Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ben de dayanamam sürekli öyle didin dur. Çok yıpratıcı olur. Siz bir şekilde başlayın kitaplara..
Hem ilerdeki hayatınız için de güzel olur...
Bak ben ne tesbit ettiysem kendi evliliğimde , dr. da aynılarını söyledi. Yani kendi evliliğime aslında dışardan bakıyormuşum gibi oldu...
Bunları evlenmeden önceki okuduğum kitaplara ve başkalarının evliliklerini dinlemeye borçluyum.

Ben de üşütmüş olabilirim bilemiyorum.. Biraz da psikolojik de olabilir...
Canım biz annemler gittiğinde daha güzel kavgalar edebiliyoruz. Ama bu sefer ki işte biraz dr.a gidelim iknası ile geçecek inşallah büyük kavga kopmaz !

Çok yıpratıcı hemde.Bu sıkıntılar bi işe yarasa da zayıflasam en azındna ama bi işe faydası da yok ki ...
Bende kendi ilişkim için çevremden gördüğüm ilişkilerle kıyaslayınca tesbitlerde bulunuyorum ama bu tesbitler güzel tesbitler olmuyo malesef :KK43:

Aman nolursun Esencim en azından doktora yanaşsın da sonra yine edersiniz kavga.Siz mesela durup dururken neyden kavga ediosunuz?

Çok yıpratıcı hemde.Bu sıkıntılar bi işe yarasa da zayıflasam en azındna ama bi işe faydası da yok ki ...
Bende kendi ilişkim için çevremden gördüğüm ilişkilerle kıyaslayınca tesbitlerde bulunuyorum ama bu tesbitler güzel tesbitler olmuyo malesef :KK43:

Aman nolursun Esencim en azından doktora yanaşsın da sonra yine edersiniz kavga.Siz mesela durup dururken neyden kavga ediosunuz?

Çevreyi gözlemlemek iyidir ama kimse dışardan göründüğü gibi de değildir. Gerçekten sana açılan derdini anlatan kişileri dinle.
Ama ümitsizliğe kapılıp da içine de karartma...

Doktora yanaşacağını pek sanmıyorum. Ama gitmesi için tüm ihtimalleri kullanabilirim...
O zaman da birşeyler koparsa kopar artık sabrım bitti...
Ya bizim herhangi birşey olabiliyor. Konu birden nasıl kızgınlaşıyor bilmiyorum ama...
Ben de söylüyorum lafımı aslında ama uzatmıyorum konuyu kapatıyorum.
İşte mesela çocukla ilgili bu kadar hassas olma ya diye başlıyor. İstiyor ki mesela dışarı çıkaracak çocuğu, yanına hiçbişey almadan çıksın veya terlediğinde o üzerinde soğusun kalsın. Sürekli takip etmeyelim rahat davranalım... Sonra bundan kopuyor işte...
Sen neyi becerdin ki şimdiye kadar çocuğa bakmayı da beceremiyorsuna kadar varıyor hakareti...
O kafasında kuruyor heralde sürekli birşeyler...
Benim patlamamı bekliyor bence...

Mesele üzümü yemek değil de bağcıyı dövmek onunki...

Çevreyi gözlemlemek iyidir ama kimse dışardan göründüğü gibi de değildir. Gerçekten sana açılan derdini anlatan kişileri dinle.
Ama ümitsizliğe kapılıp da içine de karartma...

Doktora yanaşacağını pek sanmıyorum. Ama gitmesi için tüm ihtimalleri kullanabilirim...
O zaman da birşeyler koparsa kopar artık sabrım bitti...
Ya bizim herhangi birşey olabiliyor. Konu birden nasıl kızgınlaşıyor bilmiyorum ama...
Ben de söylüyorum lafımı aslında ama uzatmıyorum konuyu kapatıyorum.
İşte mesela çocukla ilgili bu kadar hassas olma ya diye başlıyor. İstiyor ki mesela dışarı çıkaracak çocuğu, yanına hiçbişey almadan çıksın veya terlediğinde o üzerinde soğusun kalsın. Sürekli takip etmeyelim rahat davranalım... Sonra bundan kopuyor işte...
Sen neyi becerdin ki şimdiye kadar çocuğa bakmayı da beceremiyorsuna kadar varıyor hakareti...
O kafasında kuruyor heralde sürekli birşeyler...
Benim patlamamı bekliyor bence...

