Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Himmm. Sizin durumlar baya coddilesmis canim. Bence esinle bi yemege falan cikip ciddi ciddi konusun. Biraz duygusal konusun ayrilsaniz uzulur musunuz birbirinizi seviyor musunuz falan. Sonra da herseyi bi kenara birakip birbirinize bi sans daha verin. Yeni bir baslangic yapin. Asik olarak evlenmenizin hatrina. Bence cocugunu tam gun krese ver ve annenin de memlekine gitmesine izin ver (ona da yazik) esin de biraz fazla zaman ayirsin sana. Aksi halde canim aynen dedigin seneryo basina gelebilir.

Esimle boyle bir konusmayi aylar once yaptik ve ona da sans verdim.
Cocugum da daha kucuk krese tam gun veremem. Annem gonullu oldugu muddetce o bakacak.
Ayri bir eve bile cikma sansi var, istenirse boyle cozum de bulunur.
Artik ne olursa olur, akisina biraktim. Sadece bu noktaya gelisimizdeki bazi seylere canim skiliyor.
İlerde oglum bana hak verir mi onu dusunuyorum.
Cunku beni direk olmasa da dolayli yoldan gizlice kotuleyeceklerdir. Esim olmasa bile ailesindeki fitneciler yapar.
Ama cocuklar dogruyu eninde sonunda da buluyorlarmis.

Esimle boyle bir konusmayi aylar once yaptik ve ona da sans verdim.
Cocugum da daha kucuk krese tam gun veremem. Annem gonullu oldugu muddetce o bakacak.
Ayri bir eve bile cikma sansi var, istenirse boyle cozum de bulunur.
Artik ne olursa olur, akisina biraktim. Sadece bu noktaya gelisimizdeki bazi seylere canim skiliyor.
İlerde oglum bana hak verir mi onu dusunuyorum.
Cunku beni direk olmasa da dolayli yoldan gizlice kotuleyeceklerdir. Esim olmasa bile ailesindeki fitneciler yapar.
Ama cocuklar dogruyu eninde sonunda da buluyorlarmis.

Canim ben anneni de dusundugumden dedim. Ve oglunun sosyallesmesi acisindan. Tabi baban da karisindan ayri. O da var. esin icin de sikinti olabilir. Yanlis anlama ama canim ben olsam kaynanamla ayni evde bi sure sonra sikilirdim.gerci annecin ogluna bakiyor esinin allah razi olsun demesi lazim o ayri:) neyse canim oglun cok kucukse olmaz zaten tum gun kres. Oglun kac yasindaydi tatlim??

Esencim biraz birbirinizi anlamaya calisin. Bu arada sen esinden vazgecmissin gibi geldi bana umarim oyle degildir.
Annenleri de aranizdaki munakasa disinda birak canım.
Bide canım Bi cocuga annesini kotulemek zordur merak etme:)

Canim ben anneni de dusundugumden dedim. Ve oglunun sosyallesmesi acisindan. Tabi baban da karisindan ayri. O da var. esin icin de sikinti olabilir. Yanlis anlama ama canim ben olsam kaynanamla ayni evde bi sure sonra sikilirdim.gerci annecin ogluna bakiyor esinin allah razi olsun demesi lazim o ayri:) neyse canim oglun cok kucukse olmaz zaten tum gun kres. Oglun kac yasindaydi tatlim??

Esencim biraz birbirinizi anlamaya calisin. Bu arada sen esinden vazgecmissin gibi geldi bana umarim oyle degildir.
Annenleri de aranizdaki munakasa disinda birak canım.
Bide canım Bi cocuga annesini kotulemek zordur merak etme:)

Canim sen de yanlis anlama, bu cocuk konusu hassas ve cok mucadele ettim bu konuda da.
Canim ben gec mesaiye kaliyorum. İnsanlar annelerine yalvariyor gel cocuguma bak diye de bakmiyor, keyfini dusunuyor. Opup basimizda tasimamiz lazim!
Zaten annecigim cok sabirli..
Ben coktan vazgectim esimden de uzatmalari oynuyoruz..
Bunu da esim biliyor.
Gunluk hayatta baksaniz hic skinti yokmus gibi gorunuyor.

