Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

80 gündür kayıpmışım. ben de o kadar olduğunu fark etmedim açıkçası ama iş yerinde görev değişikliğinden vaktim kalmıyordu buraya girmeye. şimdi ramazan boşluğu var, gireyim dedim.
hoşbuldummmmm. teşekkür ederim

:)valla bız bagımlı olduk buraya gırmeden gun geçmıyo:))

1 yıl 1.5 aylık evliyim.
Boyum 1.70.
senin boyun kısaymış yani 50 kilo normal o halde.
ahh ahh ben de eskiden 1.70 boyda 54 kilodaydım.
geçenlerde bir kere dukan diyetini deneyeyim dedim ve mahvetti beni kabız oldum, hastanelik oldum, o kadar büyük acı yaşamamıştım ayıptır söylemesi :KK17:
şimdi de bir türlü diyet yapamıyorum korkumdan.
sürekli, bağırsakları çalıştıracak şeyler yemeye çalışıyorum.
bir de bir sürü ilaç almıştım vücudumdan çıksınlar istiyorum ama mecburen midemde reflü olduğu için nexium kullanıyorum.
ilaç kullananlar unutsun kilo vermeyi diyor tv.de doktorlar.
nasıl vericem :KK43:

Daha yeniymiş evliliğin. Sen evlendikten sonra mı kilo aldın canım ?
Dukanı sakın yapma ! Zaten yapanlar da geri alıyormuş kiloları. Bir de çok sağlıksız..
Kalorileri hesapla işte onlara göre beslen.
Az ve kalorisi az herşeyden ye..
Geçmiş olsun canım dikkat et bağırsaklar çok önemli. Sinameki çayından uzak dur.
Her ilaç kilo mu aldırıyor ki ?

üşümek bazen sinirlerle de alakalı ya da oruçluyken de çok üşüyor insan veya sinirleri yıpranmışsa da...
benim de kan değerlerim çok düşüktü, kan demir hapları iğneler, şurup hepsini kullandım. şimdi ne durumda bilmiyorum ama iyi sanırım.

Zayıfladığım için olmuş olabilir. Hani yağlarım gitti ya :)

selam kızlar.sağlığının iyi olmasına sevendim esencim.inşallah moralinde düzelecek.
Sabah ben de gittim doktora kontrolüm vardı.benim kan değerleri yerlerde.
Bakalım bir değişiklik olmuş mu öğleden sonra gidicem yeniden

geçmiş olsun canım benimde demir eksikliği var ama ben hapları kulanmıyorum yutamıyorum..

canlar,

aylardır girmiyordum. Neler olmuş neler :KK43: esenrüzgarcım çok üzüldüm duruma. Içim cız ediyor böyle durumlara çok üzülüyorum ya. Erimiş bitmişsin 48 olmuşsun, üzüntünün de etkisi büyüktür tabi.
Ben taaaaa aylar önce bıraktığım kilodayım, 65.8 hatta 67lere tekrar çıkmıştım da.. Kilo veremiyorum.
Kızlar ne alemdesiniz?
Yazılanların hepsini okuyamadım haliyle, o nedenle hoş görün.

öperim hepinizi.:KK54:

madamımmmmmmmmmmm hoşgeldinnnnnn nerelerdesin sen canım ya..

Sonunda geldin ya.neler yaptın bu zaman sürecinde ?

İştah bende de yok da, yumurtanın acıktırması da enteresan canım.
Bol su iç bu arada.. Uzmanlar ramazanda iftardan sonra gündüzki içtiğiniz su kadar tamamlayıp için diyorlar.
Dikkat et kendine, takip et bakalım.

Sihirli değnek gibi hayatındaki önem sıraları değişecek hali yok.
Ha şu da var diyecek ki ben sürekli sizinle beraberim işte çocuğumla vakit geçiriyorum. Ama biryerden patlıyor bu durum..
Aile terapistini daha önce önermiştim, kendin git sen hastasın demişti bana. Gerçi daha önce de dediğim gibi erkeklerin çoğu kabul etmiyormuş.
Ben artık ailesinden geçtim.
Bir de o düzeldi diyelim ki , benim içim düzelmeyecek ! Asıl sorun orda. Ben koptum...

