Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Evet aslında elma olabilir mesela o daha tok tutailir hem de sağlıklı.
Akşama alıyım eve giderken en iyisi

Elma tek başına midede kazıntı yapıyormuş.Tok tutması için yanında bir iki kaşık yoğurt öneriyorlar.
Esen nerede ki sahi.Erkenciydi o ama yoğun sanırım.

benim beğendiklerim nevresim takımında taç ,english home,sarev birazda days ın colour

yemek takımı :bernardo,biev:)

merhaba bayanlar nasıl gidiyor sabah smizotu maydanoz domates salatalık tam buğday ekmeği mini boy krem peynir pul biber ve şekersiz çayla kahvaltı yaptım saat 11 gibi pulbiberli
yoğurtla ara öğün yaptım öğleyinde zeytinyağlı fasülye salata yedim birde ben normalde pilav almıyordum aşçımız nilla tadına bak diye 1 yemek kaşığı kadar pilav koydu onu yedim ama ekmek yemedim artık bir de dondurma vardı ama onu daha sonra yemeyi düşünüyorum ..
kübracım naptınız eşin gittimi
gülin askıların çok tatlı güle güle kullan
görüşmek üzere kızlar öptüm hepinizi

Elma tek başına midede kazıntı yapıyormuş.Tok tutması için yanında bir iki kaşık yoğurt öneriyorlar.
Esen nerede ki sahi.Erkenciydi o ama yoğun sanırım.

Hmmm bunu duymamıştım ama elmayla yoğurt yiyebilceğimi sanmıyorum biri tatlı diğeri tuzlu :26:

benim beğendiklerim nevresim takımında taç ,english home,sarev birazda days ın colour

yemek takımı :bernardo,biev:)

Yemek takımına bernardo ve bievden hiç bakmadım yaa bi onlara da bakayım

İnsanın işyerini sevmemesi ne berbat bi durum yaa bi yığın işim var ama ben yapmıyorum,içimden gelmiyo sonra da koşturarak yapıyorum ama napayım iş yaparken boğuluyorum sanki,canım sıkılıyo hemen sonra akşam eve gidince de vicdan azabı çekiorum

geldim canım buralardayım

çok şükür bitti sayılır

akşama bıraktım, bi kaç bişey kaldı

ayaklarımı sıcak suya koydum, dinleniyorum şimdi.
oje sürcem

kızlar napıyosunuz ben çok kötüyüm keyifsiz vbe yorgunum canım sıkılıyor sıkıntıdan öğlen yemediğim ekmeği yedim yoğurtla ....sonra da kendime yakıştıramadım ..yorgunum ayaklarımı sallamaktan ayaklarım şişti ayakkabı ayağıomı acıtıyor göz kapaklaımda sabki taş var gişbi .............offff çok kötü hissediyorum kendimi sebebini bilmiyorum ama bir burukluk vasr bugün üzerim de...

dua et rahatlarsın
niye öyle oldun ki
esenden sana geçti
bozmayın moralinizi

geldim canım buralardayım

çok şükür bitti sayılır

akşama bıraktım, bi kaç bişey kaldı

ayaklarımı sıcak suya koydum, dinleniyorum şimdi.
oje sürcem

Kız bişey sordum sana ayaklarını bırakta benimle ilgilen

Canm senin yaşadığın tempoda ben yaşasaydım inan yerler de olurdum sen çok iyi dayanıyosun valla

gülinciğim bişzi bekledi bekledi bizden ses çıkmayınca gitti herhalde

Çeyizlere bakıyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…