Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

günaydın kızlar nasılsınız abkaalım benım bu aralar işler çok yoğun yorgunumdaaaa tatıle çıkıp dınlenmek istiyorum kafamı dağıtmak istiyorum ben yaaa:KK52::KK52:

yok canım helikopter gelmedi ki

kara yoluyla gitmeleri yasak
helikopter bekliyo

Umarım çabucak gelir helikopter de gider hastaneye

günaydın kızlar nasılsınız abkaalım benım bu aralar işler çok yoğun yorgunumdaaaa tatıle çıkıp dınlenmek istiyorum kafamı dağıtmak istiyorum ben yaaa:KK52::KK52:

Günaydın canım hoşgeldinnn

Selam şekerler gününüz aydın olsun.
Kübracım geçmiş olsun tam da giderayak telaş oldu size:KK43:

bütüün mesajları okuyamadım çünkü çok mesaj var. aranıza yeni katıldım. daha doğrusu üyeliğim eski ama girmiyordum nete o yüzden yeni katıldım dedim :) ve bundan sonra zamanımın bi kısmını burada geçirmek istiyorum çünki forumun diğer başlıklarına da bakmıştım ama hiç mesaj atmaya cesaretim olmamıştı. çok samimi içten herkes e böyle olunca dayanamadım. ben de yazmaya başlayayım dedim..

Son düzenleme:
bütüün mesajları okuyamadım çünkü çok mesaj var. aranıza yeni katıldım. daha doğrusu üyeliğim eski ama girmiyordum nete o yüzden yeni katıldım dedim :) ve bundan sonra zamanımın bi kısmını burada geçirmek istiyorum çünki forumun diğer başlıklarına da bakmıştım ama hiç mesaj atmaya cesaretim olmamıştı. çok samimi içten herkes e böyle olunca dayanamadım. ben de yazmaya başlayayım dedim..

Hoşgeldinnn aramızaaa.

İyiki de katılmışsın yerimiz bol yeter ki muhabbet olsun bize :KK9:

Evlimisin,bekarmısın,yaşın kaç ,kilon ve boyun kaç accuk tanıyalım seni :KK12:

Kizlar hepinize merhaba..

Kubracim esine cok gecmis olsun.

Kardelencim film secerken bas agrim tuttu izleyemedim. Onerdigin filmleri kaydettim ama:)

Gulincim gune guZel bi kahvaltiyla baslamissin. Tebrikler aynen boyle devam. ogle yemegini ve aksam yemegini de bekliyoruz.. Ve ara ogunlerini...

Hosgeldin canım aramiza.. Kendinden bahsetsene biraz.. Taniyalim seni de..

Kizlar hepinize merhaba..

Kubracim esine cok gecmis olsun.

Kardelencim film secerken bas agrim tuttu izleyemedim. Onerdigin filmleri kaydettim ama:)

Gulincim gune guZel bi kahvaltiyla baslamissin. Tebrikler aynen boyle devam. ogle yemegini ve aksam yemegini de bekliyoruz.. Ve ara ogunlerini...

Canım dün 1 kere ara öğün yaptım onda da bişey yemedim ayran içtim sadece ama çok acıkıyorum o zaman.

Bugün 5 dak.da hazırlanan çorbalardan aldım yanıma.

70 kalori sebzeli olanı, ara öğün olarak onu içicem bugün.

Canım dün 1 kere ara öğün yaptım onda da bişey yemedim ayran içtim sadece ama çok acıkıyorum o zaman.

Bugün 5 dak.da hazırlanan çorbalardan aldım yanıma.

70 kalori sebzeli olanı, ara öğün olarak onu içicem bugün.

Mantikli bir secim canim. Ayran da ara ogun olur gayet iyi. Ara ogune meyve dusunmez misin canım? Ben hep meyve yiyiyorum ara ogunlerde. Cok iyi gidiyo:)

Mantikli bir secim canim. Ayran da ara ogun olur gayet iyi. Ara ogune meyve dusunmez misin canım? Ben hep meyve yiyiyorum ara ogunlerde. Cok iyi gidiyo:)

Evet aslında elma olabilir mesela o daha tok tutailir hem de sağlıklı.
Akşama alıyım eve giderken en iyisi

X