Size örnek vereyim niye soğuduğumdan. Hamile olduğum zaman yine hatırlamıyorum büyük ihtimal ailesinden dolayı muhakkak tartışmışızdır işte akşam tartıştık. Ertesi günü ben çıktım gittim evden ,o uyurken sabah. Tüm gün de gelmedim eve. Çok bunalmıştım. Beni bir kere bile arayıp sormadı nerdesin nereye gittin vs. diye. Neyse ben yine döndüm geriye eve akşam. Hiçbirşey olmamış gibi devam ettik...
İşte geçen örnek verdim sen böyle yapmıştın, beni bir kere bile aramamıştın diye. Kim olsa öyle yapardım dedi bana...
İşte size soğumak için güzel bir örnek...

ESENCİM BENDE tam tersi işte .acıkıyorum nedense.

sahurda 2 bardak içiyorum 3 üncü bardak ise ağrı kesici için içiyorum o suyu.ben iftarda yarım bardak su içiyorum o kadar.çay içiyorum sonra.

erkeklerin geneli öyle malesef kabul etöiyorlar...kalp kırıcı konuşmuş,belki siniri geçmediği için öyle söylemiş olabilir.erkekler dengesizler,ince ruhlu değiller.biz işte onları dengelememiz gerekiyor..

esencim ve sben dün sormuşsunuz ama yoğunluktan dolayı yazamadım sizlere.

deli gibi mesajlar atıyor,herşeyi konuştuk..her konuşmamızda hep yüzüne vurdummm o da her seferinde tepesi attı ama işte insan bir yerinde yapamıyor be kuzularım çok ama çok svdim 2 sene boyunca kimi zaman ağladım kimi zaman güldüm hep yüzü göüzümün önündeydi.burnundan fitil getiriyorum.şu anlık çok mesafeliyim ama bilmiyorum acaba başlasa mıydım demek yerinde denedim ama olmadı hayır yok der atarım bende.ama bu şansı ona vermek istiyorum.bilmiyorum hala hata mı yapıyorum ama çok seviyorum ya.

Daha yeniymiş evliliğin. Sen evlendikten sonra mı kilo aldın canım ?
Dukanı sakın yapma ! Zaten yapanlar da geri alıyormuş kiloları. Bir de çok sağlıksız..
Kalorileri hesapla işte onlara göre beslen.
Az ve kalorisi az herşeyden ye..
Geçmiş olsun canım dikkat et bağırsaklar çok önemli. Sinameki çayından uzak dur.
Her ilaç kilo mu aldırıyor ki ?

ben evlendikten sonra aldım kilo evet, 8 kilo hem de :KK43:
sinamekinden neden uzak durayım? o çalıştırıyor diye duymuştum, onu önermişlerdi :Ss

Selam kizlar nasilsiniz?

Madamcim nerelerdesin kuzum sen??

Tabi tabi arada sirada giriyorsun sadece:KK1: ozletiyorsun kendini:KK43:

aslında hep buralardayım canım ya ama kadinlarkulubune girmedim, baktım kimse de özelden beni aramamış, dedim olmasam da olur demek ki :p

geçmiş olsun canım benimde demir eksikliği var ama ben hapları kulanmıyorum yutamıyorum..

madamımmmmmmmmmmm hoşgeldinnnnnn nerelerdesin sen canım ya..

Sonunda geldin ya.neler yaptın bu zaman sürecinde ?

decembercım hoşbuldummmmmmmmm,
ne yaptım valla sorma, iş güç, arada 2 hafta tatile gittim ve hiiiç kilo veremediğim gibi 2 haftada verdiğim 3 kiloyu da almıştım çok şükür gitti onlar. ama gene dobişim :KK43:

Benim eşim özel günleri felan hiç atlamaz. Sorumluluklarını yapar. Her zaman kötü değiliz ama sürekli düşünüyor. Bazen bir bakıyorsun iyi bir bakıyorsun kafasına birşey takmış kötü oluyor.
Anladığım kadarıyla sizin sadece ikiniz arasında problem olmuş ? Eşinin ailesi nasıl peki ? O türlü problemler yaşamadınız mı ?
Her iki aile konusunda da ?

