HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bi dönem geçiyor bir dönem baslıyor canım takma hiç kafana akısına bırak akıntıda bu dınemde benimde geçmişti sonra yine basladı strese sokma kendini canım
Ya aslında çok rahattım bu ay ki bir yanım hala öyle ama baştan beri akıntı olmaması korkutuyor çatlamadı mı acaba diyorum

Trambofoli paneli yaptırmanız gerekiyor araştırma hastanelerinde yada özel hastanede ücretli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Bu yaptırdığınız testler kimyasal test olarak geçiyor ve genetiğinizde pıhtılaşma var mı yada pıhtılaşmaya yatkınlık var mı bunu belirlemez genetik bölümünden randevu alıp ordan yaptırabilirsiniz

Evet çesme suyu asla kullanmam sebzeleri sirkeli suda bekletirim ama ne yaparsak yapalım geçiyor . İlk oğlum oldu 1 gün sürdü sanırım çocuklar taşıyıcı gibi olup hemen atlatiyorlar bende çok şükür antibiyotige gerek kalmadan bugün toparladım baya . İçmedim o yüzden umarım bu ay hamile kalabilirim ovulasyonda almadım strese sokuyor diye ne zaman çatladı etti hiç takip etmeyecegim prolaktin yüksek çıkmıştı salı günü onuda bir göstereceğim

Merhabalar hanımlar yaklaşık bir aydır şehir dışında olduğum için bu ayi es geçmiştim. Kadın doğuma gittim burdayken. Doktor herhangi bir enfeksiyon miyom kist polip olmadığını söyledi. Rahmin gayet iyi durumda olduğunu söyledi. Hatırlarsanız bende geçen ay son adetten beri kasik ve bel ağrısı için gitmiştim ve hiç muayene ultrason vs etmeden beyaz akıntı var dememle enfeksiyon teşhisi koyup ilaç vermişti
Sadece fitili kullanmıştım. Neyse ki geldiğim yerde de gittim aynı beyaz akıntı devam ediyordu yoğundu. Ama enfeksiyon yokmuş. Boşuna ilaç kullanmamis olduğuma sevindim. Geçen ay da hem sancı hem de yerleşme kanaması gibi belirtiler yaşamıştım. Doğum kontrol hapı da yaparmış bu tarz lekelenmeleri. 3 ay önce bıraktım ama düzene giriyor sanırım. Her ay doğum kontrol hapı kullanırken de spiral varken de yaşadığım tuhaf durumları hamilelik mi var acaba diye bazen korkarak bazen de heyecan ile geçirdim. Ama sanırım belirti yaşamama gerek yok hamile olunca otomatik olarak gecikmesiyle anlayacam çok da üstüne düşmeyi bıraktım. Yine de son durumu guncelliyim. sdaak SAT 12 TEMMUZ BAT 10 AĞUSTOS.
Bu arada şu yumurtlama olayını hiç anlamazdim bu ay vücudumu dinledim. Bir sabah şiddetli kasık sancısı ile uyandim iki gün şiddetli sonra günden güne hafifleyerek geçti. Tarihi not aldım ve tam 14 gün sonra hesapladigim tarihte(12sinde) adet oldum. Böyle olmasına da çok sevindim akıntı olarak pek anlamadım beyaz akintiydi seffafla karışık. Bu da aklınızda olsun hanımlar. Hayirli geceler diliyorum.

Ağustos Eylül grubunda da aktifiz Candy7777 açtı. Oraya da bekleriz. Umarım güzel bir ay heyecanlı bir bekleyiş olur

Kızlar sol kasığımda ani batmalar oluyor sıcratıcak şekilde böyle iki gündür bazen oturup kalkarken bazende normal uzanırken falan oluyor yani böyle bir erken genelik belirtisi yaşayan oldumu yumurtlamanın üzerinden 6 gün geçti yerleşme falan olabilirmi akıntımda var aşırı yoğun değil ama

Merha

Merhaba benide yazar mısınız rica etsem, bat
merhaba benide ekler misiniz rica etsem 14 Haziran sat 14 Temmuz bat

Merhaba hepinize ben bi konu hakkında bilgi almak istiyorum sizlerden
29 haziranda korunmasız ilişkimiz oldu eşimle bugün adet günüm hasta olmadım dün akşam test yaptım negatif
Hesapladığımda bebeğim var ise bugün 16 günlük sizce çıkar mı testte

Canım Bu dediğin belirtileri kızım da ben yaşıyordum belirti olabilir yani Ben de şu anda dünden beri kasığım ağrıyor rahimde çok ağrılar sancılar yaşıyorum sol belim ağrıyor sırtım ağrıyor ve akıntım hiç dinmeden devam ediyor göğüs ucumda hassasiyet hiç bitmedi daha da arttı dokunamıyorum bile benim de 5 gün oldu yumurtlama üstüne

Ay hadi imşallah gebelik olsun hayırlısıyla bu belirtilerimiz ya

Bu sefer erkenden test yapmıcam emin olamıyorum zaten

sizce olabilir mi arkadaşlar

Sat 2 haziran döngüm 33 gün.
Sat gününe göre 6 haftalik hamileyim . Beta hcg 3 gün önce 1800 çıkmıştı . Bugün adet ağrısına benzer agrilarla ve kahverengi akıntıyla acile gittim. Karindan ultrasonda kese görünmedi vajinal ultrasonda göründü. Beta hcg 3 günde 1800den 2500e ancak yükselmiş. Doktora sordum suan hcg bakmalarının ne anlamı var ki sanki dedi . Kanama olmasını istemeyiz Protestan yazalım dedi . 2 hafta sonra kalp atisi için randevu alın dedi . Başka bsy demedi . Simdi eve geldim pembe seklinde kanama devam ediyor . Benzer durum yasayaniniz oldu mu . Yardımcı olur musunuz. Yorumlarsaniz çok sevinirim . Geldiğimden beri ağlıyorum ağrım devam ediyo hcg sonucu da beni çok üzdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…