Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Günaydın canım,
Aynı ben de iftarda çorba + 2 yk. yiyebilirsem yemekten yiyorum zaten direk birkaç bardak su içince doluyor midem. Bazen de yoğurt yiyorum yanında.
İlerleyen saatlerde dondurmamı yerim :)
Sahurda da işte yine bol su ve normal kahvaltı. yumurta + tost şeklinde. Başka da bişey yemiyorum.
Ben zaten açlık da hissetmiyorum, çok susuyorum.

Allah razı olsun canım. Dua etmen beni çok mutlu etti...
Canım mesele başta ailesiydi. Ama bence evliliklerde hangi dış kaynaktan sorun gelirse gelsin önemli olan tarafların ona karşı tutumudur. Ailesiyle ilgili bir problem olduğunda beni önemsiz hissettiriyorsa (ki ailesinden vazgeçmez oğluyla benden vazgeçer o derece yani) sorun olan budur.
Benim arkadaşlarımda belki bizden daha büyük sorunları vardır ailesiyle ilgili ama eşi ailesinin gözü önünde kendi eşini savununca afedersin herkese halt yemek düşüyor, ee kadın da napim eşim yanımda idare ederim diyor...
Bizimki de belki çok mücadele etti ama bakıyorum ben onlarla daha mutlu...
Neyse zaten yani dış kaynaklı olsa ki zaten en baştan ailesine düşkündü kabul etmiştim...

Aslında eşimin saygı duyduğu bir büyük lazım o konuda hemfikiriz. Öyle birini henüz bulamadım..
Neler yaşadınız ki ? Hakaret vs. varmıydı ? Ben en çok bana acımamasına, bana karşı gaddar olmasına , sürekli benim psikolojimi bilerek bozmaya çalışmasına dayanamıyorum. Sizde de böyle şeyler varmıydı ? Birden düzelir mi böyle şeyler ?

Son düzenleme:
CANIM HİÇBİŞEY İSTEMİYOR CANIM YA.iştah sıfır bende..yumurta beni daha çok acıktıryor canım..
havalardan galiba

İştah bende de yok da, yumurtanın acıktırması da enteresan canım.
Bol su iç bu arada.. Uzmanlar ramazanda iftardan sonra gündüzki içtiğiniz su kadar tamamlayıp için diyorlar.
Dikkat et kendine, takip et bakalım.

Sihirli değnek gibi hayatındaki önem sıraları değişecek hali yok.
Ha şu da var diyecek ki ben sürekli sizinle beraberim işte çocuğumla vakit geçiriyorum. Ama biryerden patlıyor bu durum..
Aile terapistini daha önce önermiştim, kendin git sen hastasın demişti bana. Gerçi daha önce de dediğim gibi erkeklerin çoğu kabul etmiyormuş.
Ben artık ailesinden geçtim.
Bir de o düzeldi diyelim ki , benim içim düzelmeyecek ! Asıl sorun orda. Ben koptum...

Size örnek vereyim niye soğuduğumdan. Hamile olduğum zaman yine hatırlamıyorum büyük ihtimal ailesinden dolayı muhakkak tartışmışızdır işte akşam tartıştık. Ertesi günü ben çıktım gittim evden ,o uyurken sabah. Tüm gün de gelmedim eve. Çok bunalmıştım. Beni bir kere bile arayıp sormadı nerdesin nereye gittin vs. diye. Neyse ben yine döndüm geriye eve akşam. Hiçbirşey olmamış gibi devam ettik...
İşte geçen örnek verdim sen böyle yapmıştın, beni bir kere bile aramamıştın diye. Kim olsa öyle yapardım dedi bana...
İşte size soğumak için güzel bir örnek...

Selam kızlar.Sağlığının iyi olmasına sevendim esencim.İnşallah moralinde düzelecek.
Sabah ben de gittim doktora kontrolüm vardı.Benim kan değerleri yerlerde.
Bakalım bir değişiklik olmuş mu öğleden sonra gidicem yeniden

aslında bizim durumumuz biraz karışık sizdeki gibi elle tutulur büyük bir sebep yok ama küçük ve etkili sebeplerin birikimi var.bana her hareketiyle değersiz olduğumu hissettirirdi zaten bana verilebilecek en güzel ceza sevgisizlik ve değersizliktir bunu da çok güzel yapıyordu sonra nasıl olduğunu anlamadım ama düzeldi anladığım kadarıyla birbirimizı yalnış anlamışız ikimizde kaçmışız birbirimizden.. ggaliba söylediği sözlerin beni tahmininden çok incittiğni farketti tamam şimdi mükemmel değiliz ama kimin evliliği mükemmel ki...en azından sorumluluğunu biliyor göstermiyor ama sevdiğini biliyorum bu da bana yetiyor .hem şimdi düşünüyorumda o kendisini ifade edemedikçe ben uzaklaşmışım ondan....inan bana esnciğim ikiniz de 1 adım atsanız arkası gelir . erkekler ketumdur. bazıları da benim eşim gibi güzel şeyler söylemekten korkarlar imşallah tekrar eski mutlu günlerinize dönersiniz

Canlar,

Aylardır girmiyordum. Neler olmuş neler esenrüzgarcım çok üzüldüm duruma. İçim cız ediyor böyle durumlara çok üzülüyorum ya. Erimiş bitmişsin 48 olmuşsun, üzüntünün de etkisi büyüktür tabi.
Ben taaaaa aylar önce bıraktığım kilodayım, 65.8 hatta 67lere tekrar çıkmıştım da.. Kilo veremiyorum.
Kızlar ne alemdesiniz?
Yazılanların hepsini okuyamadım haliyle, o nedenle hoş görün.

