Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Naber hanımlaaaar

Kıprıstan yazıyorum, bura çok sıcak, iş güç, evi toparlıyorum, bi yandan geziyorum.

Naptınız, son durumlar nasıl

Hoşgeldiinnn Küboşşşş hoşgeldinnn :KK16:

hani birini anlatmıştım 2 sene olduyud ayrıldığımız..olmuyor be canım bir noktadan sonra yine kırıklıklar toparlanmıyor daha da dağılıyoruz biz.bizimkisi olmuyacak duaya amin demekti aslında..o yoluna ben yoluma bakayım artık yeter...o yemin etti sözünde duracakmış .karakterli insanmışşş sözünde dururmuş,yemişim onun karakterini karakterden bahsediyor bana ulan karakter olsa onda bana kalkıp başka bişey demezdi anladın sen canım onu...

o kadar sinirli ve üzgünüm ki...çok yıprattı beni bu adam ya:KK14:

Bi kaşık suda boğasım var şu adamı unut artık şunu nefretlik resmen yaa

Kızlar merhaba,
Kimsecikler yine yok...
December'cım yüzyüze görüşecektiniz hani, yüzyüze görüşmeden bitti mi ?
Herşeyin hayırlısı olsun...
Konunun içeriğini tam olarak bilmiyorum ama sakın üzülerek kendini yıpratma..

Ben tatildeyim..
Bizde de herşey bitti...
Tatil dönüşü hayatımda herşey değişecek...

Herkes bayram telaşı içinde sanırım, yine görüşürüz şekerler, hepinizi öptüm :KK16:

Naber hanımlaaaar

Kıprıstan yazıyorum, bura çok sıcak, iş güç, evi toparlıyorum, bi yandan geziyorum.

Naptınız, son durumlar nasıl
canım hoşgeldin nerlerdesin seni çok özlemiştik sadeceyalanla bi görünüp bi kayboluyorsunuz ... ben aynıyım sadece evi taşıdım ama ben yerleştim eksiklikler var ama ben yerleştir diye gözüme bakan eşyalar yok kanepelerle halı gelecek bir de daha alamadığımız eksiklikler var ee artık burdasın bol bol görüşürüz

hani birini anlatmıştım 2 sene olduyud ayrıldığımız..olmuyor be canım bir noktadan sonra yine kırıklıklar toparlanmıyor daha da dağılıyoruz biz.bizimkisi olmuyacak duaya amin demekti aslında..o yoluna ben yoluma bakayım artık yeter...o yemin etti sözünde duracakmış .karakterli insanmışşş sözünde dururmuş,yemişim onun karakterini karakterden bahsediyor bana ulan karakter olsa onda bana kalkıp başka bişey demezdi anladın sen canım onu...

o kadar sinirli ve üzgünüm ki...çok yıprattı beni bu adam ya:KK14:
canım üzülme hiç değmez ... inşallah karşına senin değerini bilecek birisi çıkar en azından denemiş oldun tekrar deneseydim gibi bir soru işaretinden kurtuldun denedin olmadı...sana değer vermeyene sen de verme hemen geçecek diye de zorlama kendini zamana bırak

bak sen terbiyesize.
sen de bu mal için üzülüyor musun.

boşversene canım, seni haketmeyen biri için niye canını sıkıp üzülüyorsun? canını sokakta mı buldun sen
katılıyorum kübracığıma onun için üzülüpte havalara sokma zatı muhteremi

Kızlar merhaba,
Kimsecikler yine yok...

Ben tatildeyim..
Bizde de herşey bitti...

Herkes bayram telaşı içinde sanırım, yine görüşürüz şekerler, hepinizi öptüm :KK16:
canım ne yaptınız konuştunuz anladığım kadarıyla .. nasıl geçti mesaj atsana ..aklım hep sendeydi bayramda da

esencim noldu, konuştunuz mu.
ben de seni merak ettim hep.

gülin barıştınız mı kız, gerçi barışmışsınızdır da, nası barıştınız. çok sinirliydin o gün, sürttürdün mü burnunu sevdiceğin.

kardelencim, evimin işlerini bitiriyim sahalara döncem tekrar :KK70:

günaydın bayanlar sabah sporumu yaptım yeşilçayımı içtim şimdi de dom.sal. peyn. kahvaltı yapıyorum
çok harikaq bir gün diliyorum ve öpüyorum hepinizi

Slm kizlar nasilsiniz? Keyifler nasil?
Ben de fethiye oludenizdeyim..
Sevdicegimlen 3-4 gunluk tatile ciktik:KK66:
Sizleri ozledim..
Kendinize iyi bakin:)

Kızlar merhaba,
Kimsecikler yine yok...

