Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kızlar çok moralim bozuk çokk...Temmuzun 9unda izine çıkmak istiyorum çünkü babamın ne zamansa izni ona denk getirmem gerekiyo ailece Çeşme'ye tatile gidicez ama beraber çalıştığım heriflerden biri arızalı ve bende o tarihte çıkıcam demez mi o 2 yıldır izne çıkmıyomuş onun hakkıymış 2 miz birden de çıkamayız off yaa nasıl moralim bozuldu :KK5:

Kızlar çok moralim bozuk çokk...Temmuzun 9unda izine çıkmak istiyorum çünkü babamın ne zamansa izni ona denk getirmem gerekiyo ailece Çeşme'ye tatile gidicez ama beraber çalıştığım heriflerden biri arızalı ve bende o tarihte çıkıcam demez mi o 2 yıldır izne çıkmıyomuş onun hakkıymış 2 miz birden de çıkamayız off yaa nasıl moralim bozuldu :KK5:

Sen de durumunu anlat canım. O 1 hafta erteleyiversin

çizelgemi yaptım kızlarr bugunden başladım ve tartıda 61 görüm hafta sonu doğum günüde pasta yedım kola içtim dondurma yedim bugun tardıa 61 gördüm :KK5::KK5: bugunden itibaren 6dan sonra yemek yok vee sabah akşam 1saat yürüyüş hadı bakakım inş.çbu çizelge bana uğurlu gelir :)

böyle tiplere uyuz oluyorr yaaa allah yardımcın olsun bend ezin alırken sinir oluyorum yaa mırın kırın ediyorlar 1 sene durmadan çalışıyoz zaten izin bizim hakkımız onu alırken bilee sorun yaşıyoruzz malesef

Sen de durumunu anlat canım. O 1 hafta erteleyiversin

Ya onun eşinin izni kesin bile değil ama sırf gıcıklığına yapıyo yaa inşallah karısına taa eylülde izin verirler de eylülde yağmurda denize girer hıh :KK57::KK57::KK57:

böyle tiplere uyuz oluyorr yaaa allah yardımcın olsun bend ezin alırken sinir oluyorum yaa mırın kırın ediyorlar 1 sene durmadan çalışıyoz zaten izin bizim hakkımız onu alırken bilee sorun yaşıyoruzz malesef

Aynen canım yaa o kadar sinir bi durum ki bakalım patron ne diyecek o gerçi ondan yana olur ikisi de aynı cins odun olduğundan daha iyi anlaşırlar :KK47:

Ya onun eşinin izni kesin bile değil ama sırf gıcıklığına yapıyo yaa inşallah karısına taa eylülde izin verirler de eylülde yağmurda denize girer hıh :KK57::KK57::KK57:

Aynen canım yaa o kadar sinir bi durum ki bakalım patron ne diyecek o gerçi ondan yana olur ikisi de aynı cins odun olduğundan daha iyi anlaşırlar :KK47:

Eğer akdenize tatile gidiyorsa eylül ayında çok güzel olur deniz. Öyle söylersin :)

çizelgemi yaptım kızlarr bugunden başladım ve tartıda 61 görüm hafta sonu doğum günüde pasta yedım kola içtim dondurma yedim bugun tardıa 61 gördüm :KK5::KK5: bugunden itibaren 6dan sonra yemek yok vee sabah akşam 1saat yürüyüş hadı bakakım inş.çbu çizelge bana uğurlu gelir :)

HAyırlı olsun yeni çizelgen. HAdi bismillah :)

amin canım amin :)

Eğer akdenize tatile gidiyorsa eylül ayında çok güzel olur deniz. Öyle söylersin :)

HAyırlı olsun yeni çizelgen. HAdi bismillah :)

sagol canım bakalım inş.. hedefe ulaşırım en kısa zamanda hafta sonu fazla dağıttım galıbaa 59,5 den 61 çıkmısım :KK43: ama tok tartıldım belki ondan böyle oldu

kızlar nabersiniz

Ben kötüyüm maxicim işyerindeki izin mevzusundan ben buraya ocak ayında girdim.1 yıl olmadığı için vermezmiş patron izin.Ya burası kurumsal biyer değil.Muhasebe bürosu ve 4 kişi çalışıyoruz yani hiç bişey sgk kanunlarına göre zaten değil ama izin mevzusunda kanunen 1 yıl olmalıymış bende biliyorum bunu ama babamın izni var adam benim yüzümden o da tatil yapamıycak

Ben kötüyüm maxicim işyerindeki izin mevzusundan ben buraya ocak ayında girdim.1 yıl olmadığı için vermezmiş patron izin.Ya burası kurumsal biyer değil.Muhasebe bürosu ve 4 kişi çalışıyoruz yani hiç bişey sgk kanunlarına göre zaten değil ama izin mevzusunda kanunen 1 yıl olmalıymış bende biliyorum bunu ama babamın izni var adam benim yüzümden o da tatil yapamıycak

iş arkadaşlarına durumu açıklasan gülincim?

mrb kızlar nasılsınız
dıger topıkte sesszlk war sızlerede bır merhaba demek ıstedım
merhaba, iyiyiz sen nasılsın sevgili hasret..

İşte belki kandırırsın o şekilde diye söyledim
Evet çalışıyorum canım.

İyiyiz maxicim. Sen nasılsın?

iyiyim esencim..daha doğrusu iyi olmaya çalışıyorum..
bitmiyo bu evin işi, bıktım valla..
her gün bişey yapıyorum..

Kızlar bugün öğle arası eve gidip geldim. Oğlan beni bırakmak istemedi tekrar işe gelmeye. Dudağını büzdü. Bir de bana sarılıp sarılıp duruyor. Hani tatile gönderdim ya onu 1 hafta öncesinde ve sonrasında kaldı bensiz.
Beni çok özlemiş heralde durup durup sarılıyor :KK43:
Çalışan anne olmak çok zor!
Hele de tüm gün hatta mesai yapan bir anne olmak daha da zor! :KK43:((

Allah kolaylık versin canım.
Biz de taşınacağız sanırım 3-4 ay sonra :KK43:
Tüylerim diken diken oluyor. Çoğunu da annem çeker yazık ben çalıştığım için ...

mrb kızlar nasılsınız
dıger topıkte sesszlk war sızlerede bır merhaba demek ıstedım

Hoşgeldin canımm

İzin mevzusu yattı benim sanırım arkadaşlardan çıktı olay,sanırım patron izin vermiycek 1 yılım dolmadı diye,sanki herşey kanuna uygun 23 nisan,1 mayıs,19 mayıs hepsinde çalıştık tam gün onlarda resmi tatildi ama izin yoktu o zaman kanuna uygunluk yoktu

Sayfa nerelere gelmiş.Sanırım geyikte daha başarılıyız:)
Olsun pes etmek yok yavaşta olsa gidecek kilolar.

X