Öperim hepinizi.

Benim eşim özel günleri felan hiç atlamaz. Sorumluluklarını yapar. Her zaman kötü değiliz ama sürekli düşünüyor. Bazen bir bakıyorsun iyi bir bakıyorsun kafasına birşey takmış kötü oluyor.
Anladığım kadarıyla sizin sadece ikiniz arasında problem olmuş ? Eşinin ailesi nasıl peki ? O türlü problemler yaşamadınız mı ?
Her iki aile konusunda da ?

Bir kedi gördüm sanki:))) Yolunu şaşırmış bir yabancı:)
Nerelerdesin sen? Seni kaçak :) Hoş geldin.
Bak biz buradayız kaynatıp duruyoruz.Bekleriz bundan sonra

Sağol canım. Hoşgeldin. Bak buraya takıl kilo ver , burayı bırakma sakın
Üzüntü ile vermedim canım. Çok egzersiz yaparak ve diyetle isteyerek verdim. Ha şimdiden sonra verirsem üzüntüden olabilir.
Aslında bu üzülmem son bir haftadır oldu. Daha öncesinde hiçbişeyi tınmıyordum.

Özel birşeyler yapıyor musun kilo vermek için ?

Sen yine tınma:) Senden sonrası kıyamet boşveerrrrrrr:)))

Sağol canım.
Geçmiş olsun.
Hangi değerlerin yerlerde acaba ?
Hayırdır neyin var ?

Son düzenleme:
Bir kedi gördüm sanki:))) Yolunu şaşırmış bir yabancı:)
Nerelerdesin sen? Seni kaçak :) Hoş geldin.
Bak biz buradayız kaynatıp duruyoruz.Bekleriz bundan sonra

hakikaten de yolumu kaybetmiş gibi oldu, iyi ki buldum sizleri.
merak ediyordum neler yaptı herkes ne alemde diye,
bundan sonra burdayım inş.

boyun kaçtı ki senin? kim isyerek 48 olur bence çok az bir kilo, ama tabi bilemiyorum boy da önemli. ben 48 olsam herhalde çocuk olurdum
Rabbim yardımcı olsun inşallah, ferahlık versin. Çok zor gerçekten bilirim. Rabbim sevginizi, saygınızı ve bağlılığınızı yeniden ateşlesin inşallah. AMİN

ramazan'da ben her zaman kilo alırım ama daha ilk haftasında regl olduğum için hiç tutamadım. kilo da veririm diye düşünüyordum, dilim damağıma yapışıyor çünkü sıcaklarda çok su tüketiyorum ama pek etki etmedi.
inşallah bundan böyle dikkat de edeceğim. en azından 60 olsam Allah'ım daha çocuk yok bişey yok kendimden tiksinmeye başladım.

İyiki geldin tabi....

Benim boyum 158 civarı canım. Zaten çocuk gibi kaldım ben de :) Öyle diyor herkes...
Benim hedefim 50 idi. Fazladan 2 kilo daha verdim işte...
Ben evlenmeden önce hep 50 kilo olurdum. Normal kilom aslında.
Senin boyun kaç ?
Sen kaç senelik evlisin ?

Sağol canım.Kan değerim düşük hep benim.
Haliyle tüm bedeni etkiliyor tabii.
Takviye demir hapları kullanıyorum işte

Ben de kan değerim düşük çıkacak sanıyordum çünkü çok üşemeye başladım ben. Doktor iyi dedi artık bilmiyorum hangi sınırda...
Şuanda sürekli kullanıyor musun demir ilaçlarını ?

1 yıl 1.5 aylık evliyim.
Boyum 1.70.
senin boyun kısaymış yani 50 kilo normal o halde.
ahh ahh ben de eskiden 1.70 boyda 54 kilodaydım.
geçenlerde bir kere dukan diyetini deneyeyim dedim ve mahvetti beni kabız oldum, hastanelik oldum, o kadar büyük acı yaşamamıştım ayıptır söylemesi
şimdi de bir türlü diyet yapamıyorum korkumdan.
sürekli, bağırsakları çalıştıracak şeyler yemeye çalışıyorum.
bir de bir sürü ilaç almıştım vücudumdan çıksınlar istiyorum ama mecburen midemde reflü olduğu için nexium kullanıyorum.
ilaç kullananlar unutsun kilo vermeyi diyor tv.de doktorlar.
nasıl vericem

Ben de kan değerim düşük çıkacak sanıyordum çünkü çok üşemeye başladım ben. Doktor iyi dedi artık bilmiyorum hangi sınırda...

Kontrol edecek ama yine verir sanırım.
Bu sefer ilgili ve bilgili bir doktora denk geldim çok şükür:)
Her şeyi düşünüp araştırıyor:)

üşümek bazen sinirlerle de alakalı ya da oruçluyken de çok üşüyor insan veya sinirleri yıpranmışsa da...
benim de kan değerlerim çok düşüktü, kan demir hapları iğneler, şurup hepsini kullandım. şimdi ne durumda bilmiyorum ama iyi sanırım.

hoşgeldın nerelerdeydın yafff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…