Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Gulincim bir erkek senin icin agliyorsa seni gercekten seviyor demektir. Sen de onu seviyorsun daha ne olsun. Kiymetini bil ve yipratmayin birbirinizi nolur.
Bence siz biraz daha az gorusun. Seytan vesvese veriyor. Bol dua et. Dualarimiz seninle..

Canim teyzemlerin durumu cok iyi cocugun babasi da veriyor cocugun masraflarini fazlasiyla ama tabi yine de kuzenim calisiyor calismadan olmaz zaten. Ama isi de rahat cok sukur. Durumu da gayet iyi. Evi arabasi yazligi herbiseyi var. Hepsini kendi yapti. Kendi basina:nazar:
Evlenmedi canim. Aslinda dusunuyordu ama uygun biri cikmadi karsisina. Oglu da evlenebilirsin diyordu.

Isi neydi canim?
Babasi ne guzel desteklemis cocugunu..
Ondan huzurlu sorunsuz ayrilmis demekki..

Kızlar şu hastalıklı durumdan çıkmak istiyoruz artık ama biliosunuz anlattığım kadarıyla az çok anladınız ki kendimizi kaybedip birden kavga ederken buluoruz.
Aklımıza şuan ki tek çare ilişkiler üzerine bi kitap okumak geldi.
Ne biliyim farklı bakış açısı katar belki olmazsa son çare doktora gitmeyi düşünüyoruz.
Bi yolunu bulmak istiyoeuz çünkü bu kavgalar bizi bitirmeden biz onu bitirmek istiyoruz...
Nolur bildiğinmiz ilişkiler üzerine ya da kişisel gelişim gibi bi kitap varsa önerirmisiniz bize???
İkimizde okumaya razıyız

Canim ya bi erkek senin icin agliyorsa O erkek sana sirilsiklam asik demektir. Dedigim gibi bunlar gececek. Tecrubeme guven. Uzmeyin birbirinizi daha fazla. Ozur de dilemis. .

Barıştık canım güzel bi şekilde kapattık ama yarın ne olur belli değil yine krizle gelebilirim :))

Tesekkurler bitanem.. İnsallah cumlemize..
Huyum degildir boyle dogum gunumu soylemek facede bile yazmaz ama siz baskasiniz icimden geldi:)

Ne güzel dostluklar paylaşıyoruz burda.Bneim içinde sizler ablam,arkadaşım gbisiniz.
İyi ki tanışmışız...

Gulincim sizin icin dua edicem..
Bak bugun benim dogum gunum ya dilegim gercek olur:) insallah:)

Teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun

Gulincim bir erkek senin icin agliyorsa seni gercekten seviyor demektir. Sen de onu seviyorsun daha ne olsun. Kiymetini bil ve yipratmayin birbirinizi nolur.
Bence siz biraz daha az gorusun. Seytan vesvese veriyor. Bol dua et. Dualarimiz seninle..

Biribirimizin kıymetini ah bi bilsek artık ne iyi olcak

Canim huzurlu ayrilmadilar ya. Baya sorunlu ayrildilar. Adamin parasi var yapsin o kadar da cocugu icin.
Kuzenim Halkla iliskilerde. Memur gibi bisey sanirsam.

Zaten huzurlu ayrilan yoktur heralde.
Esimin de maddi durumu olacak ama ne kadar yardim eder bilmiyorum.
Madem ayrilacak cesareti var baksinlar cocuguna da diyebilir. Ben hersey bekliyorum.
Ailem de arkamda ya, onlara kizip guvenip boyle dusunebilir. Aman dusunurse dusunsun.
Allahin izniyle cocuguma gerekli standartlari saglarim insallah dimi.
O asamaya gelince hallolur insallah..

Kızlar şu hastalıklı durumdan çıkmak istiyoruz artık ama biliosunuz anlattığım kadarıyla az çok anladınız ki kendimizi kaybedip birden kavga ederken buluoruz.
Aklımıza şuan ki tek çare ilişkiler üzerine bi kitap okumak geldi.
Ne biliyim farklı bakış açısı katar belki olmazsa son çare doktora gitmeyi düşünüyoruz.
Bi yolunu bulmak istiyoeuz çünkü bu kavgalar bizi bitirmeden biz onu bitirmek istiyoruz...
Nolur bildiğinmiz ilişkiler üzerine ya da kişisel gelişim gibi bi kitap varsa önerirmisiniz bize???
İkimizde okumaya razıyız

Canim barismaniza sevindim. Sizin iliskiniz de demekki boyle inisli cikisli ama surekli boyle olursa yipranirsiniz..
Ne guzel cozum yollarinizi konusmussunuz. Bu da cok guzel bir adim. Ben daha once niye dusunemedim.
Nevzat tarhanin kitaplarini oneririm. Evlilik uzerine , iliskiler uzerine guzel kitaplari var. Tam isimlerine yarin bakayim soylerim sana. Cok guzel fikir. Biz de evlenmeden once bu tur kitaplar okumustuk. Simdi unutmusuz o ayri mesele.
Ben simdi nevzat tarhanin kadin psikolojisi diye bir kitabi var onu okuyorum. Onu tavsiye ederim, iliskiler uzerine de yazilmis.

