Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

devam cnm süpersin bırakmak yok ter atmadan kilo verilmiyor malesef sen benim yaptığım sporları görsen önceden
Şuan 105 kiloyum hedefim 1 buçuk ay içinde 15 kilo vermek valla insallah başarırım yava s yava s vermeyi tabikide isterdim ama benm şimdi acelem var bebek için 15 versem hamile kalabilirim çünkü 90 kiloda e hamile kalınca ben kendimi biliyorum 3 ay durmadan kusma bulantı iştahsızlık bi 10 kiloda öyle aha 80 kiko ile halifeliğe devam ederim 10 kilo alırım taş çatlasa 90 'la doğursam yinede 87 86 kilo ilr tatlı bir lohusa olurum insallah canisi

kızlar ya bu sabah evde tartıldım dünkü yanlışmı diye dayanamadım 64,600 çıktım iki tartım var ikiside hemen hemen aynı öyle çok dikkatte edemedim bu hafta sporda yoktu sanırım koşturmacadan üstelik regl olucam bugün yarın şişimde
1 hafta olmadan 1 kilo vermişsin süper :)

Şuan 105 kiloyum hedefim 1 buçuk ay içinde 15 kilo vermek valla insallah başarırım yava s yava s vermeyi tabikide isterdim ama benm şimdi acelem var bebek için 15 versem hamile kalabilirim çünkü 90 kiloda e hamile kalınca ben kendimi biliyorum 3 ay durmadan kusma bulantı iştahsızlık bi 10 kiloda öyle aha 80 kiko ile halifeliğe devam ederim 10 kilo alırım taş çatlasa 90 'la doğursam yinede 87 86 kilo ilr tatlı bir lohusa olurum insallah canisi
inşallah cnm

hayır bırakma lütfen nolur kalk benim için azcık spor yap iş yerindeyim sade sodaya limon sıkıp içiyorum :)
O kadar bozukki moralim kendimi temizliğe verdim.ben bu 74 te takilicam gibi...korktuğum geldi başıma. Dün öyle azittim ki ne diyet kaldı ne bişey.

O kadar bozukki moralim kendimi temizliğe verdim.ben bu 74 te takilicam gibi...korktuğum geldi başıma. Dün öyle azittim ki ne diyet kaldı ne bişey.
Biz takilma desek de sen takilacaksin biliyorum canim :KK43: ne yedin ki bir gun olur oyle cizgi cek kaldigin yerden devam et bir salarsan verdigin o kadar kiloyu geri aliverirsin cok iyi gidiyorsun masallah birakmak yok :)

Sen nasıl artı çıkarsın öyle artı çıkacak bişey yemedin ki? Dün bozdun mu ya keşke yapmasaydin
hiç bilmiyorumm:KK43:şok oldum:işsiz:çok gıcık oldum ama o kadar spor yapıyorum o kadar dikkat ediyorum nasıl oldu anlamıyorum.dün dünyaları yedim:işsiz:bir süre akşam salata ile geçiştirecem.

Biz takilma desek de sen takilacaksin biliyorum canim :KK43: ne yedin ki bir gun olur oyle cizgi cek kaldigin yerden devam et bir salarsan verdigin o kadar kiloyu geri aliverirsin cok iyi gidiyorsun masallah birakmak yok :)
dün saldım da bugün toparladım.aslında bir süre senin gibi beslenmeyi düşünüyorum en azından denicem:işsiz:

eşim le görüştük dün bayram sonu geliyor büyük ihtimalle.bu temmuz ayı benim için çok önemli.kafamda ki tüm düşüncem Allak bullak oldu.65 altına düşerim diyordum bayrama bir de üstüne kilo almışım.çok üzüldüm dün:KK43:eşim geldiğinde 62 kiloya inmiş olmayı istiorum hep içimde o var.eylül de burda olucak büyük ihtimalle.ama ben asıl kiloyu bu temmuz ayında hafifletmek istiyorum.aslında keşke bana izin verseniz de kızlar yarın tartılmasam.artı çıkınca beter oluyorum:KK43:çokk istiyorum zayıflamayı ama çokkk zor yapışmış sanki üstüme kilolu olmak:cry:

Benim beslenmem şok diyet olarak geciyor vucut bir anda sasiriyor ve ani kilo kaybi oluyor. Dene derim ama cok uzun sure yapmani tavsiye etmem
10 gün kadar yapsam vucut direnç göstermez en azından diyorum.sürekli yapamam zaten 6 lı rakamı gördüğüm gibi 3 öğün sağlıklı bir şekilde beslenirim.ben için 6 lı rakamı görmek çok önemli:KK35:

eşim le görüştük dün bayram sonu geliyor büyük ihtimalle.bu temmuz ayı benim için çok önemli.kafamda ki tüm düşüncem Allak bullak oldu.65 altına düşerim diyordum bayrama bir de üstüne kilo almışım.çok üzüldüm dün:KK43:eşim geldiğinde 62 kiloya inmiş olmayı istiorum hep içimde o var.eylül de burda olucak büyük ihtimalle.ama ben asıl kiloyu bu temmuz ayında hafifletmek istiyorum.aslında keşke bana izin verseniz de kızlar yarın tartılmasam.artı çıkınca beter oluyorum:KK43:çokk istiyorum zayıflamayı ama çokkk zor yapışmış sanki üstüme kilolu olmak:cry:
hayır o kilolar kimseye yapışıp kalmaz cnm o inatsa biz daha inatız ve göster kim daha kararlıymış bırakma lütfen bazen takılmalar oluyor kiloda bikaç gün şok diyetle telafi edersin inan bana

X