Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

December canım eski defterleri acmak hicbirzaman fayda saglamaz. Bosver acma eskileri. Simdiye odaklan.

Pazar günü 59,8 i gördüm yıllar sonra :21: Hedefim 60 'dı.Herkez yeter diyor zaten benim içinde imkansız olanı başardım ama sanki 2-3 kilo daha versem daha iyi olacak:KK52: ne doyumsuz şu insanoğlu :KK1:

Esencim oğluşunu memlekete gönderdiğinizde sorunlarınızı tartışmadan konuşup çözersiniz inşallah ve bu kötü günleri unutup sil baştan başlarsınız.
Benimde eşinden çocukları ile ayrılan çok arkadaşım hatta akrabam var.Hepside dimdik ayakta başta çok ağladılar zorlandılar ama sonunda toparlandılar.emin olki çevredeki insanlar en çok bayanlara destek oluyor.Hem çalışıyor hemde gayet güzel çocuklarını büyütüyorlar.
Ama dilerim siz bu duruma gelmez ve evliliğinizi güzel birşekilde devam ettirirsiniz.

Boyun kaçtı senin canım? Ona göre karar verelim ideal kilona :)
Tebrik ederim seni :KK9: Çok güzel bir duygu dimi hedeflediğin kiloya ulaşmak...

Geçen de oğlumuşu gönderdik memlekete o zaman başbaşa gezdik vs. Güya sorunları değil de hani artık hayatımızı yola koyalım diye ben konuştum. Tabi o sadece sessiz kalıyor. Ben de dinledi önem verdi sanıyordum. Sonra bana işte iyi olduğumuz anları fırsat bilip laf sıkıştırıyorsun demişti geçen bir tartışmada...
Kızlar baya birşeyler denendi. Bu yeni durumlar değil. Evlendiğimiz ilk yılından beri yaşıyoruz sorunları. Geldiğimiz nokta bu işte..
Yani benim sevgim kalmadı, soğudum bu adamdan :KK43:

Eskiler dediğin daha önce yaşadıklarınız mı yoksa onun senden önceki yaşadığı özel hayatı mı ?

Ne olsun soğuk rüzgarlar esiyo aramızda işte

Çok haklısını buna kızmakta,siz hayat arkadaşısınız sana danışması gerekir,ortak kararlar almanız gerekir.
Sen anlattıkça ben geriliyorum.Madem çok düşkündü ailesene evlenmeseydi de dizlerinin dibinde otursaydı ...
Ramazan bayramını bi ara dert ediosun çok kendini, o konuyu çözdünüz mü?

Kendi geçmişinizden mi yoksa onun geçmişinden mi konuşuosunuz ?

December canım eski defterleri acmak hicbirzaman fayda saglamaz. Bosver acma eskileri. Simdiye odaklan.

bende sonra hayatına gren insan ile ilgiliydi konuşmam.ama ağzını bıçak açmıyor ya.kapattırıyor.

fayda sağlamıyor ama işte ben sormadan geçemiyorum..

gülincim siz niye böyle oldunuz ?en çok neye kavga ediyorsunuz en azından en çok kavga ettiğiniz konu üzerind ekonuşun anlaşmaya çalışın canım.

Merhaba kizlar!!!

Gulincim tatliya baglamaniza sevindim. "ps: I love you" filmini izleyin. İzlemediyseniz. Ozellikle de sen izle:) aklima gelirse daha soylerim.

Esencim bazen buyuk sorunlardansa kucuk sorunlar evliligi daha cok yipratiyor. Sen kendi ayaklarinin ustunde durabilecek bi kadinsin. Tek basina ustesinden rahatlikla gelirsin. İsin var. Ailen arkanda. Cocuguna da cok rahat bakarsin esin de cocuk konusunda hassas gibi gorunuyor. Cocugunu ortada birakacagini elini etegini cekecegini sanmam. Neyse sen ayrilirsak ne olacagina odaklanip daha da strese giriyorsun. Bunu yapma. Ani yasamaya calis. Kendini daha fazla yipratma. Bi son kozlarini oyna bakalim. Care kalmazsa dusunursun bunlari.

Aslında küçük sorunlar değil. Temelde sorunlar var o yüzden ben ondan soğudum ve ayrılma kararı aldım...
İşte bu şehirde kalmayı istemezsem, işimden de olacağım. Farklı bir şehir, farklı bir iş...
Belki belli bir süre böyle devam ederim...
Son kozlar da vicdanen yapılan şeyler aslında...
Neyse hayırlısı...

Arkadaşım kaç yıllık evlisin çocuk olmadan öncede aynı sorunlar mı vardı peki nasıl cesaret ettin çocuk yapmaya kötü bir durum bu arada bu adam demen de çok tuhaf o senin çocugunun babası seninde kocan biz kadınlar zaten bu sözleri ne kadar tekrar edersen alışkanlık yapıyor ve soguyoruz eşini seviyorsun bence konusuyorsun baksana

Çok haklısını buna kızmakta,siz hayat arkadaşısınız sana danışması gerekir,ortak kararlar almanız gerekir.
Sen anlattıkça ben geriliyorum.Madem çok düşkündü ailesene evlenmeseydi de dizlerinin dibinde otursaydı ...
Ramazan bayramını bi ara dert ediosun çok kendini, o konuyu çözdünüz mü?

