Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

kardelencim
tahlillerde bişey çıkmadı
ama 6 gün sonra yine kan tahlil yaptırcaz
kuluçka dönemi varmış

Selam kizlaar, ben geldim.
Bugun egitim vermeye gittim o yuzden sizlere yazamadim.
Nasilsiniz?
Kubracim gecmis olsun.
Kardelencim sen de yoruluyorsun surekli ondan vucudun sinyal vermistir.
Gulincim cok cicilerin hayirli olsun. Diyete devam bak ne guzel inceliyosun
Sben geldim canim..
December allah kolaylik versin,
Exicity sen nerelerdesin?

selam kızlAar sürüne sürüne de olsa işleri bitirdim mutfağı toparladım ertesi güne taze fasülyeyle sebzeli bulgır pilavı yaptım şimdi de fruttare yiyorum yarım saat sonra da çamaşır asıcam ondan sonra tamamen bitiyor işim şu aralar yeşilçayı ihmal ediyorum bugün işyerinde içecektim bardağım evde kalmış neyse çok sızlandım bugün kübracım geçmiş olsun tekrar esencim haklısın galiba son günler de kendime çok yüklendiğimin farkındayım aslında sadece mecburi işleri yapıyorum yoksa yapcak çok şey var

Kuzum ya bizlerin hali nolcak. En cok da sana uzuluyorum.
İse git gel zaten hal kalmiyorki!
Ben sahsen oyle senin gibi is yapamam.
Sizlanmakta haklisin.
Bari takdir gorsek!
Bu arada sen mi onermistin kitabi : esimin esi yok adli kitabi aldim. Sema maraslinin 3 kitabi daha varmis onlari da aldim. Firsat bulursam okurum.

evet canım ben önermiştim diğer kitapları nelermiş merak ettim bi yapıveren olsa ben de yapmıycam da yapcak kimse yok..yapmayınca daiçim içimi yiyor benşm bir huyum var esenciğim diğer odalar dağınık olabilir ama mutfakta bulaşık ve dağınıklık olmamalı ..küçükten annem beynimi yıkadı bu konuda babaannem de bulaşığı şimdi yıkarsan bulaşık sana yalvarır ertesi güne kalırsa sen bulaşığa yalvarırsın derdi ...

şu anda pul biberli yoğurt yiyorum arkasından da biraz siyah üzüm yiycem akşam ara öğünü diyetisyenim akşam yemeğini geç de yesen ara öğünlerini ihmal etme dedi de zaten akşam çok kjüçük bie parçarkmek yedim

Canim haklisin. Sen yapmasan kim yapacak.
Ben cok yoruluyorum yaaa ama..
Ben aksam yemeginden sonraki ara ogunleri kabul etmiyorum.
Ama ben dondurma yedim o ayri konu
Kizlar ben tekrardan ogle aralari yurumeye basliycam. Gobusum cikmaya basladi ve kilo almaya basladim.
Arkadas yiyince kilo aliyorsun, bu kadar basit.
Son zamanda aksam yemegi disarda makarnalar vs yiyince hemen belli etti kendini

uyuklamaktan hep yalnış yazmışım neyse anladınız siz onu esenciğim vücüt az yemeye alışıyor biraz kaçırınca da hemen depoluyor kıtlık olcak sanıyor garibim hoşcakalın arkadaşlar

Ben geldiiiim ve yine kimse yok

Kardelencim 4 kitabı da aldım ama internetteki yorumlarına göre kitapları geri verebilirim...
Yarın fırsatım olursa veya bu akşam biraz okuyup ondan sonra karar vereceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…