Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Gülincimmmm
çeyiz topilerinde görüyorummm senii çeyiz güzeli düşünüyor musunuz evlilik felan:)

Geldim kızz geldimmm topiğin neşesi sen bi geldin aydınlandı burası valla :KK19: ben bugün arada bakıyorum kuzucum işlerim çok yoğun son günlerde ondan

Ohaaa dicem ayıp olcak ama o ne kalori o sırf su zaten o beya o kadar kaloriyi neresine saklamış :KK53:

Yaaa Rabbim iyilerle karşılaştırsın hepimizi.Evlilik kumar gibi resmen ya hayatını kazanıyosun ya da kaybediyosun

AMİNN cnm ben sadece kendı çocugunu dusunen annelere sınır oluyorum sen ıstedıgın kadar kendı çocugunu koru ıyı yetıştır baska bı çocuk gelıp senın çocugunun hayatını calıyo bence bu konulara genel bakmalı mılyonlar harcayıp özel okullarda okutacagına baska cocukları da okut o parayla hem kendı çocugunun hemde baskalarının hayatını garantıye al gorusundeyım :KK43:..................................................evet yaaaa yalancı karpuzzzzzzzzzzz azımızıda sulandırıyo ustelık.)))cnmmm sen olmadan topıcın nesesı olurmu sen varsın dıye guzelll................korler sagırlar ............agırlar.)))))))))))))))))))))))

Gülincimmmm
çeyiz topilerinde görüyorummm senii çeyiz güzeli düşünüyor musunuz evlilik felan:)

Yokk canım daha evlenmiyorum malesef henüz engellerimiz var ama çeyiz almaya bayılıyorum yaa durmadan alışveriş sitelerine bakıyorum bişeyler bulup sevdiceğime linkini atıyorum o da beğenirse hemen alıyorum :KK9:

AMİNN cnm ben sadece kendı çocugunu dusunen annelere sınır oluyorum sen ıstedıgın kadar kendı çocugunu koru ıyı yetıştır baska bı çocuk gelıp senın çocugunun hayatını calıyo bence bu konulara genel bakmalı mılyonlar harcayıp özel okullarda okutacagına baska cocukları da okut o parayla hem kendı çocugunun hemde baskalarının hayatını garantıye al gorusundeyım :KK43:..................................................evet yaaaa yalancı karpuzzzzzzzzzzz azımızıda sulandırıyo ustelık.)))cnmmm sen olmadan topıcın nesesı olurmu sen varsın dıye guzelll................korler sagırlar ............agırlar.)))))))))))))))))))))))

Doğru söylüyosun canım keşke herkes elinden geldiğince başkalarına da yardım edebilse :26:

Teşekkür ederim bebişiimmmm hepimiz güzzelizz kiiiiiiiii sevgi yumağı olduk :KK9::KK19::KK48:

Bir güzellik yapsana, gece benle kalsana

Kitabına uydur gel, uysa da uymasa da

Çekeceğin var elimden, alacaklıyım teninden

Ne dediğimi anladın sen, acil durum uyansana

Ne dediğimi anladın sen, acil durum uyansana ..............................................................................................kızlar murat dalkılıçın yenı sarkısını dınledınız mi( bi güzellık yap sana ) adam mısıl macunu yeyıp şarkı yazmış kanımca o nasıl şarkı yaaa:))))))))))))))))))))))

Son düzenleme:
Yokk canım daha evlenmiyorum malesef henüz engellerimiz var ama çeyiz almaya bayılıyorum yaa durmadan alışveriş sitelerine bakıyorum bişeyler bulup sevdiceğime linkini atıyorum o da beğenirse hemen alıyorum :KK9:

Doğru söylüyosun canım keşke herkes elinden geldiğince başkalarına da yardım edebilse :26:

Teşekkür ederim bebişiimmmm hepimiz güzzelizz kiiiiiiiii sevgi yumağı olduk :KK9::KK19::KK48:

nerden nereye hepımız yag yumagıydık :)))ılk başlarda:)))))))))))))))))

bendede bir heves sardı sorma gitsin:) anam ben hiç sormam beğendiysem direk alırım:)buda güzelmiş ama ahaha:) benim yemek takımımı gördüm mü konu açtım çok pahalı ya:KK43:

Ne dediğimi anladın sen, acil durum uyansana ..............................................................................................kızlar murat dalkılıçın yenı sarkısını dınledınız mi( bi güzellık yap sana ) adam mısıl macunu yeyıp şarkı yazmış kanımca o nasıl şarkı yaaa:))))))))))))))))))))))

Kızzz Allah iyiliğini versin yaa böyle egzotik ormantik şarkılar duyunca aklıma hemen Banu Alkan'ın kaldıramazsan kaldırırlar gülümmm şarkısı geliyo :KK52:

nerden nereye hepımız yag yumagıydık :)))ılk başlarda:)))))))))))))))))

Sen çaya devam ediyomusun bakemmm?

bendede bir heves sardı sorma gitsin:) anam ben hiç sormam beğendiysem direk alırım:)buda güzelmiş ama ahaha:) benim yemek takımımı gördüm mü konu açtım çok pahalı ya:KK43:

Ben çok kararsız kalıyorum o da beğenirse o zaman daha çok siniyo içime kuzucum yaa :KK9:
Yemek takımın gördüm hakkaten güzel ama çok pahalı canım yaa 1 tane tabağı kırılsa takım bozuluyo zaten o kadar para verme

Kızzz Allah iyiliğini versin yaa böyle egzotik ormantik şarkılar duyunca aklıma hemen Banu Alkan'ın kaldıramazsan kaldırırlar gülümmm şarkısı geliyo :KK52:

Sen çaya devam ediyomusun bakemmm?

