Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

glstn99 glstn99 merhaba
Kilo kontrol günü ama mazeretim var
Burnum kanadı da sabah, hatta akşam da baya kanadı
Sıkıntıdan maalesef
Yarın sabah bildirsem olur değil mi ya da şimdi bildireyim gitsin
Tok karnıma ama 66.3
Yazabilirsin

Kizlar cuma aksami arkadaslar sofra kuralim falan diyor cok korkuyorum diyeti bozucam diye cips cikolata misir fast food falan alirlar kesin, ben durabilecek miyim acaba diye cok merak ediyorum. Asla birakmak istemiyorum ama arkadaslarim da biri 90 biri 100 kilo onlar yedikce benim de yiyesim geliyor bakalim hayirlisi
Hayırrrr
Ben dün düğünde pasta bile yemedim
Kesinlikle yapma
Abur cuburu şekeri bıraktım de

Ogle 2 tabak zeytinyagli taze fasulye ve 2 dilim cavdar ekmegi. Az once bir seyler daha yedim ve yine cok yemis oldum :sinirli: Adliyede bir arkadasla karsilastim, tutturdu seni cok guzel nohut pilav yapan bir yere goturucem diye. Pilav yemedim ama 2 tabak nohut yedim ve 2 dilim kepekli ekmek :sinirli: bende nasil bir mide var anlamadim, 90-100 kilo insanin yiyecegi kadar yemek yiyorum :KK53: kiz kardesim aksam bana gelecek, 1 saat yuruyus yapicaz. Yediklerimin anca ceyregini yakarim 1 saat yuruyusle :KK53: hepsini yakabilmem icin 4-5 saat falan yurumem lazim :))
İnşallah artı olmaz canım:olamaz:

kızlar nasılsınız benim yoğunluk devam ediyor bu yerden de çıkasım var :kızgın::duduk:iyice gergin gergin işyerinde takılıyorum çok kararsız takılıyorum .sabah kahvaltı yapamadım öğlen çorba bir dilim ekmek yedim bir tavuk bud fırında 4 çayıylada bir kurabiye yedim o akşama ayran çorbası sanırım
Ayy canım ben tekrar giremediğim diyete girmekle meşgulüm ama bir türlü başlayamıyorum:KK43:

Kızlar ikindi çayı yaptık arkadaşımda :KK43:
Sigara böreği kızarttık ondan 5 tane yedim
Az semizotu salatası 2 yk falan
Çok az yeşillik salatası

Sonra akşam nescafe içtik
Az sade dondurma zannımda 1 top falandır
Mısır patlatmışlar ve çekirdek:KK43:

Gireceğim gireceğim diyip başlayamadım
Ve suyu çok az içiyorum
Spor da yapamıyorum

Gaza gelmem lazım yoksa verdiklerim geri gelecek :KK43:

Kızlar ikindi çayı yaptık arkadaşımda :KK43:
Sigara böreği kızarttık ondan 5 tane yedim
Az semizotu salatası 2 yk falan
Çok az yeşillik salatası

Sonra akşam nescafe içtik
Az sade dondurma zannımda 1 top falandır
Mısır patlatmışlar ve çekirdek:KK43:

Gireceğim gireceğim diyip başlayamadım
Ve suyu çok az içiyorum
Spor da yapamıyorum

Gaza gelmem lazım yoksa verdiklerim geri gelecek :KK43:
İnanamıyorum
O zaman bas gaza :KK49:

Kizlar erkek arkadasim diyet yapmami istemiyor bana en sevdigim cikolatadan kinder suprizlerden aldi cumartesi gunu hala yemedim ne zaman yicen diye soruyor kardesime versem ben yedim desem de yalan olucak yalan soylemek istemiyorum napsam acaba :KK43:

X