Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ben yine kacirdim tatlim resimlerini:KK43:
Nasilsiniz kizlar????
Sabahtan baya kaynatmisiz:)) ben gec kalktim ya 12ye geliyordu saat. Aksam baya yorulmusum:) ama dun bakma asamasini yaptim bugunde alma asamasini yapcam..hihi:))) bos bos gecen haftasonlarini ozlemisim:))))
Sadeceyalan canım geldim tabisi bende:)) eksik kalir miyim:)))

Ben yine kacirdim tatlim resimlerini:KK43:
Nasilsiniz kizlar????
Sabahtan baya kaynatmisiz:)) ben gec kalktim ya 12ye geliyordu saat. Aksam baya yorulmusum:) ama dun bakma asamasini yaptim bugunde alma asamasini yapcam..hihi:))) bos bos gecen haftasonlarini ozlemisim:))))
Sadeceyalan canım geldim tabisi bende:)) eksik kalir miyim:)))

Aynı anda yakalayamadım yine sizi kusurabakmayın kızlar :KK14:
iiyiyiz canım 2 de işten çıkıcam toparlanıyorum yüzmeye gidicem belki gram zayıflarım :KK9:

Aynı anda yakalayamadım yine sizi kusurabakmayın kızlar
iiyiyiz canım 2 de işten çıkıcam toparlanıyorum yüzmeye gidicem belki gram zayıflarım
Canım nerde yuzcen ya.. cok mu yakin deniZ:KK66:) keske ben de yuzebilsemmm hemen simdi! Nasil canım cekti:KK66:

kızlar kandiliniz mübarek olsun..

gülmk sana yakısıyor tatlım :))))))))))))))

sağol canım, hepimize yakışıyo, hepimiz gülelim :)

oh oh ne de güzel kaynatıyorsunuz:KK16:.size katılmayı çok isterdim ama çok işm var:KK50: şimdi de oğlum oyun oynadı da bırakınca kapatma bi şeye bakcam dedim o da senin hatunlarmı dedi:KK1: ..yani oğlum bile burdaki dostluğu farketti:KK1: normal işlerimi zor yetiştiriyordum şimdi de boş vakit bulursam kullanmadığım eşyaları koliliycem off bir sürü işim var :KK14:oysa şimdi birimizin evinde oturup kaynatmak vardı:nazar: aaaahhh aaaaah:KK43: hepinizin kandili mübarek olsun :KK3:

enee ne güzeeel :) demek senin hatunlar ha :KK1:
eşya işleri insanı çok sıkıyo yaaa..
ben çok sıkıldım bu işten.

Kaşıdım valla totişimi :KK9::KK9::KK9:

Olsun kuzum işlerini hallet sende gelirsin aramıza :KK16:
Ahhh keşke dediğin gibi birimizin evinde olup çaylarımı yudumlasak kaynatsak accuk :KK19:
Hepinizin kandili mübarek olsun hanımlar :109:

ne güzel olur heee, benim de aklımdan böyle bir şey geçmiştii..
kardelenin de aklına gelmiş, senin de..

bana tatile gelin kıprısa
kaynatalım birlikte :118:

ben niye göremiyorum :KK43:((

Kuzucum kaldırdım ondan göremiyosundur yetişemedin yine :KK5::KK5::KK5:

Canım nerde yuzcen ya.. cok mu yakin deniZ:KK66:) keske ben de yuzebilsemmm hemen simdi! Nasil canım cekti:KK66:

30 dak mesafede bebeğim Çorlu'da yaşıyorum ben sultanköy var yakınlarda oraya gidicem :21::KK16::21:

kızlar kandiliniz mübarek olsun..

sağol canım, hepimize yakışıyo, hepimiz gülelim :)

enee ne güzeeel :) demek senin hatunlar ha :KK1:
eşya işleri insanı çok sıkıyo yaaa..
ben çok sıkıldım bu işten.

ne güzel olur heee, benim de aklımdan böyle bir şey geçmiştii..
kardelenin de aklına gelmiş, senin de..

bana tatile gelin kıprısa
kaynatalım birlikte :118:

Ayy nasıl güzel olur kıbrısı hep merak etmişimdir.Akdeniz bi başka yaa :109: Çok güzel günler geçirirsiniz orda inşallah şuan nerdeydin tatlım sen?

Kuzucuklar benim mesaim bitti işten çıkıyorum akşama fırsat bulursam evde girerim yine öpüyorum hepiciğinizi :KK16:

ya istemıyorum su anda ben yaaaaaaaaaa

hayırlısı olsun kız öyle deme.

Abbowww kız insanın ruhu patlar orda neyse ki kurtuluyosun..Bekle maxi'yi Kıbrıss :KK55::KK55::KK55:

ben de patladım zaten burda yaa..
valla zor dayanıyorum..
kıbrıs beklemede şu an :KK1:

Aaaaa Ebrar'a kardeş geliyooooooooo :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

offfffffff off o barışma gunlerınde kaza kurşunu yemış olabılırımmm :KK43:(((((((((((((

ahaahahaah :)

Kuzucuklar benim mesaim bitti işten çıkıyorum akşama fırsat bulursam evde girerim yine öpüyorum hepiciğinizi :KK16:

güle güle şeker :)
iyi yüzmeler:)

kızlar ben de kaçıyorum, hazır eşim evdeyken ağır işleri yaptırmam lazım ona:KK4:

öptüm hepiciğinizi:KK16:

Kizlaaaar ben yokken neler kaynatmissiniz. Ben bgun tum haftanin yorgunlugunu cikartip 1 de kalktim.
Ben de ayni seyi dusunmusum; beraber otursak cay icerek kaynatsak diye..

Hepinizin mirac kandili de mubarek olsun. Dua edelim birbirimize..

:)))bu kız sabahın korunde ne dıye gırdı sıteye demeyım anam uyunmuyoooo sıcaktan yaaa offfffffffffff dıkandımm.bu arada benım kı akşam bana süprız yaptı lunaparkta kızımızı kayın annemle gorumceme devrettık bız yemege gıttık:))))))))))))))))))))))))

Senin adamda is var :KK66:

esencıgım ben olayı kaçırdım eşinle aranda ne kadar yaş farkı var merak ettım:KK43:(bız aynı yaştayız çatışıyoruz sızın yaş aralıgınız ne??

Biz de ayni yastayiz canim. Bizde kultur ve yetisme farki var bir de.
Seninki seninle ayni yastaysa kucuk demekki, siz birbirinize alisir gidersiniz merak etme. Kucuk yasta evlenmissiniz

ayy olmaz mı kurban olurum onu bana verene:)))))))))))))))))))ben onu çok sevıyorum belkıde bu yuzden bukadar kızıyorum

Ne guzel allah muhabbetinizi bozmasin!

ya çok mıem bulanıyo hamıle olabılıtem var:KK43:(((((((8888

Hadiiiiii ! Hayirli ugurlu olsun :)

X