Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ara ara bende de son mesajlarda sıkıntı oluyor.Son mesaj üstte kalıyor eskisi altta
Evet o oluyor arada. Farkediyorum bende. Ben cep uygulamasindan giriyorum da o yuzden bende bircok sey yok. Mesela dediklerimin disinda: birden fazla alinti yapamiyorum. Alinti yaparken de copy paste yapiyorum:KK43: yani zor sartlar altinda yaziyorum size:KK43: kiymetimi bilin :KK9:

Evet o oluyor arada. Farkediyorum bende. Ben cep uygulamasindan giriyorum da o yuzden bende bircok sey yok. Mesela dediklerimin disinda: birden fazla alinti yapamiyorum. Alinti yaparken de copy paste yapiyorum:KK43: yani zor sartlar altinda yaziyorum size:KK43: kiymetimi bilin :KK9:

Kıyamam sana ben:) O halde kısa kısa yaz çok uğraşma

Gulincim oglanla ilgilenmekten bakamadim canim buraya..
Siz cok gorusmekten mi tartisiyorsunuz acaba?
Aslinda tartistiginiz konu basit ama kilitlenebiliyorsunuz ikiniz de..
Sizin mesele bu siyah, hayir siyah degil kara olayina donmus.
Ikiniz de ayni seyi konusuyorsunuz ama tartisma ortami oluyor.
Bence sevgilinin psikolojisinde bir problem var. bugunlerde baska bir sorunu mu var acaba?

Ben de cepten yaziyorum. Yoksa oyle bilg. basina oturtmaz oglan beni

arada oluyor ama eskisi kadar şiddetli değil zaten ben azıcık üzgün oldum mu oğlum gelir anne seni babam mı üzdü der hatta ben ağladığımda o daha çok ağlar aşırı duygusal benim oğlum küçükken tv de acıklı bir şey izledimi anne benim ağlıycam geliyor ama nedenini bilmiyorum derdi hatta yakın zanmanda evde bakım hizmetleri reklamındaki yaşlıların olduğu reklamda da ağlıyordu esenciğim ben arasam sık kavga edderiz de ben çok aramıyorum çok damarıma basmazsa bir şey demiyorum oda kendi kendişine söylenip susuyor önceden o bir söylerse ben 5 söylerdim kavga uzardı kimse kazanamazdı şimdi siniri geçince eğer hala içimdeyse söylüyorum ama kavga anı olmadığı için normal eleştiriyorum sanıyor oysa aynı şeyi kavga sırasında söylesem iş büyüyecek böyle idareediyorum işte.

Kiyamam oglusuna, bizimki de duygusal..
Benim es ben sussam bile, yine de icinde kin biriktiriyor , hic ummadigim zamanda patliyor.
Normal zamanda da elestirmez oldum.
Arada dayanamayip soylersem de yol su elektrik olarak donuyor bana.

Calisiyordu canım. Hala da calisiyor. Kuzenimin boyunu geckin cocugu var ama 37-38 yaslarinda falan.
Canim ister istemez arkandan laf etcekler. Zaten simdi de ediyorlardir. Cok farketedecegini sanmam. Aman neye inanmak istiyorlarsa ona inansin.
Ama kotu ayrilmayin ne olursa olsun.

Hala da calismak zorunda, cocuguna bakmak zorunda.. Evlenmedi yani o zaman?
Kotu ayrilmak istemiyorum zaten arada cocuk var cunku

Çok baskı gibi gelmedi bana ya.Klasik erkek tavrı işte.
Üzme kendini bunun için.Ha farklı zamanlarda farklı tavırlar sergiliyorsa bilemem de.
Senin yerinde başkası olsa kıskanıldığına sevinebilirde.Farklı bakış açıları işte

Ben sevinemiyorum malesef kıskanmanın da bi dozu var
Canim benim bu sefer sen kesinlikle haklisin.. Nolcakmis ki gitsen kocaman kizsin. Ne zamana kadar senin yaninda olcak. Her zaman olamaz ki. Bide zaten gitmicektim demisssin ne gerek var kalbini kirmasina. Ben sana soyleyim mi o kesinlikle seni kiskanmistir. (kiz arkadaslarinla goruscek olsan da). Tabi koskoca tekirdaga gidiyon... Duyan da amerikaya gidiyon sancak. Ki oraya gitsen de sorun yok bence..