hayır canım bizim aileler iyi... yani bilmiyorum ben çok iyi niyetliyimdir öyle dolap çevirmeyi bilmediğim gibi çevrilen dolapları da anlayamam şimdilik zararlarınyok zaten bir tane eltim var.onunla dahem yaş hem de kültür ve diğer şeyler bakımından farklıyız.o da iyi..

sinamekinden neden uzak durayım? o çalıştırıyor diye duymuştum, onu önermişlerdi :Ss

aslında hep buralardayım canım ya ama kadinlarkulubune girmedim, baktım kimse de özelden beni aramamış, dedim olmasam da olur demek ki :p

ne yaptım valla sorma, iş güç, arada 2 hafta tatile gittim ve hiiiç kilo veremediğim gibi 2 haftada verdiğim 3 kiloyu da almıştım çok şükür gitti onlar. ama gene dobişim :KK43:

kzı nereye kayboldunbirden öyle dedim bu kız artık gelmicek:)

kardelencim ailelerin karışmaması çok iyi oluyor.eler aralarında olan sorunları bir şkilde çözebiliyorlar ama aile grince olmuyor malesef

sahurda 2 bardak içiyorum 3 üncü bardak ise ağrı kesici için içiyorum o suyu.ben iftarda yarım bardak su içiyorum o kadar.çay içiyorum sonra.

erkeklerin geneli öyle malesef kabul etöiyorlar...kalp kırıcı konuşmuş,belki siniri geçmediği için öyle söylemiş olabilir.erkekler dengesizler,ince ruhlu değiller.biz işte onları dengelememiz gerekiyor..

deli gibi mesajlar atıyor,herşeyi konuştuk..her konuşmamızda hep yüzüne vurdummm o da her seferinde tepesi attı ama işte insan bir yerinde yapamıyor be kuzularım çok ama çok svdim 2 sene boyunca kimi zaman ağladım kimi zaman güldüm hep yüzü göüzümün önündeydi.burnundan fitil getiriyorum.şu anlık çok mesafeliyim ama bilmiyorum acaba başlasa mıydım demek yerinde denedim ama olmadı hayır yok der atarım bende.ama bu şansı ona vermek istiyorum.bilmiyorum hala hata mı yapıyorum ama çok seviyorum ya.

Ben sürekli su içiyorum ama doymuyorum. Sen iyi duruyorsun o kadarcık su ile..

Canım 3 sene geçti o olay olduğundan beri hala sinirli mi yani ?
Benim eşime hep ince ruhlu, ince düşünceli derler. Yani tam olarak odun olduğunu sanmıyorum. Ama bana karşı böyle gaddar olabiliyor. Sadece beni tanıyamadı ve anlayamadığını düşünüyorum.

Senin kalbini o kadar kırdığı halde hala onu nasıl sevebiliyorsun ? Belki sen ona tam olarak kavuşamadığın için öyle düşünüyor olmayasın ?
Bir de ben bu adamın neyini seviyorum diye düşün o zaman. Artısını eksisini çıkar bu ilişkinin öyle karar ver ama zaten tereddüt içindesin hala nasıl sağlıklı olacak bu ilişki ?

Ben sürekli su içiyorum ama doymuyorum. Sen iyi duruyorsun o kadarcık su ile..

Canım 3 sene geçti o olay olduğundan beri hala sinirli mi yani ?
Benim eşime hep ince ruhlu, ince düşünceli derler. Yani tam olarak odun olduğunu sanmıyorum. Ama bana karşı böyle gaddar olabiliyor. Sadece beni tanıyamadı ve anlayamadığını düşünüyorum.

Senin kalbini o kadar kırdığı halde hala onu nasıl sevebiliyorsun ? Belki sen ona tam olarak kavuşamadığın için öyle düşünüyor olmayasın ?
Bir de ben bu adamın neyini seviyorum diye düşün o zaman. Artısını eksisini çıkar bu ilişkinin öyle karar ver ama zaten tereddüt içindesin hala nasıl sağlıklı olacak bu ilişki ?

bend ebilmiyorum canım ya.yan yanayken dünanın en mutlu çifttiyiz.ama ayrıldığımzda başlıyorum ertesi günü kavgaya ben onun yanında çok mutluydum kuzum.

hayır canım bizim aileler iyi... yani bilmiyorum ben çok iyi niyetliyimdir öyle dolap çevirmeyi bilmediğim gibi çevrilen dolapları da anlayamam şimdilik zararlarınyok zaten bir tane eltim var.onunla dahem yaş hem de kültür ve diğer şeyler bakımından farklıyız.o da iyi..