Esencim ne desem bilemiyorum yaa yazdıklarını okuyorum okuyorum ama yazıcak bişey bulamıyorum.
Boşanma olayları çok üzücü.Umarım son çareniz o olmaz

Esencim ne desem bilemiyorum yaa yazdıklarını okuyorum okuyorum ama yazıcak bişey bulamıyorum.
Boşanma olayları çok üzücü.Umarım son çareniz o olmaz

Neyse canim sizleri de daha fazla uzmeyeyim.
Hakkimizda hayirlisi olsun.
Simdi babasiyla guzelce oynuyor oglan.

Son düzenleme:
Canim sen de yanlis anlama, bu cocuk konusu hassas ve cok mucadele ettim bu konuda da.
Canim ben gec mesaiye kaliyorum. İnsanlar annelerine yalvariyor gel cocuguma bak diye de bakmiyor, keyfini dusunuyor. Opup basimizda tasimamiz lazim!
Zaten annecigim cok sabirli..
Ben coktan vazgectim esimden de uzatmalari oynuyoruz..
Bunu da esim biliyor.
Gunluk hayatta baksaniz hic skinti yokmus gibi gorunuyor.
Yok canım sen de cok haklisin dedigin gibi cocuk olmasa isler baska olurdu. Bence de annene bolca dua edin.

O da senden vazgecti o zaman?
Ayrilsan uzulur musun canım peki? Cocuguna uzulmenin disinda.

ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
::: (\_(\ …*…*…*…*…*…*…*…*…*…*…*…*
*: (=’ :&#8217:KK66: :::::::: —-günaydın—- ::::::::::
•.. (,(&#8221:KK66:(&#8221:KK66:¤…*…*…*…*…*…*…*…*…*…*…*
¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸
ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ♥ஜ۩۞۩ஜ

günaydın kızlarrrr

ben sabah 6 da uyudum çok halsizdim kollarım kalkmadı..

yemek bile yiyemedim pek.

1 kepçeden az çorba 1 kaşık yoğurt 1 kaşık bulgur pilavı yedim .1 saatte ancak.çok kötü oldum ben ya.

gece sahuru yapıp yatayım dedim ayak tabanlarımdan alev çıkıyor .midem ağrıyor.daha niyetlemedim ya .ama tutmakda istiyorum .çok halsizleşmektende korkuyorum:KK43:

esencim herşeyin hayırlısı olsun oğluşuna çok üzülürüm ya ..umarım oturup konuşup evliliğini sürdürme yolunda devam edersiniz inşallah .

Günaydın şekerler,
Nasılsınız?
Dün doktora gitmiştim ya değerlerim iyi çıktı. Bir de doktor dedi zayıflamak iyidir hiçbir sakıncası yok. Demekki hormonların (troid) düzelmiş dedi. İlaç kullanıyordum ya. O ilaca devam edip etmemeye 1 ay kadar sonra karar vereceğiz.

Son düzenleme:
günaydın kızlarrrr

ben sabah 6 da uyudum çok halsizdim kollarım kalkmadı..

yemek bile yiyemedim pek.

1 kepçeden az çorba 1 kaşık yoğurt 1 kaşık bulgur pilavı yedim .1 saatte ancak.çok kötü oldum ben ya.

gece sahuru yapıp yatayım dedim ayak tabanlarımdan alev çıkıyor .midem ağrıyor.daha niyetlemedim ya .ama tutmakda istiyorum .çok halsizleşmektende korkuyorum:KK43:

esencim herşeyin hayırlısı olsun oğluşuna çok üzülürüm ya ..umarım oturup konuşup evliliğini sürdürme yolunda devam edersiniz inşallah .

Günaydın canım,
Noldu sana böyle ya ?
Neden o kadar geç yattın ? Uykusuzluktan da halsizleşirsin, dikkat et.
Ve de çok az yemişsin. Neyin var ?

Sağol canım. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Yok canım sen de cok haklisin dedigin gibi cocuk olmasa isler baska olurdu. Bence de annene bolca dua edin.

O da senden vazgecti o zaman?
Ayrilsan uzulur musun canım peki? Cocuguna uzulmenin disinda.

İnceldiği yerden kopsun tarzı yaklaşmasa olay bu konuma gelmezdi. Benim yanımda olurdu, gönlümü alırdı vs.
Şuandaki halimle kendim açısından ayrılmak için çok geç kaldığımı düşünüyorum. İşte arada çocuk olunca illaki bağlantı devam edecek...
Günlük yaşamda normal devam ediyoruz hiçbirşey yokmuş gibi, arka planda başka düşünceler dönüyor. Bu da garip...

