Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Mrb kizlar dünden beri girmeye yediklermi yazmaya utandim dün hersey esimin disarda ben aciktm demesiyle basladi fastfood yedik arkasida geldi birsürü tatli yedm bide adetime az kaldi ondan sanirm ve bugunde cok hamur isi yedm cok pismanim ama yarin kesinlikle telafi edicem.. belkide kendime biraz izin verip su kilo isine sonra bakmaliyim bilemiyorm kafam karisik. Cumarteside kaynanam geliyor o varken zaten diät zorlar beni

Zayıflamak istiyorsan yemeyeceksin ya resmen kural bu
Aynen dediğin oranlar çok mantıklı
Spor da bu işi çok kolaylaştırıyor

Yediğinden fazla yakacaksın ki veresin ama işte

Aynen cnm bende öyle düsünüyorm :)

kızlar adet sökmesi için adaçayı içeniniz var mı hiç.yada bilen duyan.

Ben adacayi iciyordum eskiden cok iyi geliyordu adetimin gelmesinde kesinlikle etkili ama hamile olma ihtimali varsa icilmemeliymis o yüzden bu aralar biraktm :)

Bence bir cizgi cek ve diyetine devam et hic yememissin gibi, kafaya takma olan olmus sonucta sefan olsun :) ama birakma derim her sey irade, yapamadigini dusundugun anda neden basladigini hatirla :) her diyeti bozdugunda tekrar dene tekrar tekrar sonunda basarirsin :)

Bence hemen yarın yeniden başla. Bı kere salarsan zor toparlarsın. Zararın neresinden dönersen kardır

hayirli akşamlar kizlar kardeşim evde gunlerimiz dolu dolu geçiyor yan misafirlikteyim yanda misafirliğe davet ediliyoz o yuzden bu aralar biraz buralarda fazla olamiyom kusura bakmayin canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…