Ben tatildeyim..
Bizde de herşey bitti...

Esencim seni çokk merak ediyoruz inşallah foruma giricek zaman bulursun

esencim noldu, konuştunuz mu.
ben de seni merak ettim hep.

gülin barıştınız mı kız, gerçi barışmışsınızdır da, nası barıştınız. çok sinirliydin o gün, sürttürdün mü burnunu sevdiceğin.

kardelencim, evimin işlerini bitiriyim sahalara döncem tekrar :KK70:

Tabiki de barıştıkk bebikimmmm :KK9:

Kız sen benimm o kadar sinirlendiğime bakmaaa bitanemm o benimmm bitanemmm :KK69::78:

günaydın bayanlar sabah sporumu yaptım yeşilçayımı içtim şimdi de dom.sal. peyn. kahvaltı yapıyorum
çok harikaq bir gün diliyorum ve öpüyorum hepinizi

Ohh afiyet olsunnn sana da harika bigün diliyoruzz :KK16:

Slm kizlar nasilsiniz? Keyifler nasil?
Ben de fethiye oludenizdeyim..
Sevdicegimlen 3-4 gunluk tatile ciktik:KK66:
Sizleri ozledim..
Kendinize iyi bakin:)

Ohhhh excity gez bakalımmm bizim yerimize de gezz
Kendine iyi bakk :KK16:

Kızlar merhaba,
Kimsecikler yine yok...

Ben tatildeyim..
Bizde de herşey bitti...

görüşmeden bitti tatlım.ben arife günü ona şarköye gideceğimizi söyledim ona sinirlendii..oda pazartesi istanbula gelmemi istedi bende gitmedimm baya tartıştık ipler tamamen koptu 2 senenin acısını bir günde çıkardı ağzını geleni saydı döktü.bitti anlıcağın olmadı artık asla barışmam yoluma bakjıyorum artık onsuzzz ..artık ona o şansı vermeyeceğimmm..bu hayata üzülmek için gelmedim annem beni üzüleyim diye doğurmadıı

sen nasılsınn boşanıyor musunuz canım hayırlısı olsun hakkınzda canımmmm

canım hoşgeldin nerlerdesin seni çok özlemiştik sadeceyalanla bi görünüp bi kayboluyorsunuz ... ben aynıyım sadece evi taşıdım ama ben yerleştim eksiklikler var ama ben yerleştir diye gözüme bakan eşyalar yok kanepelerle halı gelecek bir de daha alamadığımız eksiklikler var ee artık burdasın bol bol görüşürüz

canım üzülme hiç değmez ... inşallah karşına senin değerini bilecek birisi çıkar en azından denemiş oldun tekrar deneseydim gibi bir soru işaretinden kurtuldun denedin olmadı...sana değer vermeyene sen de verme hemen geçecek diye de zorlama kendini zamana bırak

katılıyorum kübracığıma onun için üzülüpte havalara sokma zatı muhteremi

canım ne yaptınız konuştunuz anladığım kadarıyla .. nasıl geçti mesaj atsana ..aklım hep sendeydi bayramda da

yok canom dün çk kötüydüm geçti gitti aklıma getirmiyorum umursamıyorumm umarım böye devam ederim.değerimi bilcek insanlar var ama ben salak gibi değer vermeyeni seviyorumm ..değer verene şans vercem artık bu saatten sonra beni üzenle işim olmaz artık..

çok teşekkürederim kızxlarr yanımda olduğunuz içinn.

bu arada hepiciğinize günaydınnlarrrrrrrrrr ben pek mutluyummmmm ,süslendim püslendim ablam ben ,yiğenimle işe geldimmmm:)

Kuzucummm sana da bu yakışırrr ohh süslen püslenn hayatın tadını çıkar onun için üzülmeye değmez kiii

X