Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Bence zayiflamanin yüzde 70i bogazı tutmak ve saglikli beslenmekten geciyor geri kalan yüzde 30 civari Spor :) sizin düsümcelerniz ne bu konuda? Ama şöylede bi gercek var zayifladikca spora daha yogunluk vermek gerekiyor
ben ilk başlarda hiç kaçamaksız devam etmeme rağmen o kadar fark etmedi.ne zaman ki spora başladım o yüzümün fos şişi aynı şekilde vucudumun sanki biri iğne vurup havasını indirmiş gibi oldu.süzüldüm hemen.sporun etkisi yemek le başa baş benc. sadece yemeğe dikkat etmek yetmiyor

Evt herkezin vücüdüda farkli tabi ama spor da cok önemli haklisin

Kahvaltim:
2 dilim ekmek, 1 kk peynir, 6zeytin, 1tk salca, 1 yk kadar kavrulmus kadarli patates, ve malesef 1 yk kadar nutella ( ev yapimi ama kalorisi biraz daha az)

kızlar napıyorsunuz?benim işler bitti şükür.asker eşine yardım için başvurmuştum sabah görevli geldi adamdan bir dayak yemediğim kaldı.nasıl insanlar yaa.o kadar sinirlendimki tavırlarına.aşağılarcasına hareketler

Bende de aynı spor olmazsa açlık orucu tutsam veremiyorum

Görev ini herkes tam yapsa zaten
soruyu sorarken agresif daha.birde arka arkaya durmadan ve mimikleriyle insanı tahrik ediyor.devlet yardımı bu sanki sadaka veriyor.bir de ihtiyacı olanlara vereceksin sonuçta.görevini yap git ego tatmin ediyor kendince

Bende de aynı spor olmazsa açlık orucu tutsam veremiyorum
o resimleri yükleyemedim denedim kaç kere olmadı.siz de şaşırırdınız eşim gibi.ama sen takılma şu an spora tedavini gör iyileş önce Allahın izniyle.sonra sporla diyetle bak nasıl gidiyor kilolar

Hem recel hem tereyagi hem borek pek olmamis gibi afiyet olsun ama canim :)

Bence zayiflamanin yüzde 70i bogazı tutmak ve saglikli beslenmekten geciyor geri kalan yüzde 30 civari Spor :) sizin düsümcelerniz ne bu konuda? Ama şöylede bi gercek var zayifladikca spora daha yogunluk vermek gerekiyor
Zayıflamak istiyorsan yemeyeceksin ya resmen kural bu
Aynen dediğin oranlar çok mantıklı
Spor da bu işi çok kolaylaştırıyor

Yediğinden fazla yakacaksın ki veresin ama işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…