Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Sana hayranim canim, masallah ya. Bu ne tempo!
Evde her is sana mi ait?
Makina gibisin!
Bir de usenmeden kendine ayri yemek yapiyosun.
Sen bir de hemsireydin, meslegin de yorucu degilmi?

Sana hayranim canim, masallah ya. Bu ne tempo!
Evde her is sana mi ait?
Makina gibisin!
Bir de usenmeden kendine ayri yemek yapiyosun.
Sen bir de hemsireydin, meslegin de yorucu degilmi?

teşekkürler esenciğim 10 yıllık evliyim işleri yapıyorum ilk defa senden takdir gördüm eşim ve diğerlerine göre gayet normal yaptıklarım yemek yemek gibi... yani beni ihya ettinn güzelim.. evet ben hemşireyim ama hastanede çalışmıyorum müdürlükteyim..yani vücut yorulmuyor beyin yoruluyor ben zaten diyete başlamadan önce de kızartma pilav makarna yemiyordum sevmediğimden değil de çok aramadığım için abur cuburu kısamıyordum bari onlardan kısiyim dediim ama şimdi ikimsini de kıstım çok şşükür şimdi de karpuz yiyorum ama yarım kayık aslında yememem lazım ama çok yoruldum kendime gelmek için yiyorum görüşmek üzere hoşcakal

Her turlu film olur canim:) korku filmi haric:) guzel kayda deger bi film olsun yeter:)

dram- uçurtma avcısı
romantizm-gölevi
gerilim polisiye-beyin avcıları
gece uçuşu
komedi-çatı katı
çocuksu-gelmedik mi hala
ya da milenyum üçlemesini izleyebilirsin
aklıma gelenler bunlar uçutma avcısı ile milenyumların kitaplarını okumuştum ..güzeldi filmleri de güzeldir diye tahmin ediyorum excitycim iyi seyirler ne seyrettiğini bize de söyle..

Taktirliksin ama. Niye yardim etmiyor esin?
Oglun bile yardim edebilir artik.
Turk kadini sanki gorevi hersey. Calismayi da sanki kendine yapiyor.
Sen yorgunum bugun de siz yapin yemegi desen yapmazlar mi?
Ben bazen kendime aciyorum.

Taktirliksin ama. Niye yardim etmiyor esin?
Oglun bile yardim edebilir artik.
Turk kadini sanki gorevi hersey. Calismayi da sanki kendine yapiyor.
Sen yorgunum bugun de siz yapin yemegi desen yapmazlar mi?
Ben bazen kendime aciyorum.

sağol tatlım..maalesf etmiyor yardım istediğim de sanki uzaylıymışım gibi bakıyor ama balık olduğu zaman kendisi pişrir bir de bazı et yemeklerini.. temizlik işlerinde yardımından vazgeçtim bana işçıkarmasın yeter..işte bugün tek yardımı çocuğa banyo yaptırmak oldu..zaten ben de aalıştım olduğu gibi kabul ettim normalde banyo işini de söylemzdim de hem geç kalacak hem de yorgundum halim yoktu..erkekler ev işlerini kadın işi görüyorlar o zama n dışarda çalışıp para kazanmak da erkek işi ama bunu kabullenmwek işlerine gelmiyor ...

nasılsınız ben sporumu yaptım..şimdide duş ve hazırlanma daha beslenme çantamı hazırlıycam yani benim koşturmaca başlıyor koly gelsin kızlar

günaydın kızlar kocamı kene sokmuş
hastaneye yolluyolar bugün siirte
benden önce gidecek yani

bu yöredekiler zararsızmış ama, o yüzden pek endişelenmedim
inşallah bişey olmaz tabi

Günaydınnnn hatunlarrr

Dün bütün gün yediklerimi yazayım başta;

Sabah: 1 adet sade poğaça

Öğlen : Patates yemeği
3 dilim ekmek
2 kaşık yoğurt

Akşam: Sebze yemeği gibi bişey yapmış annem adını bilmiyourm annemin uydurması zaten ondan yedim küçük bitabak
Yanında 1 kase yoğurt
Biraz domates

Yemekten sonra Avm ye gittik Cuma akşam'ı Gelibolu'ya düğüne gidicez kıyafet bakmak için gittik.Nasıl oldu bilmiyorum ama 40 beden elbise giydim olmadı büyük geldi baya ama 38'i de yokmuş.

Sonra taytın üstüne giymek için güzel bi tunik buldum veeeee ''M'' bedenini aldımm

Çok mutlu oldu 2 kıyafette de bedenlerin de azalma görünce.Çünkü elbise falan 40 giyiyodum,tshirt tarzı şeyleri L giyiyodum çok mutlu oldum çokkk

Kilo veremiyorum ama inceliyorum bu nasıl oluyo anlamıyorum

günaydın kızlar kocamı kene sokmuş
hastaneye yolluyolar bugün siirte
benden önce gidecek yani

bu yöredekiler zararsızmış ama, o yüzden pek endişelenmedim
inşallah bişey olmaz tabi

İnşallah bişey olmaz sonucu yaz olur
Umarım zararsızdır
Geçmiş olsun

senin adına çok sevindim..bak gördün mü bir de vazgecektin hem benim bi arkadaşım da senin gibiydi veremiyorum diyordu ama günden güne de inceliyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…