Son düzenleme:
Günaydın canım,
Noldu sana böyle ya ?
Neden o kadar geç yattın ? Uykusuzluktan da halsizleşirsin, dikkat et.
Ve de çok az yemişsin. Neyin var ?

Sağol canım. Hakkımızda hayırlısı olsun.

UYKU TUTMUYOR BENİ PAZARTESİDEN BERİ CANM.NORMALDE 12 DE YATARDIM YANİ BU HAFTA NEDENSE BÖYLE OLDUM.GÜN İÇERİSİNDE PEK ETKİLEMİYOR BENİ.AMA 4 - 5 GİBİ DÜN GİBİ KÖTÜ OLMKTAN KORKUYORUM.EVE GİDİP HEMEN YATTIM ANNEM HAYALET GİBİYDİN .TUTMA DİYOR HERKES ÖYLE SÖYLÜYOR.
dün kolarımı kaldıramadım canım .kaşığı ağzıma götüremedim şaka gii ben hayatımda ilk defa böyle bişey yaşadım.geçen sene acıkırdım ama beöyle hiç olmamıştım bu seenede hiç acıkmıyorum susamıyorum halsizlikyapıyor bende.dün çok yorulduydum bugünde öyleyim gerçi..

İnceldiği yerden kopsun tarzı yaklaşmasa olay bu konuma gelmezdi. Benim yanımda olurdu, gönlümü alırdı vs.
Şuandaki halimle kendim açısından ayrılmak için çok geç kaldığımı düşünüyorum. İşte arada çocuk olunca illaki bağlantı devam edecek...
Günlük yaşamda normal devam ediyoruz hiçbirşey yokmuş gibi, arka planda başka düşünceler dönüyor. Bu da garip...

eşinin mücadele etmemesi seni canını sıkıyor dimi anladığım kadarıyla canım..

UYKU TUTMUYOR BENİ PAZARTESİDEN BERİ CANM.NORMALDE 12 DE YATARDIM YANİ BU HAFTA NEDENSE BÖYLE OLDUM.GÜN İÇERİSİNDE PEK ETKİLEMİYOR BENİ.AMA 4 - 5 GİBİ DÜN GİBİ KÖTÜ OLMKTAN KORKUYORUM.EVE GİDİP HEMEN YATTIM ANNEM HAYALET GİBİYDİN .TUTMA DİYOR HERKES ÖYLE SÖYLÜYOR.
dün kolarımı kaldıramadım canım .kaşığı ağzıma götüremedim şaka gii ben hayatımda ilk defa böyle bişey yaşadım.geçen sene acıkırdım ama beöyle hiç olmamıştım bu seenede hiç acıkmıyorum susamıyorum halsizlikyapıyor bende.dün çok yorulduydum bugünde öyleyim gerçi..

Canım aynı halsizlikler herkeste var aslında. Hava sıcak, susuz kalıyor vücudumuz ondan oluyor.
Ben de çok kötü olmuştum önceki gün, dün de annem çok kötü oldu. Elimizi kolumuzu kaldıramıyoruz.
Çok geçmiş olsun. Akşamları bak komposto iç, yoğurt ye, vücudunu dirençli tutacak şeyler ye yani.
Ben de hiç acıkmıyorum. İftarda doğru dürüst bişey yemiyorum. Sahurda yumurta felan ye bak. Onlar da tok tutar ayakta da tutar.

eşinin mücadele etmemesi seni canını sıkıyor dimi anladığım kadarıyla canım..

Canımı sıkmaktan öte, niyetini anlamış oluyorum. Bu işin yürüyemeyeceğini anlıyorum. Kendince çaba gösteriyor güya ama arka planda o da inanmıyor heralde yürüyeceğine.
Şunu da düşünüyorum. Şuanda ailesiyle görüşmüyoruz ya, çocuğu da göndermedim onlara. Sanki amcaları gelse bize veya herhangi biryerde illaki görmek istiyoruz yeğenimizi dese göstermeyeceğiz o da ayrı konu !
Neyse yani çok da görmek istediklerinden değil de işte ....
O türlü konulardan bana kafa tutuyor. Ben de bundan dolayı ondan iyice soğuyorum. Neticede bizim evlilikten soğuma durumumuz onun ailesine dayanıyor...