Bir de yine nevzat tarhanin evlilik psikolojisi diye bir kitabi var. evlilik oncesi ve sonrasi anlatiliyor.
Yine aklima gelirse yazarim

Günaydın kızlar ne o gece uyumadınız mı ya oku oku bitmedi ben aylardan sonra ilk kez saat 22:30 da dinlenmek için uzandığım koltukta uyuyup kalmışım sabah ezanı ile uyandım akşam yemeğindede sadece çorba içtiğim için aç karnına niyetlenmedim.Yani anlayacağınız bugün orucu yedim.Ama uyku iyi geldi kendimi iyi hissediyorum.
Bu arada verdiğim kilolara gençlerin tepkisi " Aaaaaaaa ne güzel kilo vermişsin harika görünüyorsun"
yaşlıların tepkisi " Seni görmeyeli çok bozulmuşsun bir dr.a gitsene" ne dr.u teyzecim boşunamı aç durduk diyesim geliyor offf ya off...

Canim barismaniza sevindim. Sizin iliskiniz de demekki boyle inisli cikisli ama surekli boyle olursa yipranirsiniz..
Ne guzel cozum yollarinizi konusmussunuz. Bu da cok guzel bir adim. Ben daha once niye dusunemedim.
Nevzat tarhanin kitaplarini oneririm. Evlilik uzerine , iliskiler uzerine guzel kitaplari var. Tam isimlerine yarin bakayim soylerim sana. Cok guzel fikir. Biz de evlenmeden once bu tur kitaplar okumustuk. Simdi unutmusuz o ayri mesele.
Ben simdi nevzat tarhanin kadin psikolojisi diye bir kitabi var onu okuyorum. Onu tavsiye ederim, iliskiler uzerine de yazilmis.

Bir de yine nevzat tarhanin evlilik psikolojisi diye bir kitabi var. evlilik oncesi ve sonrasi anlatiliyor.
Yine aklima gelirse yazarim

Teşekkür ederim esenciğim şuan senin söylediklerin dışında 2 kitap önerisi daha aldım araştırıcam hepsini..
Acaba hangisi daha iyi gelir.İkimizde aynı kitabı okuyalım diyoruz.Birde hangi sevginin kıymetini falan anlatan nduygusal filmler vardır yaa öyle bişey de olabilir.Aklımız başımıza gelir belki

Teşekkür ederim esenciğim şuan senin söylediklerin dışında 2 kitap önerisi daha aldım araştırıcam hepsini..
Acaba hangisi daha iyi gelir.İkimizde aynı kitabı okuyalım diyoruz.Birde hangi sevginin kıymetini falan anlatan nduygusal filmler vardır yaa öyle bişey de olabilir.Aklımız başımıza gelir belki

Kadın psikolojisi biraz daha detay, onu alıp belirli yerlerini okuyabilirsiniz.
Evlilik psikolojisi biraz daha ince bir kitap, onu daha çok tavsiye edebilirim.
Fazla kitap göz çıkarmaz incele al oku :)
Aslında film de muhakkak vardır öyle. Çoook uzun zamandır izlemiyorum :KK43:

Günaydın kızlar ne o gece uyumadınız mı ya oku oku bitmedi ben aylardan sonra ilk kez saat 22:30 da dinlenmek için uzandığım koltukta uyuyup kalmışım sabah ezanı ile uyandım akşam yemeğindede sadece çorba içtiğim için aç karnına niyetlenmedim.Yani anlayacağınız bugün orucu yedim.Ama uyku iyi geldi kendimi iyi hissediyorum.
Bu arada verdiğim kilolara gençlerin tepkisi " Aaaaaaaa ne güzel kilo vermişsin harika görünüyorsun"
yaşlıların tepkisi " Seni görmeyeli çok bozulmuşsun bir dr.a gitsene" ne dr.u teyzecim boşunamı aç durduk diyesim geliyor offf ya off...

Günaydın wishcim...
Ne güzel dinlenmişsin. Bir de ben öyle uyusam...
Ben de sahurdan sonra hiç uyuyamadım :KK43:
Midemi bozmuşum, sürekli wc.ye gittim geldim...