Neyi danışıyor ki bana sanki ??
Bence de , ayrılınca artık dizlerinin dibinde oturur. Onlar otur der oturur, kalk der kalkar. Sıçra der sıçrar...
Yok hiç konuşmuyoruz.
Biz hiçbir konuyu konuşmuyoruz hele de öyle hassas mevzuları...

Neyi danışıyor ki bana sanki ??
Bence de , ayrılınca artık dizlerinin dibinde oturur. Onlar otur der oturur, kalk der kalkar. Sıçra der sıçrar...
Yok hiç konuşmuyoruz.
Biz hiçbir konuyu konuşmuyoruz hele de öyle hassas mevzuları...

bu adam niye böyle dğişti canım nişan süreniz kısaymış ama ne bilim hiç belli etmedi veya evlendiğiniz ilk zamanlarda hiç görmedin canım ya..

Çocuğuna üzülüyorum diyorum ama emin ol kavga içinde büyümektense böylesi daha iyi olur.

Arkadaşım kaç yıllık evlisin çocuk olmadan öncede aynı sorunlar mı vardı peki nasıl cesaret ettin çocuk yapmaya kötü bir durum bu arada bu adam demen de çok tuhaf o senin çocugunun babası seninde kocan biz kadınlar zaten bu sözleri ne kadar tekrar edersen alışkanlık yapıyor ve soguyoruz eşini seviyorsun bence konusuyorsun baksana

Hangi mesajlarımı okudun merak ettim ?
4 senelik evliyim. Sorunlar birden şiddetli noktaya gelmez. En azından benim sorunlarım öyle oldu. Belki daha önceki halleriyle idare edilebilirdi ama son 1 senede bu boyuta ulaştı. Belki de atıyorum son birkaç ayda.
Alışkanlık yapacak bir hal kalmadı. Ayrılmayı konuşuyoruz burda...
Bence konuşuyorsun derken ? Yani eşim hakkımda konuşmayı mı kastediyorsun ?

bu adam niye böyle dğişti canım nişan süreniz kısaymış ama ne bilim hiç belli etmedi veya evlendiğiniz ilk zamanlarda hiç görmedin canım ya..

Çocuğuna üzülüyorum diyorum ama emin ol kavga içinde büyümektense böylesi daha iyi olur.

Canım nişan kısa sürdü ama nişanlıyken ve evliliğimizin ilk senesi hiç böyle değildi. Hatta ideal eş bile görünüyordu dışardan bakınca.
Meğer ilk sene hiç bana belli etmemiş ama hep ailesiyle mücadele etmiş. Ben şok olmuştum ilk kavgamız koptuğunda da ailesi yüzünden olmuştu...
Ve de şu son 1 sene de iyice değişti..
Ben zaten şuanda tanıyamıyorum eşimi...

Ben özellikle çocuk konusu üzerinde sürekli düşünüyorum. Gerekirse profesyonel destek almaya da devam ederim onun için...
Şuanda öyle kavga olmuyor ama her an tetikte gibi ve ikimiz de mış gibi yapıyoruz...

Canım nişan kısa sürdü ama nişanlıyken ve evliliğimizin ilk senesi hiç böyle değildi. Hatta ideal eş bile görünüyordu dışardan bakınca.
Meğer ilk sene hiç bana belli etmemiş ama hep ailesiyle mücadele etmiş. Ben şok olmuştum ilk kavgamız koptuğunda da ailesi yüzünden olmuştu...
Ve de şu son 1 sene de iyice değişti..
Ben zaten şuanda tanıyamıyorum eşimi...

Ben özellikle çocuk konusu üzerinde sürekli düşünüyorum. Gerekirse profesyonel destek almaya da devam ederim onun için...
Şuanda öyle kavga olmuyor ama her an tetikte gibi ve ikimiz de mış gibi yapıyoruz...

ALLAH ALLAH ÇOK TUHAF YA..
PROFESYONEL DESTEĞİ KESİNLİKLE ALMALISIN CANIM.bÖYLE HAYAT GEÇMEZ YA.ÇOK ZOR

selam kızlar
internet bağlantısında bi sorun var sanırım ya bir gitti dün kaç saat gelmedi.
ara ara okuyabildim yazdıklarınızıcok üzüldüm ya
sadeceyalan hele sen gece bile aklımdan cıkmadın ya o yazdıklarını okuyunca sana helal olsundedim vazgeçmemiş böyl bi adamı yola sokmuşsun yani en azından seni mutlu etmek istiyor artık.ben bu kadar sabredemezdim herhalde...
ben hiç ii dililim kızlar,rahatsızım biraz geceden beri karnım ağrıyor, midem bulanıyr oruç bile tutamadım bugün.