Mesele üzümü yemek değil de bağcıyı dövmek onunki...

Siz anladığım kadarıyla en çok çocuk konusunda tartışıosunuz.Sen annelik içgüdüsüyle daha temkinli oluosun o da rahat bırak çocuğu düşüncesinde böyle olunca da bu çocuğun babası değilmisin sen niye düşünmüosun diye kırılıyosundur.

Ama o tarz konuşması çok kırıcı.Ne demej neyi becerdin ki bunu beceresin falan o an at kafasına bi vazo ''evet beceremiyorum hiç bişeyi beceremiyorum mesela seni insana çevirmeyi bile beceremedim '' de :KK47:

selam kıızlarr nauılsınızzzzzz:KK14::KK14:

Berbattt!!!

Sen nasılsın?

Son düzenleme:
Merhaba decembercım.
Bizler gördüğün gibiyiz.
Sen nasılsın?

Siz anladığım kadarıyla en çok çocuk konusunda tartışıosunuz.Sen annelik içgüdüsüyle daha temkinli oluosun o da rahat bırak çocuğu düşüncesinde böyle olunca da bu çocuğun babası değilmisin sen niye düşünmüosun diye kırılıyosundur.

Ama o tarz konuşması çok kırıcı.Ne demej neyi becerdin ki bunu beceresin falan o an at kafasına bi vazo ''evet beceremiyorum hiç bişeyi beceremiyorum mesela seni insana çevirmeyi bile beceremedim '' de :KK47:

Berbattt!!!

Sen nasılsın?

bende berabet olmasamda pek iyi sayılmam..senin neyin var canım?

Selam kızlar.Bu ne hal moral motivasyon yerlerde.
İyi başlayın güne öyle devam etsin.
Uzaklaştırın kötü enerjiyi üzerinizden

Berbattt!!!

Sen nasılsın?

Genelde ondan örnek veriyorum ama sadece çocuk değil sorun. Yani mesele çok önemli değil. Önemli olan bana saygı duymaması.
Kendi ailesi konusunda da kriz oluyor tartışmamız.
Herşey problem. Kurban bayramına gitme meselesi de problem olacak...
Ya işte bugün okuduğum kitapta da yazıyordu. Karşıdakine öfkesini karşıdaki kişiyi aşağı çekerek dindirmeye çalışıyor... Bu da bir psikoloji işte...
Yani olaylardan çok olayların altında yatan nedenler...
Biz temel şeylerde sıkıntılıyız.
Bizde hiç öyle oturup konuşup da bir şekilde karara varma diye birşey yok !
Bir de bana kendi ailesi ile ilgili bile sormaz...
Geçen telefon konuşmasını duydum, tamam baba sana para göndercem vs. sen hallet işini vs. diyordu...
Maddi konularda da sürekli ailesine gönderiyor felan bana hiç söylemez !
Eee onu söylemez bunu söylemez bana danışmaz kafasına göre hareket eder. Eee evde ben neyim o zaman ?
Ben de söylemiyorum artık.

Hangi insana sinir oluyosun ?
Evet eskileri konuşmak hatadır. Ne konuda olursa olsun...

Nevzat tarhan'ın kadın psikolojisi kitabı..

kaana canım ya.benimde bu huyum var eskileri açmadan rahat edemem..:KK43:oda bu duurma sinir oluyor ..bende sinirlendim uyuyorum canım senle bişey konuşulmuyor yazdım o da dzgün şeyler konuşursak konuşuruz dedi.uyuma dedi sinir oldum uyudum sonra.

ben bakayım şu kitaba..

Günaydın wishcim...
Ne güzel dinlenmişsin. Bir de ben öyle uyusam...
Ben de sahurdan sonra hiç uyuyamadım :KK43:
Midemi bozmuşum, sürekli wc.ye gittim geldim...

Benim annem de kilo verince işte , halsiz olduğumda hemen diyor vitamin ilacı felan al vs. Diyorum oldu, o kadar verdiğim kiloyu tekrar alayım..
Kaç kilo oldun bu arada ?

