Hediye almayan koca!

benim eşim de almaz. o yüzden beğendiğim şeyi hediye alıyorum kendime paket yaptırıyorum parasını da alıyorum.sonra bana ver diyorum.ilk başlarda ben de çok ağladım da napcaksın canım hayatı çekilebilir yapmamız gerek bi yerde çünkü bu adamlar değişmiyor :)))

Valla bende ilk iki sene söylene söylene Çiçek aldırdım sonra alışkanlık yaptı zaar bi özel günde almazsa diğerinde mutlaka hediyenin yanında Çiçek alır.
Bütün özel günleri hediyesiz asla geçirmeyin hatta artık sipariş veriyoruz birbirimize
Ama ben özel gün dısında çok alıyorum ona oda alsın istiyorum ama hiç almaz ha beraber gittiğimizde hep alır ne istemesem ama insan zaten özel günde gelceğini biliyor. Normalde alıp şaşırtsa dişimi kırıcam.
Mesela 2 tane çok istediğim ayakkabıyı kendime bulamadım erkeği vardı ona aldım çokta sevindi
Ama bende bi çorap alıyım süpriz olsun demez

Ben 8 yıllık evliyim. Benim için ne hediye alındığı hiç önemli değil nerden kaç para. Önemli olan süpriz olması. Eşim mesela2 sene önce doğum günüm için telefon aldı bu seene yine aldı. Ama nasıl gidip beraber seçiyoruz. Evet buda güzel ama ben durup üzerine kafa yorsun bari senede bir gün haberim olmasın istiyorum. Ve her sene eve gelip ya neyli pasta istiyorsun yada gel pasta alalım demesinden bıktım. Bu sene yine sordu neyli pasta istersin diye zıkkımın kökülü olsun dedim. Ya bigünde pat diye karşıma pasta ile çık.

Buna istinaden 2 arkadaşım da süpriz yaparak pastaları ile bize gelince eşim çok belliki mahçup oldu.

Geçen hafta evlilik yıldönümümüzdü artık hayal bile kurmuyor dum. Eşim mesai var dedi. Bende telefonda ablamla konuşurken laf lafı açtı bugün evlilik yıldönümü müz ben bişey beklemiyorum napayım adamın huyu böyle insanın yuvası huzurlu olsun (fukara tesellisi) diye konuşurken pat kapı açıldı. Eşimin elinde paketler. Ben hala hediyedir demiyorum. Kutladıöptü hediyeleri verdi birinide anneler günü için almış kaldımmı odun gibi ben hiçbir hazırlık yapmamıştım artık nekadar unutsuzsam.

Sonra anneler gününde elinde a101 den orkide alıp gelmiş. Mesela hiç sorun etmedim. Onu süpriz olarak getirdi ya benim hiç beklemediğim anda.orda görünce eşime bugün bunu alayım diye içinden geçirdi ya bu bana yeter. Beni mutlu etmek çok kolay yaaa

Tabi bilemem bundan sonra ne olur ama arka arkaya iyi numaralar yaptı benden kocaman alkış.

Bence sende arkadaşların dediği gibi alma.
Alacaktım ama sen beğenmezsin diye almadım kendime bişeyler aldım de
Alışmış senin almana bide o anlasın Nasıl oluyormuş

Fukara tesellisi
Ama senin arkadaşlarının yaptığı ona ders olmuş belli bide zıkkımın kökülü pasta
Ama hiç beklemediğin bi anda kapmışsın hediyeyi insan öyle daha Mutlu oluyor dimi
Sende baktın bidaha almıyor çağır arkadaşları elinde pastayla gelsinler

Bilmem ki bakalım ne olacak bidahaki sefere. Çok beğendiğim biyer vardı oraya yemeğe cıkaracakmış. Ben hep derdim ya bigün ara deki giyin akşama süprizim var al götür yeter ya diye isyan etmiştim. Az daha elimizde patlayacakmış. Hediyeyi verirken seni bugün oraya göturecektim hediye almaya giderken gördum yıkılmış orası diyor. Yani 8 yıl bizi bekle bekle onlarda tam bizim adam yola gelmişken yıkmışlar:)))

Hahahahahahaay hadi ya bide yıkılmışmı dedi sende bari yola gelmişken başka biyer bulsaydın

Napçaklar yıkçaklar tabi senimi bekleyecekler diyecektim de neyse ambiyansı bozmayım dedim:)))
Sen iyi dayanmışsın ben olsam çok dalga geçerdim bi kere bana kolye bileklik takım almıştı taa 3 sene oluyo geçen sevgililer gününde bileklik almış takımın bilekliğinin aynısı sadece birinin taşı siyah diğeri beyaz gördüm Şok'a girdim bende vay efendim kaç kişiye hediye alıyonda aynı şeyi almışsında Ada'm bide Çiçekte almış.
Ama hediyeyle çiçeğin üstüne bide özür dilemişti unutmuşum diye
Ama sonra çok gereksiz tepki verdiğimi bende farkettim pişman oldum ya ne tuhafım bende
Bende ona çoğunlukla saat alırım bikerede yinemi demez valla bazen gereksiz tepki vermiycen yani iyi yapmışsın. Yapsa kötü yapmasa kötü yapıncada vay hangi dağda kurt öldü edaları bizde az değiliz

Sen adamın hediye alma aşkını yok etmişsin be canım. Haklı adam yani. Banada ayakkabı aldı mesela. Büyük geldi. Değişim için gittik orda çok daha güzelleri var. İstersen değiştir dedi. Yok ya çok beğendim ben bunu asla değiştirmem dedim. Diğerlerine göz ucu ile bakıp iç çekerek. Allahtan nunarası yokmuş. Bende en beğendiğimi aldım. Of yaaa tüh yaaa ben çok sevmiştim ayakabımı diye diye

Aynen işte haklı olunca bide özür dileyince bende özür diledim özürleştik
Normalde bende çok beğenmesemde ayılıp bayılırım ama o an iste dangalaklığıma denk gelmiş
Sende az değilmişsin
Şansında böylesi

Geçen gün eve geldigimde, eşim, mutfakta hediyem olduğunu söyledi.
Masanın üzerinde Kocaman bir paket Antep fıstığı ve kinder süpriz yumurta beni bunlar Mutlu ediyor!!!

Demekki aldığı şeyleri beğenmemisin oda böyle bi metod uygulamış ki haklıda bir toka bile kıymetlidir çünkü veren kişinin değeri var..Beklentiyi yüksek tutmayın birde beklentiler sadece sizi üzer..

Bence sorunuzun cevabi zaten yine kendi yazdiklarinizda.
Adamin aldiklarini begenmeyerek onu hediye almaktan sogutmus olabir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…