HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Merhaba Arkadaşlar. Bu ay klomenle tedavi oldum. 9 temmuzda yumurtam olgunlaştı, 10 temmuz gecesine varırken kasıklarımda ağrı hissettim. çatladıgını düşündüm. nitekim ertesi gün doktor yumurtanın çatladığını söyledi. 13 temmuzda, gece yarısı yani 14 temmuzda ince belimde, ağrı oluştu. geçmedi. yataktaydım. uyuyordum. ağrı zaten vardı ama şiddeti arttı. bende başka bir şekilde uzandım. öylede uyuyakalmışım. Sormak istediğim soru şu. Yumurtlamadan sonra 5. veya 6. günde belde ağrı hissedip hamile oldugunu öğrenen varmı.? göğüs ağrım yok ama hassasiyet mevcut. akıntım beyaz ama kaideye değer çok fazla akıntı yok. beyaz renkte. birde çok hızlı hareket eden bir yapım var. çok hızlı iş yapınca yine belim ağrıdı. iş dediğim de, kapı açmak, patrona kahve götürmek. 2 kahve götürürken hızlı davrandıgım için ince belim ağrır mı? beynim benle oyun mu oynuyor?:)

Kür değil ama ben eşime hatırladıkça sabah akşam iki yemek kaşığı veriyorum
Canim ben bu keçiboynuzunu kaynatıp suyunu içireyim dedim de bunu mesela 1 litrelik suya kaynatsam soğuyunca dolaba koysam o şekilde sabah akşam içse olur mu acaba. Yani taze mi yapmak gerekiyor o şart mi onu bilemedim. Bence soğuk içilecegi için taze yapmaya gerek yoktur diye düşündüm ben ama.

Ben direk pekmez olarak veriyorum. Bilmiyorum ki olur heralde dediğin gibi

Kızlar sanki ince bi cizgi var ya bi incelermisiniz hemen böyle oldu bu arada 7 gün var adete

Eklentiler

• IMG_0742.jpeg
    75,4 KB · Görüntüleme: 46

Benide eklermisiniz sat 20 Haziran bat 21 temmuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…