Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Fatoscum..

Canim koltuk altlarimda ozellikle adet donemlerimde acayip bi agri ve sislik oluyordu.ben de doktora gittim koltuk altlarimda meme dokusu varmis. Onun icin ameliyat dediler. Bakalim..

Zor zamanlar gecirmissin canim ama affetmissin.bu da biseydir. Allah cumlemizin yardimcisi olsun. Iliskiler evliikler kolay yurumuyor.

Her haftasonu gorusmeye devam ediyor mu babasiyla?
Demekki cocuklar anneye duskun oluyor.
Bizimkiler cok fena. Kendilerine baglamak icin tum ailesi seferber olur eminim ama cok yapmaciklar!

Son düzenleme:
inşallah canım hıç kımse benım yasadıgımı yasamaz ınsan olmek ıstıyo çagresızlıkten
geçmıs olsun hastanedeymıssın hastamısın neyın var cnm

Canim ailen seni desteklemiyor mu?
Haberleri var mi cektiklerinden. Yoksa kimseye anlatmiyormusun?
Evlilik oyle kolay bisey degilki, ayni yataga giriyorsun ! Ne kadar kendini kandirabilirsin..

Son düzenleme:
Her haftasonu gorusmeye devam ediyor mu?
Demekki cocuklar anneye duskun oluyor.
Bizimkiler cok fena. Kendilerine baglamak icin tum ailesi seferber olur eminim ama cok yapmaciklar!
canim sik gorusuyorlardi ama eskisi kadar degil artik. Bide gecen yil tekrar evlendi babasi.babannesi falan kotuluyormus en cok ama son zamanlarda biz annenin kiymetini bilemedik demeye baslamislar. Kuzenim de baya katlanmisti o adama Hakaret falan vardi onda da. Ama kuzenim ayrildiktan sonra hic zahmet cekmedi. Cok rahat etti. teyzemle enistem de arkasindaydi.

Canim ya gorunen koy klavuz istemiyor. Cocuklar bizden daha iyi anliyor kimin ne oldugunu. Ayrildaniz bile cekip giden baba olmus oluyor gozlerinde. Anneyle yasadiklari zaman.

Kuzenin calisiyormuydu ayrilirken?
Ben ayrilirken de kotu ayrilmaktan ve yipranmaktan korkuyorum.
Benim eltiler felan icten ice cok sevinirler ama uzuldu gibi yaparlar, bizimki de inanir.
Benim de arkamdan eminim konusurlar. Cunku esimin ailesi ile kus olan baska bir eltim var, henuz onu gormedim, onun arkasindan cok fena konusuyorlar benim yanimda bile..

Artık kavgalarınız , tartışmalarınız olmuyor mu kardelencim ?

arada oluyor ama eskisi kadar şiddetli değil zaten ben azıcık üzgün oldum mu oğlum gelir anne seni babam mı üzdü der hatta ben ağladığımda o daha çok ağlar aşırı duygusal benim oğlum küçükken tv de acıklı bir şey izledimi anne benim ağlıycam geliyor ama nedenini bilmiyorum derdi hatta yakın zanmanda evde bakım hizmetleri reklamındaki yaşlıların olduğu reklamda da ağlıyordu esenciğim ben arasam sık kavga edderiz de ben çok aramıyorum çok damarıma basmazsa bir şey demiyorum oda kendi kendişine söylenip susuyor önceden o bir söylerse ben 5 söylerdim kavga uzardı kimse kazanamazdı şimdi siniri geçince eğer hala içimdeyse söylüyorum ama kavga anı olmadığı için normal eleştiriyorum sanıyor oysa aynı şeyi kavga sırasında söylesem iş büyüyecek böyle idareediyorum işte.

iyi geceler sahurda okurum yazdıklarınızı esenciğim gönder güzelim dondurmayı bugün çayın yanında biraz ekmek yedim kaçamak yaptım yaniii amaan boşver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…