Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Gülinim suçlu çocuklar gibi hemen karşı çıkmışız:)
Çok mu belli ettik kendimizi he he :)))

yok kız hiçbişey olmaz. o pısırık büyümeler ondan olmuyo. kocaman olmuş cocugu tek basına saga sola göndermiyorlar ya ondan oluyor. o yuzden hiç kafana takma bile... öyle daha iyi arada kızmak lazım. tabi gereksiz yere değil. sabır taşı olsan catlarsın kendi cocugun bile olsa cocuklarla ugrasmak zor:) elbet kızcan:)

ben de cok duydum böyle olaylar. o yüzden dikkat etmek lazım.
canım bide maxima sevmiş evlenmiş kendinen büyük biriyle. allah bozmasın maşallahları var ama sen niye durduk yere kendinden 11 yaş büyük biriyle evlencen ki... bide adam kıskançsa ilerde cok cekersin. olgunluğun da yaşla ilgisi olmadığına eminim. december canım kendini kandırma

Canım dondurma istiyoooooooooo :84::84::84::131::131::95::95::95:

ye yavrum canın istiyorsa nolcak ki... benim pek canım dondurma cekmez ya... bi tek su reklamlarda cıkan supangleli dondurmaları merak ediyom . alcam denicem ondan :131:

Hatta gece dedim alayım bir mezure getireyim işyerine wc'de ölçerim diye
Akşam da unutabilirim çünkü :))
Herkes ölçüp yazsın ama :)

alemsin kız alsaydın keşke ölçüverirdin

bence de kızlar hadi ölçülerinizi alalım...

herkes yazsın lütfen

gercekler gün yüzüne çıksın:18::18::18:

Canım istanbulda çocuğu gel de gönder sağa sola...
Nasıl çocuk yetiştirecez bakalım bu istanbul ortamında...
Ama otorite ile büyüyen çocuklar yani baskı ile büyüyen daha doğru olur, ilerde sağlıklı ilişkiler kuramıyor.
Ben bunu gözlemledim. Çok aşırı serbest büyüyen de sorun ama bence baskı ile büyüyen çocuk daha içe kapanık ve sorunlu oluyor.
Bir de ben özlüyorum ya oğlumu o yüzden. Canım öyle anne kızma diye yalvarışı gözümün önünde...
Bir de haksız yere bağırdım onu da biliyorum. Sonuçta 2,5 yaşında daha, sıkılmış arabanın içinde..

Evet maxi eşi ile uyumlu görünüyor maşallah.
Ama netten böyle bir riske girmeye değmez bence...

Akşam artık eve gidince ölçerim inşallah.

Ne ölçüyorsunuz siz :) Tahmin ettiğim gibiyse ben oynamıyorum:)))

Amaann kalsın ben yazmam

yok öyle yağma. yazacaksınız

Tşekkürler excitycim 90lıyım istanbuldayom canım..

inşallah hakkında hayırlısı olur canım. ooo istanbuldaymışsın daha kimler çıkar karşına:26:
şimdiden kendini bağlama. bende acaba doğuda falan mısın dışarı cıkıp gezemiyon mu diye sormuştum canım.

Gülinim suçlu çocuklar gibi hemen karşı çıkmışız:)
Çok mu belli ettik kendimizi he he :)))

evet bayanlar. sobe
ilk sizinkileri yorumlucam
dört gözle bekliyom

canım ben istanbıulda olsam hiçbirmşekilde şey değilki ,benim hayatımda biri olduğunda benim evden çıkamamma gibi bir durmum söz konusu oluyor

sen de haklısın canım tabi orası istanbul ama ben burda bile görüyom liseye gecmiş cocugu sitenın dısına bisiklet sürmeye göndermiyorlar. eskişehirde hem de...
gel de burdan bak bide olaya..
bence canım özellikle öyle özellikle böyle davranmaya calışma. doğal ol. kıyamadım ben de şimdi kuzuma... yerim ben onu... ama olcak o kadar ya tatlım.. annesin sen.. için burkulmasın..

tamam canım ölç bekliyorum...
kızarın da ödü patladı sanki 90 60 90 olmamız gerekiyormuş gibi...

