Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

kahvaltı yı iyi yapıyorum ,iki dilim Trabzon ekmeği tost mak kızartıyorum, ama küçük dilim ,bir yumurta peynir zeytin domates salatalık ne varsa öğlen menü çorba ekmek olcak aksamda çok yemem yarını dışarda geçiricez fasfood yeriz sanırım 16 ağustosta memlekete gidiyorum bu sefer yine tatil bayram ordada ins 2 kg verip dönerim eşim gelmicek çünkü iyice zayıf dönmek istiyorum işyerinden çıktım 31 ağustosa kdr dur dediler bende takılıyorum daha aktıf olurum burda yine

bir kase çorba iki dilim ekmeğe eşdeğer canım çorbayı ekmeksiz iç dışarıdada yiyeceğin şeyleri ekmeksiz tercih edebilirsin ben öyle yapıyorum mesela adana kebap yesem bile yanında ekmek yemiyorum tavuk dönerde bile porsiyon istiyorum ama ekmeksiz bunun gibi alternatifler üretebilirsin

hiçbişey yemek anoreksiyaya götürür cnm doğru değil daha önce 57 kg düştüm yıllar önce bende öyle hiçbişey yiyemiyordum ağzıma bi lokma alıyordum kusuyordum onu bi daha yaşamak istemem

katılıyorum sana zayıflayacaz diye sağlığımızdan olmamalıyız sağlıklı beslenirsek zaten kilolar gider

Çok sinirlerim bozuk

Tam 87 kilo çıktım.

İnanilir gibi değil.

Aç karnına limonlu Yeşilçay içtim

Kahvaltı

Az havuç rendesi, bol maydanoz ve 11 zeytin , 1 dilim tam buğday ekmeği

öncelikle sakin ol sonra havuç şeker açısından zengin olduğu için yememelisin 11 zeytin çok fazla 6-7 tane yeterli birazda peynir ve bir tane haşlanmış yumurta yesen hem doyar hem sağlıklı beslenmiş olursun :KK39:

Senle aynı psikolojiyi yasiyordum 2 saat önce sine kadar.resetledim kendimi. Niye tukeneyim yaa millet hayatını yaşıyor canım hemde nasil. Yok artık ben 2. Raunta geçtim. 10 kiloyu nasıl verdiysem devamida gelir. Sende silkelen söyle bir kalk bir kahve yap kendine hayatını gözden geçir düzeltmeleri yap ve devam et
CANIM 10 KİLOYU VERDİĞİMDE O DURAKLAMAYI BENDE YAŞADIM. PES ETME AYNEN DEVAM...

Senle aynı psikolojiyi yasiyordum 2 saat önce sine kadar.resetledim kendimi. Niye tukeneyim yaa millet hayatını yaşıyor canım hemde nasil. Yok artık ben 2. Raunta geçtim. 10 kiloyu nasıl verdiysem devamida gelir. Sende silkelen söyle bir kalk bir kahve yap kendine hayatını gözden geçir düzeltmeleri yap ve devam et
1.eve internet baglatip ingilizcemi gelistiricem kpss ye calisicam
2.spora yazilicam
3.kendime vakit ayiricam
:rapci:

X