilmiyormuş zaten yakınında otel olsa o güzelliği kalmazdı bence ...genelde herkes dalyan da kalıyor otelin adını vermenin sakıncası var mı bilmiyorum eniyisi özelden mesaj atayım biz 4 sene aynı otelde kaldık memnunduk çalışanlarla akraba gibi olduk yalnız orada herşey dahil otel yopk sayılır herkes kahvaltısını yapıp denize gidiyoer akşam yemeğine geliyor yemekler çok güzel biz kahvaltımızı yapıyorduk gidip akşam 6 -7 gibi dönüyorduk orada görmüşsünüzdür ağaçlar var evden battaniye kilim getirmiştik öğlenleri ağacın altında uyuyorduk öğle yemeğini de ister gözleme yersiniz isterseniz bizim gibi marketten meyve kavun karpuz dom salatalık gibi hafif şeyler atıştırırsın9ız gerçi büfe de var orada .. otele dönüşte nar suyu içersiniz geceleri de cıvıl cıvıl şenlikli oluyor tavsiye ederim

teşekkürler ...oldu teyzesi.... bir de erkeklik diploması vermişler oğluşuma ..
senin düşündün renk nil yeşili olabilir bi bak güzel bir renk
haklısın sene ye de orda olursanız kurutmasını götürürsün

Haklisin canım o dogallik bozulmaz zaten:)Ozelden mesajini aldim. Aklimda bulunsun dedigin yer. Biz 2 ile 4 arasi girdik denize. Sadece denizdeydik. Bi 5 dk bile guneslendik sadece.o da arada dinlenmek icin:) Sonra sahin tepesine ciktik. Manzara superdi. Nar suyu da ictik tabi:) Sabah oludenizdeydik sonra yol cektik biraz ustune iztuzu ancak 2 saat durabildik:). Sonra geze geze akyakaya geldik. Otel aradik. Oludenizde bi suru vardi. Burda bos oda zor bulduk. Neyse yorulduk tabi cok. Cunku bi onceki gece de hisaronundeydik. Dun gece de burda gezdik. Sicak bi ortam var burda.. Oteller pahali ancak restorantlar falan baya ucuz:) Birazdan azmak diye bi yer varmis oraya gidecegiz sodaliymis suyu. İlginc biryer gibi. Buranin da denizi baya guzel yalnz suyu cok soguk. Hele ki iztuzunun yaninda buz gibi Bide baya sığ Hemen derinlesmiyor. Gerci iztuzu da oyleydi.. aksam ustu kiz kumuna gitcez. Denizin ustunde yuruyormusmusun neymis bi gorelim orayi da Anlatirim size. Aksam da marmaristeyiz. Yarin da izmire donus.. ertesi gun de eskisehire donus..

nil yeşilini biliyorum canım, düşündüğüm renkler arasında, ama ben biraz daha pastel ton düşünüyorum. nil yeşili biraz canlı duruyor.
nil yeşilinin tonunda çağla yeşilini düşün, güzel olur gibime geliyor.

bizim evin rengi beyaz gibi ama değişik sanki bŞKA bir renk yansımış gibi ama güzel

Ayrıntılar sizin bildiğiniz şeyler canım. Şimdi işte iki kere aradı sordu oğluyla konuştu o kadar...
Çok sağol canım. Çok fazla giremiyorum gündüz ama akşamları bakıyorum buraya...

Oğluşun sünneti de hayırlı olsun canım. Düğün düşünüyor musun ilerde ?

Boşanma kararına çoktan varmıştım biliyorsunuz. Aynı şeyleri sürekli konuşmaktan hem sıkıldım hem yoruldum. Değişen birşey de olmuyor. O yüzden çok da fazla birşey konuşmadan direk söyledim tekrar düşüncelerimi. Eski defterler illaki açılıyor ama yani artık taaa düğünden önce yapılanlara da dönmenin manası yok. Yani zaten o günleri problem etmeseydik bu hale gelmezdik...
Hala aklında zamanında yok siz bize şunu yapmıştınız bunu yapmıştınız varsa ; bana evliliğimizi düzelteceğiz mesajını veremiyordur diye düşünüyorum.
Geziyoruz canım işte. Hergün de denize giriyoruz. Çok şükür burdaki ortam iyi. Kıymetini bilemeyenler utansın !
Sağol canım...

Sağol canım. Evet kafamda bitirmiştim. Hala içim bir tuhaf olsa da (oğlum birkaç defa da olsa babasını sorduğu için ) umudum bitti artık...
Oğlum da farkında bazı şeylerin. O da kabullenmeye çalışıyor kendince..

Senin de için rahat olsun canım, en iyi kararı verdin bence. Değmez yani hayatına biri girdi mi sana huzur vermeli, sıkıntı değil !

Canım hayırlısı neyse o olsun.Sen zaten kafanda,kalbinde bitirmiştin inşallah bundan sonrası güzel olur senin için de oğlun içinde

Günaydınnn kızlarrr

Teşekkür ederim canım... Hayırlısı...

Oğluşum için ben de üzülüyorum canım. Şuan bazı şeylerin farkında. Ama tam da anlam da veremiyor. Oğlumun da olgun davrandığını düşünüyorum.
Normalde babasını sürekli sorardı, şuanda çok da sormuyor. 2 defa mı ne sordu. Baba gelecek mi diyor.
O şarkıyı dinliycem inşallah..
Sen kaç yaşındaydın ayrıldıklarında ? Babasızlığın sıkıntısını çektin mi ? Hiç anneni veya babanı suçladın mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…