Pazar günü 59,8 i gördüm yıllar sonra :21: Hedefim 60 'dı.Herkez yeter diyor zaten benim içinde imkansız olanı başardım ama sanki 2-3 kilo daha versem daha iyi olacak:KK52: ne doyumsuz şu insanoğlu :KK1:

Esencim oğluşunu memlekete gönderdiğinizde sorunlarınızı tartışmadan konuşup çözersiniz inşallah ve bu kötü günleri unutup sil baştan başlarsınız.
Benimde eşinden çocukları ile ayrılan çok arkadaşım hatta akrabam var.Hepside dimdik ayakta başta çok ağladılar zorlandılar ama sonunda toparlandılar.emin olki çevredeki insanlar en çok bayanlara destek oluyor.Hem çalışıyor hemde gayet güzel çocuklarını büyütüyorlar.
Ama dilerim siz bu duruma gelmez ve evliliğinizi güzel birşekilde devam ettirirsiniz.

Merhaba kizlar!!!

Gulincim tatliya baglamaniza sevindim. "ps: I love you" filmini izleyin. İzlemediyseniz. Ozellikle de sen izle:) aklima gelirse daha soylerim.

Esencim bazen buyuk sorunlardansa kucuk sorunlar evliligi daha cok yipratiyor. Sen kendi ayaklarinin ustunde durabilecek bi kadinsin. Tek basina ustesinden rahatlikla gelirsin. İsin var. Ailen arkanda. Cocuguna da cok rahat bakarsin esin de cocuk konusunda hassas gibi gorunuyor. Cocugunu ortada birakacagini elini etegini cekecegini sanmam. Neyse sen ayrilirsak ne olacagina odaklanip daha da strese giriyorsun. Bunu yapma. Ani yasamaya calis. Kendini daha fazla yipratma. Bi son kozlarini oyna bakalim. Care kalmazsa dusunursun bunlari.

kaana canım ya.benimde bu huyum var eskileri açmadan rahat edemem..:KK43:oda bu duurma sinir oluyor ..bende sinirlendim uyuyorum canım senle bişey konuşulmuyor yazdım o da dzgün şeyler konuşursak konuşuruz dedi.uyuma dedi sinir oldum uyudum sonra.

ben bakayım şu kitaba..

Eskiler dediğin daha önce yaşadıklarınız mı yoksa onun senden önceki yaşadığı özel hayatı mı ?

bende berabet olmasamda pek iyi sayılmam..senin neyin var canım?

Ne olsun soğuk rüzgarlar esiyo aramızda işte

Genelde ondan örnek veriyorum ama sadece çocuk değil sorun. Yani mesele çok önemli değil. Önemli olan bana saygı duymaması.
Kendi ailesi konusunda da kriz oluyor tartışmamız.
Herşey problem. Kurban bayramına gitme meselesi de problem olacak...
Ya işte bugün okuduğum kitapta da yazıyordu. Karşıdakine öfkesini karşıdaki kişiyi aşağı çekerek dindirmeye çalışıyor... Bu da bir psikoloji işte...
Yani olaylardan çok olayların altında yatan nedenler...
Biz temel şeylerde sıkıntılıyız.
Bizde hiç öyle oturup konuşup da bir şekilde karara varma diye birşey yok !
Bir de bana kendi ailesi ile ilgili bile sormaz...
Geçen telefon konuşmasını duydum, tamam baba sana para göndercem vs. sen hallet işini vs. diyordu...
Maddi konularda da sürekli ailesine gönderiyor felan bana hiç söylemez !
Eee onu söylemez bunu söylemez bana danışmaz kafasına göre hareket eder. Eee evde ben neyim o zaman ?
Ben de söylemiyorum artık.

Çok haklısını buna kızmakta,siz hayat arkadaşısınız sana danışması gerekir,ortak kararlar almanız gerekir.
Sen anlattıkça ben geriliyorum.Madem çok düşkündü ailesene evlenmeseydi de dizlerinin dibinde otursaydı ...
Ramazan bayramını bi ara dert ediosun çok kendini, o konuyu çözdünüz mü?

SİNİR OLUYORUM BU İNSANA YA ..

Kızlar eskileri konuşmak sizce hata mı ben hata mı yapıyorum ?bu hiç konuşmak istemiyor ya.

Kendi geçmişinizden mi yoksa onun geçmişinden mi konuşuosunuz ?

X