HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

bazen erken geç durumları olabiliyormus o yüzden ovü testi yapmak istedim riske girmeyim diye zaten iki gunde bir değerlendirmeye çalışıyoruz inşallah bu ay hepimiz pozitifleri görürüz. canım sen hamilesin sanırım çok tebrik ederim sağlıkla kavuş inşallah 💕✨
Teşekkür ederim herkes aynı heyecanı tatsın inşallah

28 haziran yumurtlama günüm diye tahmin ediyorum 13. Günde yumurtlama görüyorum çünkü ve ertesi gün sıcaklık artışı da oldu. Ama uygulama 1 temmuz yumurtlama diyor anlamadım ben bu işten 😂
Eki Görüntüle 3448487
Aslında uygulama da 28 ini göstermiş ısına göre canım sat bat nedir? Döngün uzun mu gösteriyor acaba

Sen neden hep karamsarsın bilemesiz herşey olabilir yani bence bu düşüncelerden çık hamilesin bence tıpta kesin bişey yok döllenme bazı kişilerde 15güne kadar sürebiliyormuş belki geç dölleniyor ikimizinkide
Ay ne bileyim geçen aylarda çok umitlendim hep hüsran olunca 🤭 bu ay aslında çok güzel günleri değerlendirdik ama testlerdede çıkmayınca ondan bilemedim oğlumda tam adet günüm baya koyu çizgi vardı

Ovulasyon testi pik yapmadan Lh sıfırlanabilir mi?
Buraya testlerimi attığımda pik olmasını beklerken test silikleşti bugün gözle görülmeyecek şekilde bir çizgi çıktı
Adet başlangıç günü itibarıyla 17. Gün
Femometer uygulamasına yükledim %0 çıktı
Bu konu hakkında bilgi bulamadım.
Bu ay ilk defa denedim ovulasyon oldukça zormuş bir daha denemek istemiyorum galiba 🙁

Adetim bitince yaptım kızlar bu ovulasyon testini. Mide bulantılarım var adet olduğum halde.ishalimde var biraz. Hatta adet olmadan öncede biraz bulantilarim vardı şimdi daha çok bastırıyor gibi yemekten sonra da bulanıyor. Elimdede gebelik testi yoktu ovulasyon testi yaptimda bu da adet bitince böyle belirgin silik olmazdı hiç yok gibi olurdu bu kez böyle çıktı. Acaba ben mi bahane arıyorum yorumlarmisiniz

Eklentiler

• IMG_20240706_165732.jpg
    IMG_20240706_165732.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20240706_165453.jpg
    IMG_20240706_165453.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20240706_165326.jpg
    IMG_20240706_165326.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 32
Adetim bitince yaptım kızlar bu ovulasyon testini. Mide bulantılarım var adet olduğum halde.ishalimde var biraz. Hatta adet olmadan öncede biraz bulantilarim vardı şimdi daha çok bastırıyor gibi yemekten sonra da bulanıyor. Elimdede gebelik testi yoktu ovulasyon testi yaptimda bu da adet bitince böyle belirgin silik olmazdı hiç yok gibi olurdu bu kez böyle çıktı. Acaba ben mi bahane arıyorum yorumlarmisiniz
Canım adet bittiğinde zaten yumurta gelişmeye başlamış oluyor diye biliyorum. Yani lh belli bir seviyeye gelmiş oluyor. Benim de böyle hatta daha koyu oluyor adetin bittiği gün. Gebelikte pik çıkıyor genelde burada okuduklarımdan gördüğüm kadarıyla.

Canım adet bittiğinde zaten yumurta gelişmeye başlamış oluyor diye biliyorum. Yani lh belli bir seviyeye gelmiş oluyor. Benim de böyle hatta daha koyu oluyor adetin bittiği gün. Gebelikte pik çıkıyor genelde burada okuduklarımdan gördüğüm kadarıyla.
Mantikli olabilir canım ama ben 31 günde bir adet oluyorum ve 17 sinde falan yumurtlama görüyorum. Şuan için erken değil mi bu belirgin siliklik normalde ben iki aydır ovulasyon yapıyorum onlara başladığımda böyle görmüyordum. Daha silik ve hatta yok denecek kadar az oluyordu. Gebelik istediğim için kendimi yaniltiyorum galiba🥴🥺

Ovulasyon testi pik yapmadan Lh sıfırlanabilir mi?
Buraya testlerimi attığımda pik olmasını beklerken test silikleşti bugün gözle görülmeyecek şekilde bir çizgi çıktı
Adet başlangıç günü itibarıyla 17. Gün
Femometer uygulamasına yükledim %0 çıktı
Bu konu hakkında bilgi bulamadım.
Bu ay ilk defa denedim ovulasyon oldukça zormuş bir daha denemek istemiyorum galiba 🙁
Canim benim de pikim cok belirgin degildi, kisiden kisiye degisebiliyor diye okumustum, biraz rahatlamistim.
Ilk ay kendi dongunu taniyorsun teste alisiyorsun gibi oluyor biraz. Bence devam et regl olana kadar teste. Gec yumurtlama yasiyorsan bu sekilde emin olmus olursun.
Yumurtlama donemlerinde agrin, akintin vs oluyor muydu normalde?

Canim benim de pikim cok belirgin degildi, kisiden kisiye degisebiliyor diye okumustum, biraz rahatlamistim.
Ilk ay kendi dongunu taniyorsun teste alisiyorsun gibi oluyor biraz. Bence devam et regl olana kadar teste. Gec yumurtlama yasiyorsan bu sekilde emin olmus olursun.
Yumurtlama donemlerinde agrin, akintin vs oluyor muydu normalde?
Eğer öyleyse 1-2 temmuz pik olabilir 😕
Ya da hala olmadı kafam karma karışık…
3-4 temmuzda değerlendirebildik
Öncesinde müsait değildik 5 gün atladık
1er gün arayla deniyorduk ama testte o sürede yani arada pik vermemişti zaten
Yumurtlama dönemlerimde yumurtlamaya özgü akıntı oluyordu
Bu ay da ağrılar bir kaç gündür var
O nedenle koyulaşacak demek geç yumurtluyorum dedim ama tam ters köşe oldum

Eklentiler

• IMG_6657.jpeg
    IMG_6657.jpeg
    184,5 KB · Görüntüleme: 30
biraz düşük kalorili ama sağlıklı beslendim bu ara acaba o mu etkiledi:/ 3 kere de araç yolculuğu yaptım çok uzun mesafe olmasa da
Hava değişimi beslenme vb etkisi olabilir mi?
Folik asit içerikli karisik vitaminime ek d3k2 takviyesi ve arısütüpolen propolis takviyesi alıyorum
Etkileyebilecek her ihtimali sayıyorum şuan 😁

X