Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Öyle bir anlattın ki yediklerini çok özendim :)
Hayranım valla senin şu enerjine maşallah !
Ben bir tost bir de haşlanmış yumurta yiyebilirsem tamamdır. Öyle ayrıntı ile uğraşamıyorum :)

Terlemek için dansa ne gerek ayol bu havada:) Allahım damla damla eriyorum sanki.

Ben bir tost bir de haşlanmış yumurta yiyebilirsem tamamdır. Öyle ayrıntı ile uğraşamıyorum :)

Ben de aynı şeyi düşündüm.Maşallah diyelim nazar değmesin.
Böyle sofra hazırlamayı bırak ekmeği ağzıma götürmek zor geliyor bana.
Ben normal kahvaltımı bile böyle özenli yapmıyorum adet yerini bulsun
diye geçiştiriyorum:)

Terlemek için dansa ne gerek ayol bu havada:) Allahım damla damla eriyorum sanki.

Terlemek için değil yağları eritmek için yapacaksın tabiki dansı/egzersizi şekerim
Sen evdesin değil mi ?
O kadar sıcak mı ya ?

Aynen ben de üşeniyorum herşeye bugünlerde.
Eskiden öyle değildi ya. Ben bekarken çalışırken yalnız olurdum işte haftasonları tek başıma kahvaltıya bile özenirdim böyle sanki 4-5 kişi kahvaltı yapıyor gibi davranırdım. O zamanlar üşenmezdim. Şimdi bir de çocukla ilgilenmekten fırsat da kalmıyor.

Ahh o günler aslında daha kötü idi tek başına kahvaltı etmek de hiç güzel değildi Ben yalnızlığı sevmiyorum.

Hayatım nerde olursan ol değişmiyor bu sıcak
Klimalı yerden çıkınca da direk şoklanıyorsun ısıyla.
Allah yardım etsin sıcakta çalışmak zorunda olanlara.
Hergün karar veriyorum egzersiz yapmaya ama bu miskinlik başa bela:)
Dünyanın en kral sofrası hazır olsa gece gece yemek hiç ilgimi çekmiyor.
Ben de severim kalabalık sofraları yemek bahane muhabbet şahanedir:)

Evet işyerinde ben iyiyim, klimalı da işte dışarı çıkınca dediğin gibi oluyor...
Ya bugünlerde ben de çok üşengecim eski gücüm de kalmadı gibi ama bu türlü şeyler de hormonlarla da ilgili oluyormuş.
Dün doktor öyle söyledi. Dedim eskiden çok güçlü hissediyordum kendimi hem de mesailer vardı diye. Aldığın ilacın etkisiyle olmuştur dedi (troid ilacı alıyordum)

Yalnızlık iyi birşey değil, bakalım hayatta bizi neler bekliyor

oooo canım vallahi bu kadar özene bezene hazırlansa ben de yerim hehralde :)))
çalıştığım için uykusuzluk daha zor oluyor diye sahura kalkmıyoruz eşimle.
çünkü geçen yıl denedik işe hep kalkamadım.
sahursuz zor biliyorum ama yazın ve çalışırken böyle ne yapacaksın.
sahurda bişey istemiyodu canım da zorla yedim bunları, aslında 1 yumurta bir tost olsaydı iyiydi ama yapmaya üşendim

sen zeytin hiç yemiyordun, tuzundan dolayı :)) ama vücut ter atıyorsa muhakkak tuz alması lazımmış, bugünlerde canım istiyor demek ki vücudum tuz kaybediyor.
tembellikten yapamıyorum hiç hareket

ben de aslında bi yumurta bi tost yapmak istemiştim ama yiyesim yoktu zorla yedim olanları.

