Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Sben canim!!!
Sen evli degildin demi? Sevgilin falan var mi canım?? Accuk da seninkini cekistirelim

badozlama dalcam ama merhabalar bende zayıflamaya karar verdim burda devam edeeyim diyorum nasılsınız

hoşgeldin gerçi bizim burası zayıflamaktan çok ağlama duvarına döndü amaiyi oluyor böyle hem sorunlarımızı paylalıyoruz hem birbirimizi tanıyoruz ama hepimizin ortak amacı zayıflamak bize kendinden bahset boy kilo neler yapğtın kilo ile ilgili

..............................................................

Ya sen ne buluyorsun bu adamda ? Kusuruma bakma ama benim de sorunum eşim tarafından sürekli eleştirilmek de... Ben tahammül edemiyorum böyle şeylere, hakkını helal et böyle sorma gereğini duydum.
Bildiğin sana değer vermiyor. Nasıl seni seviyor bu şekilde ?

estağfirullah canım ne demek aslına bakarsan ne bulduğumu ben de bilmiyorum belki de birşey bulmuyorum bizim değer verme anlayışımızla onun ki farklı o maddi şeyleri sağlayarak değer verdiğini düşünüyor aslında tam ifade edemedim yani sevgi dili farklı benim de beklentim yok bir şey yaptığımdasessiz kalırsa iltifat ediyordur. beğenmediğini zaten söyler yani hoş şeyler söyleyemiyor ben onu hasta olarak görüyorum ve öyle kabul ediyorum ya aslında tam anlatamadıom ama işte böyle ...

Canım biraz da senin kafanda alternatif yok. Böyle kabul ettim devam ediyorum diyorsun.
Herkesin bakış açısı farklı olabilir tabi hayata.
Bir de bilemiyorum tabi sevgisini bir şekilde ifade ediyor ve anladığım kadarıyla öyle başkası için seni üzmemiş. Sadece aranızdaki sevgi dili veya aranızdaki ikili sorunlar olmuş onları da kabullenmişsin bir şekilde.
Bir arkadaşın da eşi çok huysuz imiş ama çok merhametli diyor devam ediyor o da onun tercihi..
Ben kabullenemiyorum, bana değer vermediği izlenimi olduğu için...

Kardelenin söylediği gibi sen yazdıkça benim içim acıyo.Evlilik konusnda tecrübem olmadığından yanlış bişey söylemekten de korkuyorum.Ama dokunmasına tahammülün olmayan adamla karı-koca ilişkisi hakkaten işkence gibi gelir.

Daha en başında sen kopmaya başladığında elinden tutmalıydı,şimdi çok çok soğumuşsun.
Keşke bi çıkış yolu bulabilseniz,içten dua ediyorum senin için...

Buluşma konusunda ikinizde haklısınız.Sen ailenden çekiniyosun,o da seninle olmak istiyo.
Merak ettiğim ablan niye yardımcı olmuyo,oda evli değil mi?Bu yollardan yakın zaman da geçmiş sonuçta

aynen öyle canım.
o ayrıldı canım.istemiyorda o yüzden canım..adam beni mutlu ediyor ya bundan öncesinde hep hayattan bezgin ahldeydim.bunu bile görmüyorlar ya.

Ben çok uyardım onu canım. Bak sevgi tüketilir içimdeki sevgiyi tüketme vs. diye...
Ama demekki tınmamış..
Neyse canım ya sizleri daha fazla üzmek istemiyorum...
Yazdıkça yazdım sinirimden.
Zaten şu gel-gitleri çocuğum için yaşıyorum.
Kararım belli gibi...
Hayırlısı...
Allah razı olsun dualarınız için teşekkür ederim hepinize..

Şey kem küm :))) Bir gün zamanı gelince konuşuruz inşallah :)

Hakkaten kız senin hakkında hiç bşey bilmiyoruz biz anlat hadi azcık bak esenle ben hayatımızı döktük son zamanlarda

Ne güze bişey aslında beklentisiz olmak.Onu olduğu gibi sevmek.Çünkü kimse beklentilerimizi karşılıcak kadar bize benzeyemiyo,zaten çoğu evlilikte bu şekilde birbirini olduğu gibi,değiştirmeden kabullenerek yürüyo.

Sonuçta sen biliosun ki eşin seni seviyo,eee bunu illa sözle dile getirmesine gerek yok ki sana bi şekilde hissettiriyo sevgisini siz çözmüşsünüz birbirinizi.

canım ya hakkınızda hayırlıs ne ise o olsun ama ben unutluyum siz ayrılmıcaksınız bana öyle geliyor eşin kararının ciddi olduğunu anladığında deli divane olacak canıım..

yani beklentisiz bu yola girmek gerekiyr demekki..:)

canım ya hakkınızda hayırlıs ne ise o olsun ama ben unutluyum siz ayrılmıcaksınız bana öyle geliyor eşin kararının ciddi olduğunu anladığında deli divane olacak canıım..

Gönlün öyle istiyor da ondan canım benim.
Deli divane olsun nolacak ki !
Neyse artık kıymeti yok...
Benim içimde bitti.

evet canım ben onu olduğu gibi kabul etmeden önce çok yıprandım çok düşünürdüm sevmiyor diye ama sonra sonra bu konuyla ilgili yazılar kitaplarda çok okudum ve bu karara vardım şimdi mutluluktan uçmasam bile huzurluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…