Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kızlar bugün öğle arası eve gidip geldim. Oğlan beni bırakmak istemedi tekrar işe gelmeye. Dudağını büzdü. Bir de bana sarılıp sarılıp duruyor. Hani tatile gönderdim ya onu 1 hafta öncesinde ve sonrasında kaldı bensiz.
Beni çok özlemiş heralde durup durup sarılıyor :KK43:
Çalışan anne olmak çok zor!
Hele de tüm gün hatta mesai yapan bir anne olmak daha da zor! :KK43:((

allah yardımcın olsun canım yaaa çok zor

canım kalori hesabı nasıl yapıyon hangi siteden bakıyordun bana söylermiisn bır kaç sitee baktım ama aradıklarımı bulamadım

allah yardımcın olsun canım yaaa çok zor

Allah razı olsun canım ! Bazen gel-git'ler yaşıyorum değer mi diye. Allahtan annem bakıyor !

canım kalori hesabı nasıl yapıyon hangi siteden bakıyordun bana söylermiisn bır kaç sitee baktım ama aradıklarımı bulamadım

Kalori sepeti var bir tane.
Bir tane de kackalori.org var. Bunlardan bakabilirsin. Bulamadığını da direk google'dan yaz nereden bulursan artık.

Hoşgeldin canımm

İzin mevzusu yattı benim sanırım arkadaşlardan çıktı olay,sanırım patron izin vermiycek 1 yılım dolmadı diye,sanki herşey kanuna uygun 23 nisan,1 mayıs,19 mayıs hepsinde çalıştık tam gün onlarda resmi tatildi ama izin yoktu o zaman kanuna uygunluk yoktu

gülincim sen bence iş bak kendine ve derhal çık ordan..
insanın tatil hakkına bile saygı göstermiyolar bu ne biçim iş..

kafalarına göre yorumluyolar her şeyi..

kızlar bugün öğle arası eve gidip geldim. Oğlan beni bırakmak istemedi tekrar işe gelmeye. Dudağını büzdü. Bir de bana sarılıp sarılıp duruyor. Hani tatile gönderdim ya onu 1 hafta öncesinde ve sonrasında kaldı bensiz.
Beni çok özlemiş heralde durup durup sarılıyor :KK43:
çalışan anne olmak çok zor!
Hele de tüm gün hatta mesai yapan bir anne olmak daha da zor! :KK43:((

kızlarr o kadar yoğunum ki gelemiyorum buraya :KK43:

esencim aynı durumdan ablamda dertli ,çok zor oluyor ya:KK43:

Resmi tatilleri sabote etmeleri saçma da ilk girdiğin yıl izin hakkı hiçbiryerde olmaz.
Küçük işletmelerde de kesin sabote ediyorlar herşeyi.

kızlarr o kadar yoğunum ki gelemiyorum buraya :KK43:

esencim aynı durumdan ablamda dertli ,çok zor oluyor ya:KK43:

Neler yapıyorsun canım ?
Ben de yoğunum aslında ama aralarda yazıyorum işte sıkıldıkça..
Ablanın çocuğu kaç yaşında ve kim bakıyor ?

Şuan erkek arkadaşım da aynı şeyi söylüyor başka sorunlarda bu iş yerinde ama bilemiyorum iş bulamam diye cesaret edemiyorum iş değiştirmek çok zor oluyo yaa bunalıma sokuyo beni resmen

Resmi tatilleri sabote etmeleri saçma da ilk girdiğin yıl izin hakkı hiçbiryerde olmaz.
Küçük işletmelerde de kesin sabote ediyorlar herşeyi.

Neler yapıyorsun canım ?
Ben de yoğunum aslında ama aralarda yazıyorum işte sıkıldıkça..
Ablanın çocuğu kaç yaşında ve kim bakıyor ?

Bende biliyorum canım 1 yıldan önce verilmediğini ama dedğim gibi büyük bi şirket değil ki muhasebe bürosu burası ve ay başında işimiz olmaz bu tarz yerlerde insiyatif daha fazla kullanılır patronla yüz yüze olduğundan kendi özel durumlarına göre iznini ayarlıyabiliyosun birisi karısına göre diğeri keyfine göre kararını verebiliyo daha önceki işlerimde öyleydi orası da muhasebe bürosuydu orda 2 kişi çalışıyoduk aramızda ayarlardık tatilleri ama burda işlerine geldiği gibi yapıyolar herşeyi

Özel sektörde haktan hukuktan bahsetmek zor.Çalışma şartları çok ağır gerçekten.
Başka iş bulmadan bırakmayı düşünme o halde.Bulduğununda çok farkı olacağını sanmıyorum ama:KK43:

Biliyorum bulduğum yerde aynı olacak bıktım artık yaa şu okulumu bitirip,mali müşavirlik sınavını bi kazansam da kendi büromu açabilsem keşke artık yaa ama çok var daha :KK5:

Şuan erkek arkadaşım da aynı şeyi söylüyor başka sorunlarda bu iş yerinde ama bilemiyorum iş bulamam diye cesaret edemiyorum iş değiştirmek çok zor oluyo yaa bunalıma sokuyo beni resmen

Özel sektörde haktan hukuktan bahsetmek zor.Çalışma şartları çok ağır gerçekten.
Başka iş bulmadan bırakmayı düşünme o halde.Bulduğununda çok farkı olacağını sanmıyorum ama:KK43:

Allah razı olsun canım ! Bazen gel-git'ler yaşıyorum değer mi diye. Allahtan annem bakıyor !

Kalori sepeti var bir tane.
Bir tane de kackalori.org var. Bunlardan bakabilirsin. Bulamadığını da direk google'dan yaz nereden bulursan artık.

sagol canımmm bakacam şimdi

Bende biliyorum canım 1 yıldan önce verilmediğini ama dedğim gibi büyük bi şirket değil ki muhasebe bürosu burası ve ay başında işimiz olmaz bu tarz yerlerde insiyatif daha fazla kullanılır patronla yüz yüze olduğundan kendi özel durumlarına göre iznini ayarlıyabiliyosun birisi karısına göre diğeri keyfine göre kararını verebiliyo daha önceki işlerimde öyleydi orası da muhasebe bürosuydu orda 2 kişi çalışıyoduk aramızda ayarlardık tatilleri ama burda işlerine geldiği gibi yapıyolar herşeyi

Evet canım işte küçük yerlerde, olumlu yönde de veya olumsuz yönde de kullanıyorlar insiyatiflerini...

Biliyorum bulduğum yerde aynı olacak bıktım artık yaa şu okulumu bitirip,mali müşavirlik sınavını bi kazansam da kendi büromu açabilsem keşke artık yaa ama çok var daha :KK5:

Hakkında hayırlısı olsun inşallah biran önce kendi işini açarsın

Kızlar bu arada ekmek diyince siz ne tür ekmek yiyosnuz ben uno'nun kepek ekmeğini yiyorum

X