Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Tatlim sanirim ufak bi ameliyat gecircem onun icin baska bi doktora daha kontrole geldim bakalim bunlar ne dicek?

Geçmiş olsun canım güzel haberler alırsın inşallah

Ne alaka çocuğu kullanmakla ki tuhaf tepkileri var eşinin.Tuhaf bi bakış açısı var.
Ne olursa olsun çocuğun önünde tartışılmamalı insna annesini,babasını öyle görmek istemiyo ki o daha çok küçük.
Epey bıktırmış eşin seni Allah hayırlısını nasip etsin

Kayınvalidene çok üzüldüm ( Allah rahmet eylesin

Çocuğu bana karşı kullandın deyince tepem atıyor !
Alakası yok ki...
Maksat bana laf söylemek.
Böyle çocuğun üzerinde yanlış düşüncelere sahip oldukça beni daha çok korkutuyor !
Çocuk için evliliği sürdürme düşüncem de tamamen sıfırlanıyor...

Kayınvalideye üzülünmez mi. Allah rahmet eylesin !

Selam şekerler.Keyifler yerindedir inşallah.
excity geçmiş olsun tatlım şimdiden.Aciil şifalar.
Esencim en kötüsü arafta kalmak.Karar versen daha rahat hareket edeceksin.
fatoşcum öküz iltifat kalmış seninkine Zok üzüldüm sana yaşattıklarına
gülin, kardelen ve december sizlere de selam kolay gelsin

Hoşgeldin canım,
Gördüğün gibiyiz...
Araftayım evet... Dediğin gbi sonuçlansa ne yönde rahatlarım onu bilmiyorum.
Benim çok beklentim yok açıkçası ama en azından araf gerginliği biter...
Belki beni başka zorluklar sıkıntılar bekliyor onu da bilemeyiz tabi (

Sen nasılsın? Keyifler nasıl ?

Son düzenleme:
Esencim benim annemle babam biz kucukken cok kavga ederlerdi ve biz bundan cok etkilenirdik. Ozellikle kardesim cok etkilendi. Senelerce psikolaga gitti ve ilac kullandi. Sirf annemle babamin kavgalari yuzunden. Daha dogrusu sirf babam yuzunden. Az kavga etmezlerdi. Onlar kavga edemesin diye sokaga cikip oynayamazdim bile.cunku biz yokken daha cok ederlerdi. Hic unutmayacagim o gunleri. Aklima gelince bile elim ayagim titriyor. Cok degisti babam simdi super bi adam ama o gunleri hic unutmayacagim hepsi aklimda. En cok da kardesim icin uzuluyordum. Etkilendi cunku o. Bana bisey olmadi ama onun yasi daha kucuktu. O kadarcik aklimla ben bile anneme babamdan ayril diyordum.

İyiyim şükür.Tatlım illa olumsuz yönde olmak zorunda değil kararın.
İkinci bir şans daha vermek isteyebilirsin ama bunları arkana atman gerekecek.
Sürekli geçmişe takılırsan bugün kaçacak elinden.En güzel zamanların yani

Sana katiliyorum canim..

Esencim boyle gecmez gunler. Bi an once kararini ver : iyi yada kotu, olumlu yada olumsuz. Ona gore davran. Sbenin de dedigi gibi en guzel gunlerini boyle gecirme!

Bunu anlatman iyi oldu.
Ben sırf bunun için ikilemde kalıyordum ama doğru olanın sağlıksız bir aile değil de sağlıklı tek bir ebebeyn ile büyümesi diye düşünüyorum.
Ben sustuğum için çocuğun önünde tartışmayalım diye kavga halini almıyor çoğunlukla ki üzerime yürüdüğü de oldu...
Eee ben sinir hastası mı olayım sustukça nereye kadar susacam ve böyle sorunları halı altına atacağız..
Sen peki istermiydin ayrılmalarını ?
Yani keşke ayrılsalardı da bu şekilde görmeseydik kavgalarını diyormusun ?

