Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Kızlar ben biraz karbonhidrata boğuldum bugün sabah kendi yaptığım mini pizzalardan yedim öğlende arkadaş patates salatası yapmıştı biraz ondan yedim birazda menemen tabi ekmekte yemiş oldum akşam birşey yemem artık meyve ile idare ederim bu arada arkadaşlarımızın hep bebekleri oldu eşimde istiyor hem zayıflamam lazım hem de fobik bir insanım kapalı alan fobim var hamilelik ve doğum süreci benim için çok zor

kızlar nörüyonuz?ben pazar alışverşimi yaptım geldim yerleştirdim bulaşık yıkadım.paşa yatıyor.sırılsıklam oldum.bugünkü spora sayıcam mesafe baya var zati.öğlen 1 tabak menemen yaptım şimdi onu yicem birazda yoğurt yerim

selam kızlar bende el,mden geldiği kdr dikkat etsemde adet dönemim yakınlastı sanırım şişkinlik var dikkat etmeme ragmen ctesi tartıldıgımdan 400 gram fazla ckıyorum tam vermeye calısırken nerden cktı adet ya of,buarada jülyen tavuk salata uzerıne yaptım dun aksam cok az yag koymak zorundayım tavukları cevırırken tavada sızce göğüs eti yınede kalorili olmusmudur salata baska yag koymuyorum tavuktan dolayı azcık var dye resmini ekleyeyim bakın

bu yeterlı mi 1 porsıyona?

Eklentiler

• GWZO7419.JPG
    48,5 KB · Görüntüleme: 36
Tabiki yag koymak zorundasin tavuk pisirirken ama zeytinyagi koy mutlaka zeytinyagi zaten yag yakici ozelligi var ve cok saglikli salatana bile biraz gezdirebilirsin saglikli yaglar var sagliksiz yaglar var zeytinyagi en saglikli yag ve vicudun az da olsa ihtiyaci var canim :)

Isten ciktim elmami yedim simdi sekersiz soguk kahve iciyorum her zamanki gibi :) bugun napsam bilmiyorum hava cok sicak erkek arkadasimla gezicez ama nerde bilmiyoruzz

Bence yag konusunda bukadar kati olmamak gerekiyor salatana bile 1 yk kadar zeytinyag eklemelisin. Tavuk porsiyonu yeterli olmus bence ama kilona görede degisir tabi :)
Medela 90'100 kilolarda olan insana az gelir

Merhaba kızlar
SABAH: 2 HAŞLANMIŞ YUMURTA
AKŞAM: 1 ADET BİFTEK. 10 KAŞIK EV YAPIMI YOĞURT , DOMATESLİ BİBER (1 parça eski kaşar attım yaparken)
GÜN İÇİ: 2 AVUÇ ÇİĞ FINDIK
SU:2 LİTRE
SPOR:60DAKİKA YAVAŞ TEMPO YÜRÜYÜŞ
30 DAKİKA EGZERSİZ
120 DAKİKA EV İŞİ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…