Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

evlilik ne kadar zor ya dışardan göründüğü giib görnmüyor malesef.herkes derdi kendine.malesef ki ..sadece yalancığıma ,ve esencime üzülüyorum.hamile hamile yaptığı şeye bak ya..ben hayatta affetmezdim ayrılırdım..

geçmiş olsun canım hayırdır?

sağol canım .diare:KK43:((neden olduysa cok fenayım ...

bende kesinlikle ayrılırdım die düşünüyrm ama bazı şeyler başa gelince hele bir de cocuk varsa katlanılıyor.Allah kaldıramayacağımız yükler vermesin.

senin de canın sıkkınmış sanırım dün.ne yaptınız hallettiniz mi???bana sorarsan içinde senin olmadıın bir geçmişi kurcalama derim.sen varken olanlar(şu anda ) ve olacak olanlar önemli...

selam kızlar
internet bağlantısında bi sorun var sanırım ya bir gitti dün kaç saat gelmedi.
ara ara okuyabildim yazdıklarınızıcok üzüldüm ya
sadeceyalan hele sen gece bile aklımdan cıkmadın ya o yazdıklarını okuyunca sana helal olsundedim vazgeçmemiş böyl bi adamı yola sokmuşsun yani en azından seni mutlu etmek istiyor artık.ben bu kadar sabredemezdim herhalde...
ben hiç ii dililim kızlar,rahatsızım biraz geceden beri karnım ağrıyor, midem bulanıyr oruç bile tutamadım bugün.

Geçmiş olsun canım hayırdır neyin var ?

evlilik ne kadar zor ya dışardan göründüğü giib görnmüyor malesef.herkes derdi kendine.malesef ki ..sadece yalancığıma ,ve esencime üzülüyorum.hamile hamile yaptığı şeye bak ya..ben hayatta affetmezdim ayrılırdım..

geçmiş olsun canım hayırdır?

Evet evlilik iki kişi arasında yaşanan bir kurum değil. Çok yönlü...
İki kişi aynı evin içine girdiğinde de çok farklı olabiliyor.
Veya ilk evlendiğiniz adam , sonradan hiç tanımadığınız birine de dönüşebiliyor...
Ben bu konuda çok idealisttim. O yüzden o yaşıma kadar evlenmedim. Ve de bizim yakın akrabalarda da hiç öyle ayrılan vs. yoktur.
Ama şunu önerebilirim ki evleneceğiniz kişiyi iyi tanıyın, ailesine bakın, kültür ayrılığına da dikkat edin...

Benim de aklım fatoşta... Çok üzülüyorum ona da. Kendimden daha çok üzülüyorum. Çünkü bizim toplumda evlilik kurumu yürüyünce sanki herşey güllik gülistanlık gibi görünüyor dışardan. Sanki ayrılınca çok fena birşey olmuş gibi karşılanıyor. Ama bazen ayrılmak en hayırlı olanıdır bilemeyiz. Ama bayanlar olarak bizler cesaretli değiliz bu konularda hele de çocuk olunca...

Son düzenleme:
Ya bizim sonumuz belli de işte..
Kızlar bu düşüncelerimdeki noktaya kolay gelmedim...
Bir bayan hiçbir zaman evliliğini bitirmek istemez, hele de çocuğu olan...
Ama şunu farkettim ki ben bu evliliği çocuk için yürütüyorum..
Bir de geçmişe baktıkça aslında sorunlarımız hep varmış diye görüyorum.
Sadece kopma noktasına gelmişiz işte...

Senden iyi kimse bilemez yaşadıklarını en iyi kararı kendin vereceksin.
Her şeyin hayırlısını versin mevlam.İnsan için her şey başa ne gelecek bilemeyiz

Senden iyi kimse bilemez yaşadıklarını en iyi kararı kendin vereceksin.
Her şeyin hayırlısını versin mevlam.İnsan için her şey başa ne gelecek bilemeyiz

Hayırlısı inşallah.
Teşekkür ediyorum hepinize... :KK16:
Bana destekçi oluyorsunuz.
Bazen çok kötü hissediyorum kendimi. Ama sizinle paylaştıkça daha bir iyi geliyor..

Ben de öyleyim biliyormusun. Sahurdan sonra hiç uyuyamadım o yüzden.
Sana yediğin bişey mi dokundu acaba?
Ben de düşünüyorum ne yedim vs. diye ama...
Niyetlimisin ?

ben de düşünüyrm ama değişikmbişi yemedim.herzamanki şeyler canım.hazır su tüketiyrm ne zamandır birşey olmamıştı .niyetli değilim güvenemedim kendime :KK43:

Yazın en meşhur hastalığı ishal mi oldun acaba?
Geçmiş olsun.Genelde sulardan çok mikrop kapılıyor kızlar.

sağol canım.bilmiyrm neden oldu:KK43:(

ben de düşünüyrm ama değişikmbişi yemedim.herzamanki şeyler canım.hazır su tüketiyrm ne zamandır birşey olmamıştı .niyetli değilim güvenemedim kendime :KK43:

sağol canım.bilmiyrm neden oldu:KK43:(

Ben de aslında her zamanki şeyler yedim. Su da değiştirmedim.
Acaba vücudumuz susuz mu kaldı da böyle oldu ?
Ya da bitkin düştü...?

