Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Iyi aksamlar kizlar bugunku menum
Sabah bol domates salatalik biber
Ara cay
Oglen soguk kahve, 1 yesil elma
Ara sade turk kahvesi
Aksam tavuklu peynirli salata
Ara cay
Gece de turk kahvesi icerim
Bir de benim salatalarim cok zengin oluyor icinde zeytin, misir, sebzeler oluyor yani biraz kalorisi yuksek oluyor :)

Akşam yemeğim 1 buyuk kase diyet lahana çorbası,yogurtlu ciğ semizotu ama az ,domates salatalık
Buarada ben akşam yemegınden önce toplam 15293 adım (sabahtan beritoplam)+7.8 km yürüdüm parkurda
yürüyüşten önce 2-3 kcuk parça ceviz kırıntısı attım agzıma kcuk parcalar bayag tok tutuyo

Allah için çok kalorili ewet:)

Salatan zengin olsa nolur bütün gün kaç kalori aliyon sanki.
glstn99 öğretmeniiimmm shamanqueen kalori almıyooor

Bu kadar çok kahve içmen midene bayag zararlı tatlım ben reflü hastasıyım,eskıden bu kdr cok kahve icerdım bak sonuç ortada..bu kdr cok yogun kafein hem uyku düzenini bozar hem mide mukozasını bozarsın yeşil elmada keza oyle mideyi ekşitir bence uzun aure yaparsan Allah koruusun rahatsızlanır miden shamanqueen

Haklisin canim dusunmemistim boyle. Ben kola bagimlisiydim biraktim 4 gun once bu yuzden farkinda olmadan kahveyi arttirdim sanirim :/

Spor sadece sabah kalkınca bi kaç egzersiz yaptım açılmak için rutinim sayılır akşama 3 kasik fırında kıymalı türlü bir bardak ayran sonrasında üzüm yedim bi karışıma tekrar başladım bir tatlı kaşığı bal a limon anlatıyorum biraz içine zencefil zerdeçal tarçın atıp karıştırıp yutuyorum üstüne bolca su iyi geliyor enerjide veriyor

Limon anlatıyorum degil damlatiyorum ah şu yazılımlar

Haklisin canim dusunmemistim boyle. Ben kola bagimlisiydim biraktim 4 gun once bu yuzden farkinda olmadan kahveyi arttirdim sanirim :/
kahve günde 2 bardak geçmemeli filtre kahve,türk kahvesıde keza miden rahtsızsa ama gece asla içmemelisin..şuan bişey yok dıye içiyor insanlar ama,kullana kullana mideyi delersiniz gece kahve içmeyin sizi sıkar,mideyide kasar rahatsz eder en son artık bu kdr kahve ve elma tüketirsen refli şikayetleri başlayacagına eminim,şeftali yemeği dene meyve olarak arada mideye çk yararlı..@shamanqueen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…