Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Kizlar bitkisel hayata geçmek istiyorum resmn. Cok huzursuzum. Zevk almıyorum hicbiseyden buaralar ondan da ne diyet ne spor hic canim ostemiyor. Evden ise isten eve.hergun saatin dakikaları ayni mi olur hep ayni seyler. Havalardan falanda degil benim bu durum. Ilaclari da duzenli kullaniyorum. Ama yok banamisn demiyor. Vala sinirden gruptan ayriliyorum interneti telefonu birsure kullanmicam diye yazacaktimsize.Siz napiosunuz bu durumlarda

cnm derin derin nefes al ver gözünü kapat sessiz bi yere geç otur gözün kapalıyken düşün bide terapi müziği aç :)

Valla o silkelenmeye cok ihtiyacim var bu aralar.dugune az kaldi bizimde bilmiyorum napicam
Senle aynı psikolojiyi yasiyordum 2 saat önce sine kadar.resetledim kendimi. Niye tukeneyim yaa millet hayatını yaşıyor canım hemde nasil. Yok artık ben 2. Raunta geçtim. 10 kiloyu nasıl verdiysem devamida gelir. Sende silkelen söyle bir kalk bir kahve yap kendine hayatını gözden geçir düzeltmeleri yap ve devam et

Öğlen 1 tabak Menemen 1 bardak ayran içtim. 50 dk yürüyüş yaptım duş aldım şimdi sade kahve mi içiyorum

Benim delikadir izin vermiyor sadece ona değil instegram a falan da sadece buraya yazıyorum. Oda resim falan yok diye

öğleye bi paket eti form 7 hurma yedim şimdi bir bardak taze domates suyu içiyorum

paketlenmiş ürünler form ürünleri olsalar bile zararlı canım onlarda sıkıştırılmış şeker var yani şeker oranı daha yüksek onların yerine tam buğday ekmekli bir sandviç yesen daha sağlıklı olur naçizane fikrim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…