Evde hazırlanan zeytinler tuzlu olmuyor.Hele yeşil zeytin çok az tuzla hazırlanıyor.
Siyah zeytini de öyle hazırlamak mümkün ama ben tuzla hazırlanını daha çok seviyorum:)
Deniz tuzu gibi iri parçalar halinde olunca yıkamakla baya aranıyor tuzundan.
Ama 5 taneyi aşmamak gerek kalorisi çok:)

Bu uykusuzluk durumları da beni mahvetti. Dinlenemiyorum bir türlü. Sabahları çok zor kalkıyorum
Oğlumu da özledim
Sabahları uyanıyor anne gitme diye diye geliyorum işe

Benim eşim hazırlıyor sahuru valla hiç halim olmuyor hazırlamaya

Ben tuzlu olan herşeyden çekiniyorum sahurda. Çünkü çok susuyorum ben gün içinde. Zaten tek derdim su içmek oluyor iftarda da. Ben de iftarda tuz çekiyor canım. Tansiyonla da ilgli demekki.

sağol canım.
Ne okuyosun canım anlayamadım ?
Allah gücünü sabrını verir inşallah.
Ben de iftar yapmadan sahurla tutmuştum geçenlerde çok şükür bişey olmadı.

yasin tatlım ,hergün akşam okucam dedim ama misafir geldi ,biz gittik ,çarşamaba gnüde ben halsizdim okuyamadım o yüzden biraz kendimi kötü hissediyorum..

Inşallah canım .annem kızıcak gerçi ama napim dayanamıyorummm

gülincimmm gelsin bakalım memnun kalıp kalmıcağını yazrasın buraya

selam güzeller
özellille yazdım özenin de yiyin diye .ben yeme işine üşenmem zaten bu yüzden aldım kiloları şimdi de özeniyorum ama bir farkı var kalorisi az olsun diye dikkat ediyorum ben bu kahvaltıyla gün içnde çok aşırı susamıyorum sadece iftara yakın aşırı susuzluk oluyopr o da eve yürüyerek gittiğim için de olabilir..saat 02.45 de kalkıp hazırlıyorum 3 gibi falan hazır oluyor 03. 40 kadar yiyorum sonra bulaşıkları kaldırdıktan sonra karpuz yiyorum ezana kadar da su içiyorum bugün mesela sahurda 4 bardak içmişimdir.işte gün boyu beni uyuklamak ve halsizlik rahatsız ediyor öyle çok aşırı susamıyorum acıkmam da normal herhalde

canım karpuz susatmıyor zaten:)ben iftarda pek bişey yiyemedim ama sahura da kalkıp bişey yemeden tekrar yatım çok şükür ne çalık ,ne susuzluk var

Tatlım biz sana gelelim. İyi heveslendiriyorsun sen insanı:)

iyi akşamlar bizim evdeki internet sorunu halloldu ee napıyorsunuz ben karpuz yiyorum akşam sadevce hurma çorba ve yoğurt yedim ekmek te 1 dilim tam buğday ekmeğinin kenarını yedim yani yemedim sayılır 4.5 bardak su içtim görüşürüz

İyi aksamlar canim. Ben geldim. Afiyet olsun, cok hafif yemissin.
Sen epey kilo veriyorsundur boyle degilmi?
Ben de bugun cok yoruldum is yerinde , dinliyorum simdi..
Aksam cig kofte yedim ben

İyi aksamlar canim. Ben geldim. Afiyet olsun, cok hafif yemissin.
Sen epey kilo veriyorsundur boyle degilmi?
Ben de bugun cok yoruldum is yerinde , dinliyorum simdi..
Aksam cig kofte yedim ben

iyi akşamlar her akşam genelde böyle yiyorum ama veriyormuyum bilmiyorum tartıya göre vermiyorum tuvalete çıkamayınca almış biile görünüuyorum 2 gümn önce 59 dum bugün 57 yani biraz karışık b,r durum zaten normal yediğim zaman gece 12 ye kadar rahatsız ediyor midem taş gibi oluyoor böyle yediğim zaman rahat ediyorum sana iyi istirahatler senin menüde iyi protein almışsın

Bir yandan yatiyorum bir yandan buraya bakiyorum.
Hafif yemek her zaman iyi oluyor.
Birazdan ben de dondurma yerim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…