selam kızlar
internet bağlantısında bi sorun var sanırım ya bir gitti dün kaç saat gelmedi.
ara ara okuyabildim yazdıklarınızıcok üzüldüm ya
sadeceyalan hele sen gece bile aklımdan cıkmadın ya o yazdıklarını okuyunca sana helal olsundedim vazgeçmemiş böyl bi adamı yola sokmuşsun yani en azından seni mutlu etmek istiyor artık.ben bu kadar sabredemezdim herhalde...
ben hiç ii dililim kızlar,rahatsızım biraz geceden beri karnım ağrıyor, midem bulanıyr oruç bile tutamadım bugün.

evlilik ne kadar zor ya dışardan göründüğü giib görnmüyor malesef.herkes derdi kendine.malesef ki ..sadece yalancığıma ,ve esencime üzülüyorum.hamile hamile yaptığı şeye bak ya..ben hayatta affetmezdim ayrılırdım..

geçmiş olsun canım hayırdır?

Esencim son dönüm noktasıdır bu belki de ilişkinizde.
Ya sorun olduğunu kabul edip yardım alacaksınız ya
bu konuşulmayan sorunlar sonunuzu hazırlayacak.
İyi değerlendirmek lazım bu dönemi

Boyun kaçtı senin canım? Ona göre karar verelim ideal kilona :)
Tebrik ederim seni :KK9: Çok güzel bir duygu dimi hedeflediğin kiloya ulaşmak...

Geçen de oğlumuşu gönderdik memlekete o zaman başbaşa gezdik vs. Güya sorunları değil de hani artık hayatımızı yola koyalım diye ben konuştum. Tabi o sadece sessiz kalıyor. Ben de dinledi önem verdi sanıyordum. Sonra bana işte iyi olduğumuz anları fırsat bilip laf sıkıştırıyorsun demişti geçen bir tartışmada...
Kızlar baya birşeyler denendi. Bu yeni durumlar değil. Evlendiğimiz ilk yılından beri yaşıyoruz sorunları. Geldiğimiz nokta bu işte..
Yani benim sevgim kalmadı, soğudum bu adamdan :KK43:
Canım boyum 1,67 ideal kilomu belirleyin bakalım :KK52:
Sorunlarınızın geçmişten geldiğinin farkındayım ama ne bileyim bir türlü ayrılık konusunu kimseye konduramıyorum hep herkez mutlu olsun evlilikler sorunsuz olsun istiyorum canım beni yanlış anlama nolursun hep olumlu bakmaya çalışıyorum ki olumlu olsun.Ama arada sevgi ve saygı kalmayınca pekde bir anlamı yok aynı evde yaşamanın sen sadece onun ihtiyaçlarını yerine getiren biri olacaksın buda çok onur kırıcı.Zaten dikkat ettiysen çok fazla bu konularda yorum yapmak soru sormak istemiyorum üzülüyorum aklımdan çıkmıyor sizi tanımasamda sanki herşey benim yanımda gerçekleşmiş gibi beynimde yer ediyor...

Esencim son dönüm noktasıdır bu belki de ilişkinizde.
Ya sorun olduğunu kabul edip yardım alacaksınız ya
bu konuşulmayan sorunlar sonunuzu hazırlayacak.
İyi değerlendirmek lazım bu dönemi

Ya bizim sonumuz belli de işte..
Kızlar bu düşüncelerimdeki noktaya kolay gelmedim...
Bir bayan hiçbir zaman evliliğini bitirmek istemez, hele de çocuğu olan...
Ama şunu farkettim ki ben bu evliliği çocuk için yürütüyorum..
Bir de geçmişe baktıkça aslında sorunlarımız hep varmış diye görüyorum.
Sadece kopma noktasına gelmişiz işte...

Canım boyum 1,67 ideal kilomu belirleyin bakalım :KK52:
Sorunlarınızın geçmişten geldiğinin farkındayım ama ne bileyim bir türlü ayrılık konusunu kimseye konduramıyorum hep herkez mutlu olsun evlilikler sorunsuz olsun istiyorum canım beni yanlış anlama nolursun hep olumlu bakmaya çalışıyorum ki olumlu olsun.Ama arada sevgi ve saygı kalmayınca pekde bir anlamı yok aynı evde yaşamanın sen sadece onun ihtiyaçlarını yerine getiren biri olacaksın buda çok onur kırıcı.Zaten dikkat ettiysen çok fazla bu konularda yorum yapmak soru sormak istemiyorum üzülüyorum aklımdan çıkmıyor sizi tanımasamda sanki herşey benim yanımda gerçekleşmiş gibi beynimde yer ediyor...

O zamaaan bir 57 kilo olabilirsin bence sakıncası yok :)

Keşke öyle dediğin gibi olsa...
İnan ayrılmak en zoru...
Ama içimdeki şu sıkıntıyı da anlatamam size.
Aynı evi paylaşan iki yabancı gibiyiz.
Ama dünyanın da sonu değil. İlk ayrılacak da ben değilim.
Ve de elimden geleni yapmaya çalışıyorum hem de uzun süredir.

Son düzenleme:
X