Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Allah kolaylık versin canım ya, ben de sana üzülüyorum. Çok yoruluyorsun.
Allahtan işlerin yoğun değilmiş bari...
Ben eve gittğimde posam çıkıyor. Annem olmasa naparım bilmiyorum !
Bazen herşeyi bırakıp gidesim geliyor.
Eşim bugün de arkadaşlarıyla iftara gidecekmiş. Yarın da abileriyle buluşur artık...
Bana sormuyor, sadece haber veriyor !
Biz bayanların öyle tek başına plan yapma gibi bir lüksü yok malesef !

evet nhaklısın canım ben de diyorum bir günde işten gelince oturayım yemek yiyince de kalkıp kenara oturayım diyorum

evet canım askerlik içindeydi.ama çok mutluydum ya:)ay sorma o benim facemdeki arkadaşıma da aynı şeyleri yazıp göndermş.kopyala yapıştır yapmış:)

Canim o zaman sizinki kisaymis cok gorusememissinizdir siz..asker yolu gozleye gozleye gecmistir zaman
Canim sen bi sevgilim olsun modundaydin ya o yuzden ona donesin geliyor olabilir. Duygularini bi olc bic iyice. Ve cok acilar cektim cok uzuldum erkeklere guvenemiyorum demistin. Onun yuzunden erkeklere guvensiz yaklasiyordun. Simdi ona guvenip nasil geri doneceksin..Tekrar ayni seyler olmasin sonra.Kiyamam sana. Cok dikkat et canim:)

Biraz kolay baglaniyorsun zor vazgeciyorsun gibi geldi bana canim. O yuzden yeni karsina cikacak birini de sevebilirsin.sana deger verdigi taktirde.

Hakkinda Hayirlisi olsun tatlim.
Donersen Umarim seni uzmez.

Vay vay acemi capkina bak iyiki gorusmemissin canim!!!

ben bir tek buna çok kolay bağlandım canım , vazeçemiyorum evet çünkü şu anda beni mutlu ediyor.yaşayıp göreyim diyorum...zaten şu duurmda ona güvenmediğimi barışmamızın kolay olucağunı söyledim..umarım canım ,çok teşekkür ederim dinlediğin için canım..

ama zaten ben o gün burda sizlerle konultktan sonrada hiç yazasım gelmedi,ertesi günüde arkadaşım aradı anlattı..ben hep allahım hayırlısı ile karşıma biri çıkarsın diyprum bu mesaj atıyor canım ,o arada da hep bu eşkildeydi,bilmiyorum canım o kadar çok hayaller kurmuştuk ki ..

günaydın kızlarr

dün akşam bizim gelinin babası dışarda yemek verdi,o güzel mekandı allah kabul etsin,sonra da konsere gitttik eğlendik

gelin beni pazar günü barbunya yapmaya çağırıyor ben yaptım ama seninki gibi olmadı diyor :)tamam yardım ederim sana dedim pazar ailece iftara çağırıyor.

kzıalr aldığım kahve takımım geldi ama badakla birazcıkufakmış ama belkide ben büyük batdakla su içtiğim için bana tuhaf geldi ama çok şirin ya:)

sahura kalktım ve tekrar yattım hiçbişe yemedim niyetlesem mi düye dşünüyorum..

Son düzenleme:

Günaydın kuzucum.

Benim de verdiğim bütün siparişler bugün gelicek.Bakalım bu akşam eve nasıl gidicem

Hiç bişey yemediysen zorlanırsın tatlım yine de sen bilirsin

günaydın hayırlı cumalar

nasılsınız şekerler ben iç güveysinden hallice .......esenciğim eşim yardım etmesinden vazgeçtim bana iş çıkarmasında..ona göre ev işleri onun görevi değil ben de ona kalırsa çalışıp para kazanmak da benim görevim değil diyorum sessiz kalıyır ua da çalışma otur diyor halbu ki ben tamam desem biliyorum onu da kabul etmez.diyorum ya benim eşim biraz geri kafalı bana yardım ederse güzel söz söylerse kılıbık olacağını ya otoritesinin sarsılcağını düşünüyor galiba ...bilmiyorum yani benimkinin öyle yardım etmek gibi kötü huyları yoktur

Günaydın canım, sana da hayırlı cumalar...
Bizimki evlendiğimizdeki ilk zamanlarda ve ben çalışmadığım halde herşeye yardım ederdi. Sonradan biraz azaldı ben çalışmaya başlayınca. Şimdilerde de evde muhakkak bir kadın olduğu için artık yapmıyor eskisi gibi. Yine de yardım ettiği oluyor ama başıma kakıyor bu sefer de...
Adam evlendiğimdeki adam gibi değil ki artık. Bizimki de geri kafalı oldu çıktı. Canım benim sıkıntılarımdan biri de bu biliyormusun. Demekki sen bir şekilde kabul etmişsin sadece bu sorun olduğu için aranızda. Ben diyorum direk bana acımadığı için , kıymet vermediği için benim yorulmam umrunda olmadığı içn yapıyor diye.
Ne değişiyor zaman içinde bilmiyorum. Bence sevgileri azalıyor...

günaydın kuzucum.