Niye dikkat etmiyosun ?
Noldu niye havlu attın hemen öyle

Kilo ma dikkat etmiyorum.
Napayım esencim yaa bıktım valla artık.
O kadar dikkat ediyorum banamısın demiyo
Tatil de nasıl yüzdüm yaa üşüdüğüm de bile çıkmadım sırf daha fazla kalori gitsin diye ama yok döndüğüm de bi baktım aynıyım yine 66 yine 66.
Bıktım tartıda bu rakamı görmekten.1 kilo bari verirdi insan onca yüzmeye karşın.
Yesem de 66yım yemesem de 66yım.Sanki kilom sabitlenmiş gibi.Ben niye uğraşıyım ki

Gitmeyin kız gülinin üstüne

Gülincim, çok stres yaptın kastın kendini.
Rahatına bırak.
Vücudun direniyor şu anda.
Moralini bozma, vericeksin emin ol.

Bizden gizli gizli yiyorsun dimi hadi itiraf et
Ya canım bize yazsan yediklerini biz de yorum yaparız belki faydamız olur.
Kalorilerini bile hesaplarız.

bu gülin çok mızıkçı ya...
hemen pes ediyo...
ondan veremiyo kız bu hatun kiloları. bide bize ayak yapıyo

Kız valla mızıkçılıktan değil.
Bi insan aylardır aynı kiloda olurmu kuzum yaa.
Azcık versem motive olcam ama yok anacım 66dan inemiyorum ki ben
Sinir oluyorum sadece şekeri bırakmakla 5 kilo verdim diyenleri yahu ben de bıraktım gram oynamadı tartıda

Kızlar bende hiç yediklerime dikkat etmiyorum cips kola makarna mantı yiyiorum bu yaz bana yaramadı.

Kızlar bende hiç yediklerime dikkat etmiyorum cips kola makarna mantı yiyiorum bu yaz bana yaramadı.

:)

Kilo vermenin başı AZİMDİR:) Ben anlatmıştım 66 kilodan 54 lere indim, 3 yıldır da 54 56 arası gider gelirim:) Ama öyle sadece şeker kesmekle, sadece ekmek kesmekle olacak iş değil. Bir kere sporla desteklemezseniz çatlaklar ve sarkmalar söz konusu oluyor, denenmiştir:)
Spor yapacaksınız, bol su içeceksiniz, hamur işini tamamen hayatınızdan çıkaracaksınız bir süre, arada ödüller verilebilir, ABUR CUBUR kesinlikle yasak. Yemeklere çok TUZ serpmeyin. ASİTLİ İÇECEKLER KOLA SPRİTE tamamen yasak...

Akşam saat 6 7 den sonra en fazla meyve yenebilir. Abartmamak şartı ile.

Yemekleri uzun süre çiğneyerek yiyin. Böylece doyma sürenize az yiyerek ulaşmış olacaksınız. SOFRAFAN hafif aç kalkın.

Gitmeyin kız gülinin üstüne

Gülincim, çok stres yaptın kastın kendini.
Rahatına bırak.
Vücudun direniyor şu anda.
Moralini bozma, vericeksin emin ol.

Teşekkür ederim kübracım yaa ateşe tuttular beni

Bizden gizli gizli yiyorsun dimi hadi itiraf et
Ya canım bize yazsan yediklerini biz de yorum yaparız belki faydamız olur.
Kalorilerini bile hesaplarız.

Canım bitek öğlenleri kontrollü yiyemiyorum çünkü akşama kadar çok acıkıyorum ama onun dışındakileri yapıyodum.
Öğlenleri dışarda yiyoruz ben dışarda sulu yemek tarzı yiyemiyorum o yüzden ya hamburger tost tarzı,makarna yada börek gibi şeyler yiyorum belki de ondan veemiyorum ama akşamları 7 ye kadar yiyip kesiyodum ve az yiyodum.
Yarın yazmaya başlıyım o zaman ben bakalım belki işe yarar ama şu öğlenlere bi çözüm bulmalıyım ben

Canım kilo almıyosun ya iyi yönden bak.
Sen yine dikkat etmeye devam et. Sakın bırakma...
Belki de sana az kalorili geliyor yediklerin. Belki de gerçekten az yiyorsun ama yediklerin kalorilidir...
Bence yaz buraya yediklerini yorum yapalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…