Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Sabah tika basa doyana kadar domates salatalik biber, oglen bi porsiyon meyve veya yogurt da olur, aksama da ya ton balikli ya da tavuklu salata, her gunum boyle geciyor nerdeyse :)
Tamamdır cnm aşağı yukarı aynı şeyi yaparım
Günaydın bu arada kızlar sabah ılık limonlu suyumu ictim baya bi egzersiz yaptım iş yerine geçince salatalık domates yicem yarın tartıda kupayı ben alabilirim bilginize

Gunaydin kizlar sabah kahvaltim bol domates biber salatalik. Is yerinde masa kurulacak gevrek salatalik kanepe meyve falan belki biraz yerim salatalik meyveden ama emin degilim :)

Merabaaaa kizlar sabah uyanir uyanmaz 1 bardak su içtim 1 saat sonra 2 haslanmis yumurta yarim domates salatalık 1 biber yedim ekmek yok ve şimdi şekersiz kahve içiyorum kahveden sonra 30 dk eliptik bisiklet binicem

kızlar ya bu sabah evde tartıldım dünkü yanlışmı diye dayanamadım 64,600 çıktım iki tartım var ikiside hemen hemen aynı öyle çok dikkatte edemedim bu hafta sporda yoktu sanırım koşturmacadan üstelik regl olucam bugün yarın şişimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…