Benim de verdiğim bütün siparişler bugün gelicek.bakalım bu akşam eve nasıl gidicem

hiç bişey yemediysen zorlanırsın tatlım yine de sen bilirsin

heyecanlısındır:)ben çok heycalanmıştım mesaj atıldığında:)
dün okudun mu canım ?
Kaç gündür bişeyler çıkıyor okuyamıyorum ya allahım günah yazmasın..
Sahurda bişey yedğimdede açıkmıyrdum ama dün iftarda da pek yiemedim ya allahım gücünü ,sabrını kuvvetini versin

esencim geçmiş olsun tatlım:)

Günaydın kızlar,
Nasılsınız ?
Keyifler nasıl ?
Ben artık oruç tutamıyorum, izinliyim

İyi diyelim iyi olsun canım sen nasılsın?

Hem de nasıl heyecanlıyım

Dün akşam okuyamadım Hastalandım gibi bişey,net değil daha ama içim rahat etmedi ondan okumadım akşam

Napıyosun madamcım?
Sen çalışıyordun değil mi ?

çalışıyorum canım ne yazık ki evet :)

günaydın canım, sana da hayırlı cumalar.

Günaydın kızlar,
Nasılsınız ?
Keyifler nasıl ?
Ben artık oruç tutamıyorum, izinliyim

günaydın. benim iznim de bugün bitti, ilk orucumu tutuyorum kızlar. mide ilacımı almayı unuttum. yiyip yattık gece 1de e tabi şu an açım ve midem yanıyor. Allah sabır versin ilk günüm olduğu için bana zor :))
kızlar eşim 100 kiloydu hatırlar mısınız bilmem benle kilo vermeye çalışıyordu, şimdi 90a düştü ve ben hala 65.8lerdeyim bir türlü veremiyorummm.
bakın sahurda ne yedim yazıyorum sizce yanlış mı?
2-3 dilim karpuz,
1 dilim çok tahıllı ekmek,
8-10 zeytin (tuzlu istiyordu canım),
1 dilim çerkez peyniri,
azıcık salatalık,

spor hiç yapmıyorum, tembelim. kocam yaz gelsin yürürüz diye bütün kış oyaladı beni, sonra yaz geldi sıcak dedi, şimdi de ramazan diyor tek başıma da bişey yapamıyorum gıcık oluyorum kendime. o zayıfladıkça kendini beğeniyor, halbuki inceldi bacak bile kalmadı ((
ben de kilo aldıkça kendimden soğuyorum ((((((((

Sağol canım.
Ne okuyosun canım anlayamadım ?
Allah gücünü sabrını verir inşallah.
Ben de iftar yapmadan sahurla tutmuştum geçenlerde çok şükür bişey olmadı.

canım çok az yiyorsun benimki de senin menüne benziyor ama daha zengin dur yazayım sahur menümü

yuvarlak cam servis tabaklarının bir tarafına domates .yanına salatalık ,kırmızı biber doğryorum semizotu koyuyorum biraz
nescafe fincan tabaklarına peynir doğruyorum
açık çay 1bazen 2 dilim tam buğday ekmeği 1 haşlanmış yumurta 1 adet hurma açık şekersiz çay yemekten 5-10 dakika sonra da 1 yemek tabağı karpuz yiyorum sonra da içebildiğim kadar su içiyorum

hem 1 de yemek çok erken 3 te falan ye hem bu kadar erken hem de bu kadar az nasıl akşam ediyorsun canım.Allah nkorusun düşerkalırsın bir yerlerde dikkat et günler uzun havalar sıcak..

Menü güzel bence. Biraz zeytin fazla işte. Tuzlu olunca beni susatıyor. Bir de yumurta felan eklesen daha tok tutar.

Kendin evde yap birşeyler akşam eve gelince. Bak ben öyle yaptım. Açtım internetten dans/egzersiz videolarını terledim iyice...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…