Merhaba kizlar!!!

Gulincim tatliya baglamaniza sevindim. "ps: I love you" filmini izleyin. İzlemediyseniz. Ozellikle de sen izle:) aklima gelirse daha soylerim.

Esencim bazen buyuk sorunlardansa kucuk sorunlar evliligi daha cok yipratiyor. Sen kendi ayaklarinin ustunde durabilecek bi kadinsin. Tek basina ustesinden rahatlikla gelirsin. İsin var. Ailen arkanda. Cocuguna da cok rahat bakarsin esin de cocuk konusunda hassas gibi gorunuyor. Cocugunu ortada birakacagini elini etegini cekecegini sanmam. Neyse sen ayrilirsak ne olacagina odaklanip daha da strese giriyorsun. Bunu yapma. Ani yasamaya calis. Kendini daha fazla yipratma. Bi son kozlarini oyna bakalim. Care kalmazsa dusunursun bunlari.

İzledim gbi geliyo ama tam hatırlamıyorum.KK dan bi arkadaş daha önerdi bu filmi,izlesem iyi olucak sanırım :KK9:

bende sonra hayatına gren insan ile ilgiliydi konuşmam.ama ağzını bıçak açmıyor ya.kapattırıyor.

fayda sağlamıyor ama işte ben sormadan geçemiyorum..

Canım bak bizim ilişkimiz kötü de olsa şunu diyebilirim ki hiç geçmişimizi karıştırmadık.o da sormadı bende.Yüzeysel olaak tabiki konuştuk ama sorular sorupta didiklemedik birbirimizin geçmişini.Geçmiş zarar verir bilinç altını kötü etkiler.Zamanla ona şunu yapmışsı bana yapmıyo daha mı az seviyo beni demeye başlarsın.Anladığım ya da hissettiğim kadar kıskanç birisin ama bu geçmiş konusu kıskançlıktan öte bişey.Erkek arkadaşın en doğrusunu yapıo susmakla.

gülincim siz niye böyle oldunuz ?en çok neye kavga ediyorsunuz en azından en çok kavga ettiğiniz konu üzerind ekonuşun anlaşmaya çalışın canım.

Canm belirli bi konumuz yok bizim.İnatlaşmaktan oluoruz.
Esen dün akşam bişey demişti.Siyaha biriniz siyah diğeriniz kara diosunuz diye bu mantık aynen bizi yansıtıyo işte...

Neyi danışıyor ki bana sanki ??
Bence de , ayrılınca artık dizlerinin dibinde oturur. Onlar otur der oturur, kalk der kalkar. Sıçra der sıçrar...
Yok hiç konuşmuyoruz.
Biz hiçbir konuyu konuşmuyoruz hele de öyle hassas mevzuları...

Niye kadınlar yıpranır,çabalar hep ki...Niye bi erkek uğraşmaz

Hakkaten bu dünya erkeklere güzel!!!

Keyifler nasıl kızlar?

Gülincim naptın konuşuyor musun sevgilinle?

Acaba sorun işi mi diye düşünmeden edemedim gülin için.
Kendi işinin olması güzel ama sorumluluğu o kadar çok ki.
Gecesi gündüzü yok tatili yok.Beyin sürekli dolu her daim işle.
Düzenli bir işi olsa yani saati gelmesi gitmesi parası daha mı rahat olurdu.
Stresi de cabası tabii.Senin de bu düzene ayak uydurmayı öğrenmen gerekecek.

Acaba sorun işi mi diye düşünmeden edemedim gülin için.
Kendi işinin olması güzel ama sorumluluğu o kadar çok ki.
Gecesi gündüzü yok tatili yok.Beyin sürekli dolu her daim işle.
Düzenli bir işi olsa yani saati gelmesi gitmesi parası daha mı rahat olurdu.
Stresi de cabası tabii.Senin de bu düzene ayak uydurmayı öğrenmen gerekecek.

Bilmiyorum ki artık ikimizi de hasta gibi görüyorum.
Ne düzelir diyebiliorum ne de düzelmez diyebiliyorum..
İçim çok fena sıkıntı dolu,ona yansıtınca onun neşesi yerinde olsa bile yardım etmek yerine geri çekio kendini ben yine yapayalnız kalıorum.Çok bunaldım çok

Bilmiyorum ki artık ikimizi de hasta gibi görüyorum.
Ne düzelir diyebiliorum ne de düzelmez diyebiliyorum..
İçim çok fena sıkıntı dolu,ona yansıtınca onun neşesi yerinde olsa bile yardım etmek yerine geri çekio kendini ben yine yapayalnız kalıorum.Çok bunaldım çok

Bana kalırsa siz biraz özleyin birbirinizi.
Belki bayram buna vesile olur.

Konuşuoruz canım ama uzağız birbirimize.Öğlen bi kitap aldık ''erkekler marstan,kadınlar venüsten'' diye...

İkimize de aldık bakalım umarım işe yarar

O kitabı da ben hiç alıp da okumadım.
Ben daha çok psikolojik kitapları çok seviyorum.
İnşallah iyi olur canım ya en azından kitap okursunuz kafanız meşgul olur, birbirinizle daha az uğraşırsınız.

X