Ben çok kararsız kalıyorum o da beğenirse o zaman daha çok siniyo içime kuzucum yaa :KK9:
Yemek takımın gördüm hakkaten güzel ama çok pahalı canım yaa 1 tane tabağı kırılsa takım bozuluyo zaten o kadar para verme

yok tatlım 15 gun kullandım bıraktım:)

December internetten aldıklarımın fotolarını koyıyım bak

$P10473.jpg Eki Görüntüle 447729 $6000000014667-500x500.jpg $8697512471583_1.jpg $AC5112_1.jpg

Tencere takımlarımda tamamlandı teflonlarla çelikleri aldım ama onları çarşıdan aldım onlarında yarın fotolarını koyarım.

Şimdi çıkıyorum kızlarr evime gidiyorum öpüyorum hepniziiiiii :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

karpuz hesabı yanlış olmuş kızlarr arkadaşlar tartıp yazcaklar bende size yazarım

ben çalışıyorum canımmm suan tatılde olmak isterdım ama

hmm, eşimi yollayıp yatıyorum dedin ya ordan aklıma geldi..

Kızlllaaaaaaaarrrrrrrrrrr patrondan 1 haftalık izin aldımmmmmmmmmm.30 haziran'da Çeşme yolcusuyummmmm :KK52::KK52::KK52:

gülincim hadi hayırlı olsun, sevindim senin adına. git tadını çıkar :)

ayy ben bu şarkıdan nefret ediyorum yaaa..bence de adam mesır macunu yiyip yazmış..nereye gidiyoruz böyle yaaa:KK50:

şimdiden hayırlı olsun kız :KK70: biz de kıbrıs dönüşü alcaz, kıbrısa gir çık vergisi çok oluyomuş :KK70:

dacia aldırcam ben çok hoşuma gidiyo :KK70:

Merhaba kizlar! Ben gece kusu oldum ya.. Kac aksamdir gec yatip erken kalkiyorum. Tukendim:KK43: gec dediysem sabah 5-6gibi. Yani baya gec.. Hava aydinlanana kadar:KK43: Bugun nerdeyse uyumadan gitcektim ise:) Hadi dun neyse, gozlerim coktu ama ben yine uyuyamiyorum:KK43:((
Bu arada muhabbet almis basini gitmis.. Gulincim once bana sonra da sana iyi tatiller:)))) Ben de bu cuma gidiyorum izmire, ctsi de kusadasina:KK66:
Yorgunlugum orda cikacak bu gidisle. Yarin da kayitlar var erkenden kalkmam lazim:KK43:(( offff persembe ve cuma da devam etcek... Aman bosverin opuyorum hepinizi canlarim..

esen gülin maksiiii sben excity nerdeısınz beeeeeeeeeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaa kalıtemı bozacam sahıka koçaslanlıya baglıycam gene yaaaaaaaa gelın hadııı ıkı elın kanda olsa gellll.........gel gel gel guzelım gel hıç acımıycak...gel gel sarısınım gellllllllllll....................gel sen ne çektıgımı bırde bana sorrr ............. gel hayırsız gel vıcdansızzz ...........geldım bak gördüm şimdi bu gunu aslında nasıl bekledım dııııııııııııııııııııııı
Geldim canım ama tabi baya gec oldu:))) tatlim islerim yogun ya bu siralar gunduz giremiyorum.
Sevgilim gel gel sarisinim gel sarkisini soylemisti bana:) o geldi kiz aklima:)

Kizlar hepinize iyi gecelerrr...
Benden hepinize kocaman bi opucukkkk..

Kızlaaaar..Günaydın canlarım :)

Napersiniz:KK1:

December internetten aldıklarımın fotolarını koyıyım bak

Eki Görüntüle 447727 Eki Görüntüle 447729 Eki Görüntüle 447730 Eki Görüntüle 447731 Eki Görüntüle 447733

Tencere takımlarımda tamamlandı teflonlarla çelikleri aldım ama onları çarşıdan aldım onlarında yarın fotolarını koyarım.

Şimdi çıkıyorum kızlarr evime gidiyorum öpüyorum hepniziiiiii :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

teflon almayın kız..
ben bütün teflonlarımı atıcam, seramik alcam..
Teflon kanserojen madde içeriyor:KK53:

Maxima naber canım? Ben kapadim dun sen acmissin!
Bence de kizlar teflon almayin ceyizinize. Ben de kullaniyorum ama kullanmamak lazim. Ben de atcam maxima gibi :))
Canim ben ev alcam galiba :)) baktim kira yok :)) neyse hayirlisi sekerim opuyorum:)

Maxima naber canım? Ben kapadim dun sen acmissin!
Bence de kizlar teflon almayin ceyizinize. Ben de kullaniyorum ama kullanmamak lazim. Ben de atcam maxima gibi :))
Canim ben ev alcam galiba :)) baktim kira yok :)) neyse hayirlisi sekerim opuyorum:)

Excity iyiyim canım senden naber..
Evet genelde öyle oluyo..:)

Morhipodan elbise aldım kızlar 2 tane, 2 tane de tulum aldım..:KK76:

araştırıyorum bi şeyler daha, hoşuma giderse alıcam..

Zayıfladım ya, hepsini s aldım :KK51:

Yaa insan zayıf olunca hiç düşünmüyor yaaaa, acaba bu bana olur mu diye, hemencik alınıveriyo valla :KK1:

X