Tesekkur ederim tatlim.
Bu hafta hastane isleriyle geccek gibi

senin yazdıklarını okuyunca oğlum geldi aklıma biz de çok kötü olduğumuz dönemlerde çocuğun önünde de kavga ederdik şimdi iyiyiz ama biz mesela mutfaktayken azıcık yükseksesle konuşalım oğlum hemen koşar gelir kavga mı ediyorsunuz siz derdi . sürekli babasıyla beni yan yana getirmeye çalışır özellikle kavga edeceğiz diye çok korkar bu yüzden de babası beni eleştirdi mi beni ben babasını eleştirirsem babasını savunuyor bi ara da siz boşancakmısınız diye soruyordu

Sana katiliyorum canim..

Esencim boyle gecmez gunler. Bi an once kararini ver : iyi yada kotu, olumlu yada olumsuz. Ona gore davran. Sbenin de dedigi gibi en guzel gunlerini boyle gecirme!

Canlarım haftaya eşimle beraber gideceğiz dr.a inşallah ikna edebilirsem...
Eğer böyle giderse zaten bende ruh hali diye de bişey kalmayacak...
Az kaldı yakındır kararım...

Ama kızlar düzenimi bozar mıyım ? Beni neler bekliyor hiç kestiremiyorum
Sadece ailem arkamda ve yanımda olacaklar onu biliyorum..

Artık kavgalarınız , tartışmalarınız olmuyor mu kardelencim ?

Düzen dediğin bozulsa da yeniden kurulur.
Düşünmekle kolaylaşmaz işin zamanı geldiğinde olacak olur.

Ayrilmalarini istiyordum tabi. Kac kere de dedim. Hic de uzulmezdim. Ben zaten babamdan kucukken o kavga ettikleri zamanlarda cok sogumustum. Bizim icin canini verir. Ben hastalansam basimda aglardi ama yaptiklarini da unutamiyorum ki.. Annemin de psikolojisi bozuktu. Zaten kardesime uzulmekten de bozuldu. Cok buyuk bi travma. Annem azcik cadilik yapsaydi babam o kadar yapamazdi. Aman kimse duymasin kimse bilmesin diye kendini ezdirdi de ezdirdi. Ve bana anlatirdi annem. Anlatcak kimsesi yoktu. Aman sakin boyle bi hata yapma. Birilerine anlat mutlaka ama ogluna degil. Zaten kucuk de yine de soyleyim dedim.
Kavga ettiklerini gormeyeyim diye degil de en cok kardesim icin kiziyorum onlara. Ve farkina bile varmadi babam kardesimin kavgalarindan oyle oldugunu hic dusunmedi.
Simdi annem ufacik biseyde ayrilcam bu adamdan diyo ben de zamaninda ayrilmadin simdi otur oturdugun yerde diyorum.
Simdi ayri olmalarini istemezdim ama o gunlerin hic yasanmamis olmasini cok isterdim.

İşte aman sorun çıkmasın, aman çocuk etkilenmesin diye susuyorum ben de...
Yerine göre dayanamayıp tartıştığımız da oldu.
Güçlü canavar gibi olan ben şimdi kafam kazan gibi...
Böyle olmasını istemem. Şimdi sorunlarımız belki çok büyük boyutta gibi görünmüyor , herşeyi paspas altına attık ama eminim ki ilerleyecek ve daha da kötü durumlar oluşacak hepimiz için...
Sadece ilerde oğluma durumları nasıl anlatırım, beni suçlarsa diye korkuyorum.
Benim eşim bilmiyorum o kadarını yapar mı ama o potansiyel onlarda var; beni alttan alta suçlayıcı şeyler işleyebilir çocuğa diye de çekiniyorum

Düzen dediğin bozulsa da yeniden kurulur.
Düşünmekle kolaylaşmaz işin zamanı geldiğinde olacak olur.

Düzeni kurarım inşallah.
Zaten belki işimden olurum ama bu şehirden bile gidebilirim...
Bu benim ve oğlum için travma olur mu bilmiyorum.

Off esencim off çok zor bi karar bu yaaa kim bilir nasıl yorgundur düşüncelerden kafan

Zor bir karardan ziyade tüm yükün benim üzerimde olması.
Yıpranmadan atlatmak istiyorum şu günleri...
Az önce birini aradım ne için aradığımı unuttum geri kapattım telefonu (
Düşün yani ne kadar yorgun olduğunu kafamın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…