Canım işte eşinin ailesi iyiymiş demekki. Şansına...
O zaman bir yere kadar götürüyor insan.
Canım ben de ilk 1 sene yaptıkları ufak tefek şeyler olmasına rağmen entrikalardan işte eltimlerin görümceme gitmesinden arkamdan iş çevirmelerinden ruhum bile duymadı biliyormusun ? Ben hatta en büyük eltime diyorum ki ablam gibi... Ohoooo meğer asıl bu işlerin başı oymuş..
Görümcem dedi ki birgün bana işte bunlar (benim eltimler için) geldi seni sordular bana ne düşünüyorsun hakkında diye ben de o kadar çok seviyorum ki anlatamam diye cevap verdim. Sonra da bunlar afedersiniz kuyruklarını kıstırıp dönmüşler gitmişler anladığım kadarıyla. Düşünün yani neler yapmaya çalışmışlar. Bunu görümcem bana söylediğinde aaa niye böyle birşey yaptılar aman vay efendim ne yapmaya çalışıyolar gibi bir tepki bile göstermemişim. Öyle saf saf dinledim !!
Yani çok iyi niyetimizden kaybediyoruz. Ama senin şansına öyle kişiler çıkmamış karşına.
Ben yine de anlamazdım ama bizimkiler bariz şekilde yaptıkları şeyler var canımın içi..
Daha düğünden önce bile problem çıkardılar. (beni daha birkaç defa görmüş kişiler bunlar tanımıyolar bile)
Çok basit şeyler ama eşimi benim gözümde küçük düşürücü şeylerdi bence...

Yani biraz kör olmak lazım görmemek için.
Benim eşim eskiden itiraf ederdi kendi ailesi ile ilgili, bak böyle böyle düşünüyolar, yapıyorlar ama biz de idare edecez onları felan diye. İdare etmek dediği de işte onların her dediğini yapacakmışız görmezden gelecekmişiz !
Hatta eltimlerin beni kıskandığından, benim birçok özelliğime özendiklerinden ondan böyle davrandıklarından bahsederdi....
O hikayeleri geçtik biz. Eşim de adı gibi biliyor bunları...

Ya kızlar hikaye uzun anlatmakla bitmez... Size anlatamadıklarım da var burda işte...
Ben çok konuştum yine...

Canım sinameki geçici çözüm olabiliyor ama uzun süreli kullanımda bağırsak tembelliğine yol açıyor. Bence hiç kullanma derim. Zaten doktorlar da uyarıyor o konuda. İçinde sinemaki olan bitki çaylarını da içme.
Doğal yöntemleri dene. Kuru incir, kuru erik.
Benim de önceleri çok büyük sorunlarım vardı bu konuda ama çok bol su içmekle çözdüm. Sen de bol su iç...

Olmasa olur mu canım aşk olsun, sen gel buraya ne güzel muhabbet ederiz işte...

Sen buraya takıl ver kiloyu :KK66:

Canim benim iki sene mi cikmistiniz siz??ve asker yolu bekledim demistin sanirim. Bu sure icerisinde miydi askerligi?
Biri daha vardi. Hani senden buyuk. Eski sevgilinle konusmaya baslayinca onu unuttun galiba:)

ne haber millet ben uyuklamakla meşgulüm. açlık ve susuzluktan daha kötü ... demir ilacı kullanan arkadaşlar sizin de bnağırsak harekelerinizi yavaşlatıyor mu ben şu anda o yüzden çok şiş hissediyorum kendimi tartıda bşe farkediyor 2 gün önce 57.2dim dün 59 geldim inanabiliyormusunuz çok azyediğim için kilo değildir diye düüşünüyorum ama belli de olmaz bak şimdi..içime kurt düştü yaa.
decemberciğim senin ki neden şimdi ortaya çıkmış neden daha önce ilgilenmemiş seninle acaba..can çıkmayınca huy çıkmaz seni yine üzmesinden korkuyorym bu ara da kızlar bizim kübra nerelerde hiç uğramıyor kızlar çok saçım dökülüyor napacağım bilmiyorum ben de size iyice dr muamelesi yaptım di mi