herkese günaydın
nasılsınız ben eh işte ..bu açlık susuzluk değil de uykumun bölünmesine bağlı uykusuzluk mahvediyor beni akşama kadar uyukluyorum ... kızlar ben iftarda hiç yiyemiyorum sadece su hurma ,yoğurt ,çorba çorba olamzsa bir kaç çatal yemek yiyebiliyorum onu da kendimi zorlayarak yiyorum ekmek hiç yemiyorum sayılır.sahurda da fazla yemiyorum klasik kahvaltı yoğurt yumurta bir de karpuz yiyorum inşallh hasta filan olmam .
esenciğim canım senin eşinle birebir sorunun yoksa yani sadece dış etkenlerse dış etkenleri ortadan kaldırdığınızda düzelmez mi belki eşin de senin için artık beni istemiyor deyip gurur yapıyordur swn de benim gitmem umrunda olmayacak diye düşünüyorsun..yani ikinizde vbelki birbirinizi yanlış anlıyorsunuz oğlun küçük diye üzülme benim oğlum 2,5 yaşında tam gün başladı kreşe ilk zamanlar zor oldu ama çok faydası oldu her yönden...bir evliliği bitirmek sorun değil karşılıklı atılşan imzayla biter ama önemli olan sonrası ...ekonomik açıdan zor olmaz ama manevi açıdan senin için de oğlun içinde zor olur oğlun sizden önce kendisini suçlayacak içten içe ..ailenle de ne kadar iyi olurlarsa olsunlar sen asla kendini bekarlığındaki gibi rahat hissedemeyeceksin . v.s bence bunları da düşün ..ben birbirinize olan sevginizin bittiğine inanmıyorum .. sadece soğukluk ve gurur var bunları da aşabilirsiniz .. sen konuşmak istediğinde eşin ben iyiyim sen kendini düzelt diyecektir bu yüzden eşinin saygı duyduğu akraba olmayan tarafsız biri nin konuşması lazım ...biz öyle şeyler yaşadık ki biz düzeldiysek herkes düzelir diye düşünüyorum ..canım neolur iyice düşün.. bitirdiğinizde oğlunun durumu şimdikinden iyi olmayacak.. Allah hakkında hayırlı olanı nasip etsin..her namazdan sonra senin için dua ediyorum canım .

Canım aynı halsizlikler herkeste var aslında. Hava sıcak, susuz kalıyor vücudumuz ondan oluyor.
Ben de çok kötü olmuştum önceki gün, dün de annem çok kötü oldu. Elimizi kolumuzu kaldıramıyoruz.
Çok geçmiş olsun. Akşamları bak komposto iç, yoğurt ye, vücudunu dirençli tutacak şeyler ye yani.
Ben de hiç acıkmıyorum. İftarda doğru dürüst bişey yemiyorum. Sahurda yumurta felan ye bak. Onlar da tok tutar ayakta da tutar.

CANIM HİÇBİŞEY İSTEMİYOR CANIM YA.iştah sıfır bende..yumurta beni daha çok acıktıryor canım..
havalardan galiba

Canımı sıkmaktan öte, niyetini anlamış oluyorum. Bu işin yürüyemeyeceğini anlıyorum. Kendince çaba gösteriyor güya ama arka planda o da inanmıyor heralde yürüyeceğine.
Şunu da düşünüyorum. Şuanda ailesiyle görüşmüyoruz ya, çocuğu da göndermedim onlara. Sanki amcaları gelse bize veya herhangi biryerde illaki görmek istiyoruz yeğenimizi dese göstermeyeceğiz o da ayrı konu !
Neyse yani çok da görmek istediklerinden değil de işte ....
O türlü konulardan bana kafa tutuyor. Ben de bundan dolayı ondan iyice soğuyorum. Neticede bizim evlilikten soğuma durumumuz onun ailesine dayanıyor...

ama biraz düşüse sorun kalmıcak kendi abisi huzuru bozulsun böyle bişey yapar mı ?yapmaz kimse boşanmak için evlenmiyor canım siz bence aile terapistine gidin en azından eşinize başkası anlatsa o zaman durumun farkına varabilir.bu aileler ne sitiyor ya anlamıyorum ki..!!!

siz kaç yıllık evlisiniz canım
?

X