Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Kızlar akşam 6 kasik bulgur pilavı cacık yedim. Oda pasaya yapmıştım öğlen yemek yapmaya mecalim yoktu

Selam kizlar bugunki menum;
Sabah bol domates biber salatalik cay
Ara sade turk kahvesi
Oglen 1 yesil elma
Ara sade soguk kahve
Aksam kori ve soya soslu bayaa bir tavuklu salata ve sekersiz ice tea
Gece sade turk kahvesi
1.5 lt su
8000e yakin adim

kızlarr günaydın vala çok iyi çıktım tartıda geçen hafta ve pazartesi dahil 59,700 çıktım hep bugun 58,60 inanamaaaadım 5 günde 1,10 verdim sade sabahları iyi bir kahvaltı öğlen normal yedim aksamda çorba kasesi kadar ne ymk varsa dün aksam hatta 3 köfte 1 çorba kase makarna yidim pazartesi salı hatta şeker komasına girecek kadar şeker yidim son 3 gundur tatli yemedim geceleri bitki çayı içtim yatmadan

Günaydın kızlar dr dan geldim.tartıldım dünkü pilav dan sonra 75 çıktım. Şu sıra Etrafimda herkes zayifliyor bir ben beceremiyorum ya Hayret bişey. Gündüz iyi gidiyor akşam yemeği ni sapitiyorum elim durmuyor. Nasıl atıcam bu miskinligi ustumden ben

kahvaltı yı iyi yapıyorum ,iki dilim Trabzon ekmeği tost mak kızartıyorum, ama küçük dilim ,bir yumurta peynir zeytin domates salatalık ne varsa öğlen menü çorba ekmek olcak aksamda çok yemem yarını dışarda geçiricez fasfood yeriz sanırım 16 ağustosta memlekete gidiyorum bu sefer yine tatil bayram ordada ins 2 kg verip dönerim eşim gelmicek çünkü iyice zayıf dönmek istiyorum işyerinden çıktım 31 ağustosa kdr dur dediler bende takılıyorum daha aktıf olurum burda yine

İnşallah canım inşallah.bi silkelen ip kendimize gelelim. Başta hepimiz daha hirsliydik

Kilo durumum:

Gecen cuma: 66.9
Bu hafta: 67.0

Git gide yukari cikiyor sinir oluyirm kv gidince hemen diätte basliycam 1 haftaya falan bakalm hayirlisi. Agustosun ortasinda sünnet dügünümüz var enazindan 63 bari olayim

ewet benim tatil yaklaştı ağustos 5 te ama ben veremicem diyip saldım sanırım ama yediklerimde abartı değil azda olsa spor yada yürüyüş yapıyorum
Bende ağustos 5 e hedef koymustum yalan oldu. Direnicez. Ben anlamıyorum yürüyüş te yapıyoruz yedigimizide yakıyor uz ama takiliyoruz yinede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…