Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ara ara bende de son mesajlarda sıkıntı oluyor.Son mesaj üstte kalıyor eskisi altta
Evet o oluyor arada. Farkediyorum bende. Ben cep uygulamasindan giriyorum da o yuzden bende bircok sey yok. Mesela dediklerimin disinda: birden fazla alinti yapamiyorum. Alinti yaparken de copy paste yapiyorum yani zor sartlar altinda yaziyorum size kiymetimi bilin

Kıyamam sana ben:) O halde kısa kısa yaz çok uğraşma

Gulincim oglanla ilgilenmekten bakamadim canim buraya..
Siz cok gorusmekten mi tartisiyorsunuz acaba?
Aslinda tartistiginiz konu basit ama kilitlenebiliyorsunuz ikiniz de..
Sizin mesele bu siyah, hayir siyah degil kara olayina donmus.
Ikiniz de ayni seyi konusuyorsunuz ama tartisma ortami oluyor.
Bence sevgilinin psikolojisinde bir problem var. bugunlerde baska bir sorunu mu var acaba?

Ben de cepten yaziyorum. Yoksa oyle bilg. basina oturtmaz oglan beni

Kiyamam oglusuna, bizimki de duygusal..
Benim es ben sussam bile, yine de icinde kin biriktiriyor , hic ummadigim zamanda patliyor.
Normal zamanda da elestirmez oldum.
Arada dayanamayip soylersem de yol su elektrik olarak donuyor bana.

Hala da calismak zorunda, cocuguna bakmak zorunda.. Evlenmedi yani o zaman?
Kotu ayrilmak istemiyorum zaten arada cocuk var cunku

Ben sevinemiyorum malesef kıskanmanın da bi dozu var

Yarım saat önce msj attı özürdiledi haksız olduğunun farkında o da ağlıyo bende ağlıyorum.
İkimizde biliyoruz böyle giderse kopucaz ama bunu engelleyemiyoruz yapamıyoruz
Şuan niye böyleyiz falan diye konuşuoruz
İkimizde farkındayız birbirimizi boşuna üzdüğümüzün...

İş konusu kafasında bide geçen gün 4 gün arayla 2 kere kaza yaptı ona da morali çok bozuk arabası 10 günden aşağıya çıkamıcak servisten.
Ama söz konusu kavgamız şimdi değil ki biz hep kavga edioruz neden bilmiorum edioruz işte sonra da köpekler gibi pişman oluoruz

Canim ya bi erkek senin icin agliyorsa O erkek sana sirilsiklam asik demektir. Dedigim gibi bunlar gececek. Tecrubeme guven. Uzmeyin birbirinizi daha fazla. Ozur de dilemis. .

Aaaaaaaaaaaa doğum günün kutlu olsunn canım benimm.
Rabbim ailenle,sevdiğinle güzel bi ömür nasip etsin snaa.
Çok güzel bi sene geçirdim diyeceğin bi yaş olur inşallah...
Tesekkurler bitanem.. İnsallah cumlemize..
Huyum degildir boyle dogum gunumu soylemek facede bile yazmaz ama siz baskasiniz icimden geldi:)

Hala da calismak zorunda, cocuguna bakmak zorunda.. Evlenmedi yani o zaman?
Kotu ayrilmak istemiyorum zaten arada cocuk var cunku
Canim teyzemlerin durumu cok iyi cocugun babasi da veriyor cocugun masraflarini fazlasiyla ama tabi yine de kuzenim calisiyor calismadan olmaz zaten. Ama isi de rahat cok sukur. Durumu da gayet iyi. Evi arabasi yazligi herbiseyi var. Hepsini kendi yapti. Kendi basina
Evlenmedi canim. Aslinda dusunuyordu ama uygun biri cikmadi karsisina. Oglu da evlenebilirsin diyordu.

Gulincim sizin icin dua edicem..
Bak bugun benim dogum gunum ya dilegim gercek olur:) insallah:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…