Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

kahve günde 2 bardak geçmemeli filtre kahve,türk kahvesıde keza miden rahtsızsa ama gece asla içmemelisin..şuan bişey yok dıye içiyor insanlar ama,kullana kullana mideyi delersiniz gece kahve içmeyin sizi sıkar,mideyide kasar rahatsz eder en son artık bu kdr kahve ve elma tüketirsen refli şikayetleri başlayacagına eminim,şeftali yemeği dene meyve olarak arada mideye çk yararlı..@shamanqueen
Bugunden sonra meyve icin baska bir secenek tercih edebilirim haklisiniz. Kahve yerine de ayran ve ya maden suyu belki :) tesekkurler

Saat 11 gibi kahvaltı
1 h.yumurta domates salatalık peynir zeytin çay
15.00
1 h.yumurta peynir avuç içi kadar yufka ekmek 1 tatlı kaşığı reçel azıcık tereyağ ve çay.
Başka yok demiştim ama minicik ekmek ziyan olmasın diye yedim. Geri kalan ekmek dondurucuda, istesem de yiyemem artık .
Akşama kabak ve yogurt yicem.
Sabah 60.6 geldim. Yani 300 gram vermişim geçen haftaya göre:/ bakalım yarın kaç çıkacak

Merhaba kızlar ben bugün 6 'da uyandım süper bir kahvaltı yaptım o yüzden de pek acıkmadım öğlen sadece kahve içtim şimdi 1 kepçe mantı çorbası içtim akşama da hafif geçiricem inşallah bu arada dün mantıları fena gömdüm :duduk:

Son düzenleme:
X