ne haber millet ben uyuklamakla meşgulüm. açlık ve susuzluktan daha kötü ... demir ilacı kullanan arkadaşlar sizin de bnağırsak harekelerinizi yavaşlatıyor mu ben şu anda o yüzden çok şiş hissediyorum kendimi tartıda bşe farkediyor 2 gün önce 57.2dim dün 59 geldim inanabiliyormusunuz çok azyediğim için kilo değildir diye düüşünüyorum ama belli de olmaz bak şimdi..içime kurt düştü yaa.
decemberciğim senin ki neden şimdi ortaya çıkmış neden daha önce ilgilenmemiş seninle acaba..can çıkmayınca huy çıkmaz seni yine üzmesinden korkuyorym bu ara da kızlar bizim kübra nerelerde hiç uğramıyor kızlar çok saçım dökülüyor napacağım bilmiyorum ben de size iyice dr muamelesi yaptım di mi

Birtek ben burdayım sanırım.
Ben de uykusuzum. Zihnim uyuyor ona rağmen dikkat gerektiren işleri yapıyorum , mecbur...
Demir ilacı kabızlık yapar.. Ve bağırsak hareketleri kiloyu etkileyebiliyor.
Senin vücudun yorgunluktan su da toplamış olabilir canım...

Benim de saçlarım çok kötü dökülmeye başladı :KK43:
Ben üzüntüden/yorgunluktan olduğunu düşünüyorum. Sen de yorgun düşüyor ya vücudun ondan olabilir...

Son düzenleme:
Eee peki kavganızın nedeni neydi ki ?

buluşamamktı .ben evden çıamıyordum canım..

Canim benim iki sene mi cikmistiniz siz??ve asker yolu bekledim demistin sanirim. Bu sure icerisinde miydi askerligi?
Biri daha vardi. Hani senden buyuk. Eski sevgilinle konusmaya baslayinca onu unuttun galiba:)

evet canım askerlik içindeydi.ama çok mutluydum ya:)ay sorma o benim facemdeki arkadaşıma da aynı şeyleri yazıp göndermş.kopyala yapıştır yapmış:)

2 sene içerisinde biz zaman zaman mesajlaşıyorduk canım..ama benim hep kendimi geri çektim olmaz yapamam dedim.ama şimdi neden böyle oldum bilmiyorum sabahtan beri hiç mesaj atmadı bende atmıyorum gerideyim şu anda bakalım ondan bekliyorum adımları ben..çokta üüzlmem canım emin ol herşeyin hayırlısı ne ise o olsun canım benim teşekkür ederim bu arada.

Birtek ben burdayım sanırım.
Ben de uykusuzum. Zihnim uyuyor ona rağmen dikkat gerektiren işleri yapıyorum , mecbur...
Demir ilacı kabızlık yapar.. Ve bağırsak hareketleri kiloyu etkileyebiliyor.
Senin vücudun yorgunluktan su da toplamış olabilir canım...

Benim de saçlarım çok kötü dökülmeye başladı :KK43:
Ben üzüntüden/yorgunluktan olduğunu düşünüyorum. Sen de yorgun düşüyor ya vücudun ondan olabilir...

bir ara araştırıyordum ben bu saç dökülmesi olayını .hatta kk öyle keşfetmiştim karanfil suyu nu duymuştum htta biraz uyguladım bugünküüne göre sanki faydası olmuş giiydi yine başliyim bari.. kansızlıktanda dökülüyormuş ama benimki tedavi edildi son kutuya başladım dediğin gibi yorgunluktan olabilir dün mutfakta işim bittiğinde yatsı okunuyordu 1 saat kadar oturup karpuz yedim sonra namaz kılıp yattım erken yatmak istiyorum ama en erken 23.30 da yatıyorum neyseki işyerinde dinlenebiliyorum işlerimiz bu aralar yoğun değil

X