Benim annem de kilo verince işte , halsiz olduğumda hemen diyor vitamin ilacı felan al vs. Diyorum oldu, o kadar verdiğim kiloyu tekrar alayım..
Kaç kilo oldun bu arada ?

Akşam tel.i güzel kapatsakta sabah kötü kalktım.İçim sıkıntı dolu işe gelirken o da hissetti gerginliğimi çünkü böyle anlarda içim sıkıldığında her lafına daha da takıp sinir oluorum

Sen nasılsın?

Sen heralde böyle gergin ortamda dağılıyorsun. Fazla duygusalsın sanırım.
O da senin durumunu hissettikçe kendini geri çekiyor ya da daha da karamsarlaşıyor çünkü seni mutlu , memnun etmeye çalışıyor. Bunu yapamadığını düşündükçe de ümitsizleşiyor. Çünkü seninki de duygusal...
İnşallah düzelirsiniz bence geçici bir durummuş gibime geliyor. Sizin aranızdaki bağ kuvvetli çünkü. Bir de siz evli değilsiniz. Evli değilken böyle sıkıntılar oluyor. Çünkü hem yakınsınız hem uzak. Normal evliliklerde illaki bu sorunlar çözülür öyle devam edilir...

Ben de işte sahurdan sonra uyuyamadım bağırsaklarım bozulmuş :KK43:
Biraz kitap felan okudum.
Kafam dolu benim de..
Oğlanı göndercem annemlerle memlekete bu hafta. Bakalım bizim nolacak onlar gittikten sonra..

Sen heralde böyle gergin ortamda dağılıyorsun. Fazla duygusalsın sanırım.
O da senin durumunu hissettikçe kendini geri çekiyor ya da daha da karamsarlaşıyor çünkü seni mutlu , memnun etmeye çalışıyor. Bunu yapamadığını düşündükçe de ümitsizleşiyor. Çünkü seninki de duygusal...
İnşallah düzelirsiniz bence geçici bir durummuş gibime geliyor. Sizin aranızdaki bağ kuvvetli çünkü. Bir de siz evli değilsiniz. Evli değilken böyle sıkıntılar oluyor. Çünkü hem yakınsınız hem uzak. Normal evliliklerde illaki bu sorunlar çözülür öyle devam edilir...

Ben de işte sahurdan sonra uyuyamadım bağırsaklarım bozulmuş :KK43:
Biraz kitap felan okudum.
Kafam dolu benim de..
Oğlanı göndercem annemlerle memlekete bu hafta. Bakalım bizim nolacak onlar gittikten sonra..

Aynen dediğin gibi oluyo ben çok çabuk dağılıyorum,oda benden etkilenip oda güçleşiyo halbuki birimiz güçlü olabilsek daha farklı olucak.Şu kavgalar biizi bitirmeden biz onları bitirsek çok iyi olcak.Yorgun olduğumu hissediyorum çok.

Geçmiş olsun dün benimde öyleydi yaa bağırsaklarım ama ben gecelikle camın önünde yatıorum ondan üşüttüm galba.Sen de üşütmüşsündür bi şekilde.

Belki oğlanla ailenin gitmesi biraz iyi gelir ne dersin?Toparlanırsınız belki

Aynen dediğin gibi oluyo ben çok çabuk dağılıyorum,oda benden etkilenip oda güçleşiyo halbuki birimiz güçlü olabilsek daha farklı olucak.Şu kavgalar biizi bitirmeden biz onları bitirsek çok iyi olcak.Yorgun olduğumu hissediyorum çok.

Geçmiş olsun dün benimde öyleydi yaa bağırsaklarım ama ben gecelikle camın önünde yatıorum ondan üşüttüm galba.Sen de üşütmüşsündür bi şekilde.

Belki oğlanla ailenin gitmesi biraz iyi gelir ne dersin?Toparlanırsınız belki

Ben de dayanamam sürekli öyle didin dur. Çok yıpratıcı olur. Siz bir şekilde başlayın kitaplara..
Hem ilerdeki hayatınız için de güzel olur...
Bak ben ne tesbit ettiysem kendi evliliğimde , dr. da aynılarını söyledi. Yani kendi evliliğime aslında dışardan bakıyormuşum gibi oldu...
Bunları evlenmeden önceki okuduğum kitaplara ve başkalarının evliliklerini dinlemeye borçluyum.

Ben de üşütmüş olabilirim bilemiyorum.. Biraz da psikolojik de olabilir...
Canım biz annemler gittiğinde daha güzel kavgalar edebiliyoruz. Ama bu sefer ki işte biraz dr.a gidelim iknası ile geçecek inşallah büyük kavga kopmaz !

X