Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Gerisi gelir merak etme gülincim:)

Ayy inşallahhh

İnşallah yaa bu hafta daha da dikkat edicem inşallah.
Ohh ne güzel bol bol yüz bizim yerimize de

Sahi unutmuşum bugün kilo bildirimi vardı dimi:)))
61.8 bir 60 göremeyeceğim galiba bir kaç hafta daha.
Ben suçumu biliyorum aslında su içmiyorum

sağlık olsun güzelim kilonu da kafana takma kendini kontrol altında tutabiliyorsun nası olsa ...halledersin

Hoş geldiniz kızlar siz de özlendiniz:)
December hayırdır gülüm:) Allah arttırsın

Gulincim aferin kiz sana:) bak isteyince oluyormus:)

Esencim dun ders calistim giremedim Bi gun bile giremesem ozluyorum ama sizi. Simdi de derse devam kizlar..

Kardelencim azcik ara ver islere de uyu kuzum ya.. Kiyamam ben sana..

December hayirdir canim merek ettim. Bu mutlulugunun sebebi nedir?

Ecrincim nerelerdesin ya ozletiyorsun kendini:) 200 gr dan bisicik olmaz:)))

Sbencim sen de 60lari goreceksin canım.. Pes etmek yok..

Esencin tabi uydun kizlara tarcinli uzumlu kekleri hayal ettin ondan aldin kilolari

canim sen kilonu koruma donemindesin incek cikcak kilolar tabisi:)

Gulincim ben de tum gece sivrisinek yuzunden uyuyamadim. Sabah da tam uyucam ust komsu zile basti saat 7de
Sonra da bi daha uyuyamadim(
Simdi bi kahve icip kendime grlmeyi planliyorum)

Sen de yola cikacakmissin. Yine uykusuz kalacaksin. Allah kolaylik versin:) bu arada simdiden iyi eglenceler.. Dugun ayagina baklavalati hupletmezsin umarim

Hadi bakalım öyle olsun:))) Sebebsiz şeylerin tek bir açıklaması olur ama neyse:)
Benim de aklima dedigin sey geldi..
Hihihi

Hatun suslenmis puslenmis gelmis ise:) niye mutlu olmasin ki..

December canım umarim hergun boyle mutlu olursun kuzum. Ben de bazi gunler kendimi daha mutlu hissederim ama o gun bugun degil

Ah şu göbişler yapıştılar gitmiyorlar:) Mekik çekmekte zor geliyor bu aralar

Ben bugünlerde kendimi yorgun hissediyorum ya. Öğlenleri de yürümez oldum iyice hantallaştım.
Zaten şu alt karın hareketleri yapsam göbiş de sıkılaşacak.

Kizlar gunaydin nasilsiniz ozledim sizi

Benim kilo 57.4...

Biz de seni özledik canım, nerelerdesin diye merak ettim. Dün gece kimsecikler yoktu.

gnaydınn kızlarrrrrrrrrrrrrrrr

ben pek mutluyu bugünnnn

gülincim geliboluya mı giidyorsun ii yolculuklar tatlıum mutluluklar..geliboluda ben 2 sene yaşadım çok güzel bir yer ..

Hayırdır bakalım, mutluluğunu neye borçlusun?

Havada aşk kokusuuu vaaaaaar, havada aşk kokusuuuu vaaaar diye bir şarkı vardı dimi :)

Esencin tabi uydun kizlara tarcinli uzumlu kekleri hayal ettin ondan aldin kilolari

canim sen kilonu koruma donemindesin incek cikcak kilolar tabisi:)

Evet ya hayali bile bak bana kilo almaya yetti
Aslında kek mek de yemedim. Ama akşamları yiyorum, bir de önceden çok az yiyordum ya biraz aşınca kilo alıyor insan

Biz de seni özledik canım, nerelerdesin diye merak ettim. Dün gece kimsecikler yoktu.
Canim ben dun tum gun ders calistim.. Cok ihmal ettim de bu siralar calismalarimi.. Olur o kadar degil mi ya??? Tum sene yoruldum. Pismanlik hissi var da canim bastirmaya calisiyorum:)

Ama buralardayim merak etme takipteyim sizi. Evet tatlim aksam kimsecikler yokmus.. Bizim kizlar erken yatip erken kalkiyorlar masallah

Yaaaaa iste kekin hayali bile kilo aldirir insana

gnaydınn kızlarrrrrrrrrrrrrrrr

ben pek mutluyu bugünnnn

gülincim geliboluya mı giidyorsun ii yolculuklar tatlıum mutluluklar..geliboluda ben 2 sene yaşadım çok güzel bir yer ..

Aaaa 2 sene mi yaşadın
Ben Gelibolu'luyum canım ananemler,babanemler hepsi orda tüm akrabalarım.
Çok severim memleketimi çokkk

Aman o zile basıp uyandıranlar yok mu deli ediyo beni yaa

Evet ya hayali bile bak bana kilo almaya yetti
Aslında kek mek de yemedim. Ama akşamları yiyorum, bir de önceden çok az yiyordum ya biraz aşınca kilo alıyor insan
Evet canim oyle oluyo ama yavas yava da yemegi arttirmak lazim. Hep kus kadar mi yicen??
Canim ben bisey itiraf edeyim mi? Kilo almana sevindim. Canim yemek istemiyooo.. yine yiyemedim... falan diyordun ya zaten 48-49 kilo biseysin. Zayiflama hastaligina tutulcan diye ciddi korkmustum icim rahatladi ya:)
Canim sen bilirsin isini dengelersin merak etme. Sik sik tartilmayi ihmal etme sana yeter:) 50yi gecmedikten sonra gayet iyisin:)

Ben de ders çalışmayı özledim biliyormusun?
Kendi branşıma değil tabiki :)
İngilizce felan çalışmak istiyorum. Ama vaktim yok
Bir de eskisi gibi hevesim de yok sanırım.
Ama senin yaşın genç daha bu yaşlardayken hallet ilerle mesleğinde. İlerde evlenince çoculk çocuğa karışınca rahat edersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…