Neyse sadete gelelim. Siz yine bariscaksiniz ( cunku aradaki sevginiz kuvvetli) sonra o birkac boyle sey daha yapcak.. Ve sonra o davranislar geride kalcak.. Aynen bizi goruyorum sizde. Ben bi kere arkadaslarimla gece canli muzige gittim diye burnumdan getirmisti.taaa baska sehirden. Bende bitti artik iliskimiz dedim. Sonra. Cikti geldi. Nasil olduysa baristik. Simdi kusadasina gittim kiz arkadaslarimla diskoya bara da gittik hic ses yok artik garip gelmiyor ona da oyle seyler. Bizim mini etek muhabbetine donmus. Almadim diyorum almican tabi diyo gel de fittirma. simdi gidiyom almaya dedim sonra akli basina geldi. Neyse dedigim gibi yipratici bi mevzu. akli basina da gelecek.ama bu surede askiniz galip gelir mi??bilmiyorum. İnsallah gelecek. Uzulme bitanem.

Yarım saat önce msj attı özürdiledi haksız olduğunun farkında o da ağlıyo bende ağlıyorum.
İkimizde biliyoruz böyle giderse kopucaz ama bunu engelleyemiyoruz yapamıyoruz
Şuan niye böyleyiz falan diye konuşuoruz
İkimizde farkındayız birbirimizi boşuna üzdüğümüzün...

Gulincim oglanla ilgilenmekten bakamadim canim buraya..
Siz cok gorusmekten mi tartisiyorsunuz acaba?
Aslinda tartistiginiz konu basit ama kilitlenebiliyorsunuz ikiniz de..
Sizin mesele bu siyah, hayir siyah degil kara olayina donmus.
Ikiniz de ayni seyi konusuyorsunuz ama tartisma ortami oluyor.
Bence sevgilinin psikolojisinde bir problem var. bugunlerde baska bir sorunu mu var acaba?

İş konusu kafasında bide geçen gün 4 gün arayla 2 kere kaza yaptı ona da morali çok bozuk arabası 10 günden aşağıya çıkamıcak servisten.
Ama söz konusu kavgamız şimdi değil ki biz hep kavga edioruz neden bilmiorum edioruz işte sonra da köpekler gibi pişman oluoruz

Yarım saat önce msj attı özürdiledi haksız olduğunun farkında o da ağlıyo bende ağlıyorum.
İkimizde biliyoruz böyle giderse kopucaz ama bunu engelleyemiyoruz yapamıyoruz
Şuan niye böyleyiz falan diye konuşuoruz
İkimizde farkındayız birbirimizi boşuna üzdüğümüzün...
Canim ya bi erkek senin icin agliyorsa O erkek sana sirilsiklam asik demektir. Dedigim gibi bunlar gececek. Tecrubeme guven. Uzmeyin birbirinizi daha fazla. Ozur de dilemis. .

Aaaaaaaaaaaa doğum günün kutlu olsunn canım benimm.
Rabbim ailenle,sevdiğinle güzel bi ömür nasip etsin snaa.
Çok güzel bi sene geçirdim diyeceğin bi yaş olur inşallah...
Tesekkurler bitanem.. İnsallah cumlemize..
Huyum degildir boyle dogum gunumu soylemek facede bile yazmaz ama siz baskasiniz icimden geldi:)

Hala da calismak zorunda, cocuguna bakmak zorunda.. Evlenmedi yani o zaman?
Kotu ayrilmak istemiyorum zaten arada cocuk var cunku
Canim teyzemlerin durumu cok iyi cocugun babasi da veriyor cocugun masraflarini fazlasiyla ama tabi yine de kuzenim calisiyor calismadan olmaz zaten. Ama isi de rahat cok sukur. Durumu da gayet iyi. Evi arabasi yazligi herbiseyi var. Hepsini kendi yapti. Kendi basina:nazar:
Evlenmedi canim. Aslinda dusunuyordu ama uygun biri cikmadi karsisina. Oglu da evlenebilirsin diyordu.

Gulincim sizin icin dua edicem..
Bak bugun benim dogum gunum ya dilegim gercek olur:) insallah:)

X